Wierzę w ciebie, Uwe! czyli Postal
Gra Postal zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Do dzisiaj pamiętam jak po powrocie ze szkoły, przyszedł do mnie kuzyn z płytką i wgrał na moje pentium 133 (wtedy do była maszyna :D) grę Postal- grafika 2D, wkurzony facet wychodzi z domu i zabija wszystko co się rusza, zaczynając od łączenia policjantów z koktailem mołotowa... Poezja!
Po chyba 6-7 latach (2003 r) wyszła druga część, którą pochłonąłem jak dziewięciolatek czekoladę...

Jak widze po trailerach film jest utrzymany w konwecji Postala 2- pełna absurdu, czarna, brutalna wręcz makabryczna komedia.

Szkoda, że nie zrobią ekranizacji Postala 1- chociaż wtedy to by była Teksańska Masakra połączona z 8 MM :wink:

Roznieciliście moją niecierpliwość- mam nadzieję, że nie zawiode się na tym jak na Idiokracji.

Pozdr.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Kurde, nawet mi sie ten poczatek spodobal. ;)
Cholernie jestem ciekaw reakcji jakie wywola ten film po premierze (albo po prezydencie).

Odpowiedz
Początek POSTALA to najbardziej świńskie, chamskie, żerujące na ludzkiej tragedii, perwersyjnie zboczone otwarcie filmu jakie widziałem. I to mi się podoba. Ale reszta filmu taka nie będzie. Chyba. Jednak mam nadzieję, malutką nadzieję, że będzie. Bo już wcześniej się trailerami POSTALa podniecałem :) Go Uwe. Make us cry! :)

Odpowiedz
Dla poprawy humoru i odświeżenia tematu świetny komentarz z filmwebu:

"jeżeli ten film powstanie to będzie to obraza pamięci osób które zgineły 11 września 2001!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na szubienice z Uwo Bellem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

:lol:

A tu jeszcze news o Postalu:

http://www.filmweb.pl/Uwe+Boll+oskarżony+o+plagiat,News,id=36610
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Polecam tę i inne strony (podstrony) związane z Postalem:

http://www.postal-the-movie.com/episodes.html

Z OsamaTV można dowiedzieć się na przykład, że 5% dochodów z Postala będzie przeznaczone na finansowanie Al-Kaidy :D

To jest oficjalna strona http://www.postal-the-movie.com/index.htm i z niej można dotrzeć na większość strona związanych filmem. Wszystkiego jeszcze nie obejrzałem, ale to co widziałem jest świetne :)
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
Amerykanie spala Uwie zywcem na stosie. Po premierze bedzie potrzebowal wiekszej ochrony niz prezydent tego padolu (:
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz
PO obejrzeniu fragmentu rozmowy pilotów padłem. czy cały film taki będzie? Obawiam się że nie. Ale i tak sie na niego wybiore ;]

Odpowiedz
Jest juz Postal czy nie ? bo nie jestem zorientowany.

Odpowiedz
Wejdz na IMDB i se zobacz...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Dobrze...

Odpowiedz
To pierwszy film Uwe Bolla jaki widziałem. I dotąd obejrzałem jeszcze tylko jego horror "Seed". Postal - masakrystycznie kretyński, chwilami odnosiłem wrażenie, że to Troma odpowiada za to. W sumie to nie wiem nawet czy podobało mi się to czy nie, hehe. Prymitywny humor, żarty z Arabów, niepełnosprawnych, zabijanie dzieci, laseczki w bikini :P Z tego co wiem gra była trochę inna - jedynka charakteryzowała się psychodelicznym klimatem. Szkoda, że Uwe w tą stronę nie poszedł.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Jedyne co tu było chyba dobre to intro filmu i 2Pac.
No i sekwencja z rozwalanymi dzieciakami.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Uwe zbiera na kontynuację Postala

„Musicie za to zapłacić, bo nikt inny tego nie zrobi. Musicie dać mi kasę i robimy Postala 2”, "To bardzo ważny film i tylko Uwe Boll ma jaja, by go zrobić."

http://www.kickstarter.com/projects/1544635303/postal-2

Odpowiedz
Zalosne :) a ludzie jeszcze daja na to pieniadze ;D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon