Wierzę w ciebie, Uwe! czyli Postal
Gra Postal zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Do dzisiaj pamiętam jak po powrocie ze szkoły, przyszedł do mnie kuzyn z płytką i wgrał na moje pentium 133 (wtedy do była maszyna :D) grę Postal- grafika 2D, wkurzony facet wychodzi z domu i zabija wszystko co się rusza, zaczynając od łączenia policjantów z koktailem mołotowa... Poezja!
Po chyba 6-7 latach (2003 r) wyszła druga część, którą pochłonąłem jak dziewięciolatek czekoladę...

Jak widze po trailerach film jest utrzymany w konwecji Postala 2- pełna absurdu, czarna, brutalna wręcz makabryczna komedia.

Szkoda, że nie zrobią ekranizacji Postala 1- chociaż wtedy to by była Teksańska Masakra połączona z 8 MM :wink:

Roznieciliście moją niecierpliwość- mam nadzieję, że nie zawiode się na tym jak na Idiokracji.

Pozdr.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Kurde, nawet mi sie ten poczatek spodobal. ;)
Cholernie jestem ciekaw reakcji jakie wywola ten film po premierze (albo po prezydencie).

Odpowiedz
Początek POSTALA to najbardziej świńskie, chamskie, żerujące na ludzkiej tragedii, perwersyjnie zboczone otwarcie filmu jakie widziałem. I to mi się podoba. Ale reszta filmu taka nie będzie. Chyba. Jednak mam nadzieję, malutką nadzieję, że będzie. Bo już wcześniej się trailerami POSTALa podniecałem :) Go Uwe. Make us cry! :)

Odpowiedz
Dla poprawy humoru i odświeżenia tematu świetny komentarz z filmwebu:

"jeżeli ten film powstanie to będzie to obraza pamięci osób które zgineły 11 września 2001!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na szubienice z Uwo Bellem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

:lol:

A tu jeszcze news o Postalu:

http://www.filmweb.pl/Uwe+Boll+oskarżony+o+plagiat,News,id=36610
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Polecam tę i inne strony (podstrony) związane z Postalem:

http://www.postal-the-movie.com/episodes.html

Z OsamaTV można dowiedzieć się na przykład, że 5% dochodów z Postala będzie przeznaczone na finansowanie Al-Kaidy :D

To jest oficjalna strona http://www.postal-the-movie.com/index.htm i z niej można dotrzeć na większość strona związanych filmem. Wszystkiego jeszcze nie obejrzałem, ale to co widziałem jest świetne :)
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
Amerykanie spala Uwie zywcem na stosie. Po premierze bedzie potrzebowal wiekszej ochrony niz prezydent tego padolu (:
"I think we can put our differences behind us. For science. You monster."

Odpowiedz
PO obejrzeniu fragmentu rozmowy pilotów padłem. czy cały film taki będzie? Obawiam się że nie. Ale i tak sie na niego wybiore ;]
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Jest juz Postal czy nie ? bo nie jestem zorientowany.

Odpowiedz
Wejdz na IMDB i se zobacz...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Dobrze...

Odpowiedz
To pierwszy film Uwe Bolla jaki widziałem. I dotąd obejrzałem jeszcze tylko jego horror "Seed". Postal - masakrystycznie kretyński, chwilami odnosiłem wrażenie, że to Troma odpowiada za to. W sumie to nie wiem nawet czy podobało mi się to czy nie, hehe. Prymitywny humor, żarty z Arabów, niepełnosprawnych, zabijanie dzieci, laseczki w bikini :P Z tego co wiem gra była trochę inna - jedynka charakteryzowała się psychodelicznym klimatem. Szkoda, że Uwe w tą stronę nie poszedł.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
Jedyne co tu było chyba dobre to intro filmu i 2Pac.
No i sekwencja z rozwalanymi dzieciakami.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Uwe zbiera na kontynuację Postala

„Musicie za to zapłacić, bo nikt inny tego nie zrobi. Musicie dać mi kasę i robimy Postala 2”, "To bardzo ważny film i tylko Uwe Boll ma jaja, by go zrobić."

http://www.kickstarter.com/projects/1544635303/postal-2

Odpowiedz
Zalosne :) a ludzie jeszcze daja na to pieniadze ;D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon