Wonder Woman 1984 (2020)
Co ja czytam? :)

Odpowiedz
(19-06-2018, 18:34)OGPUEE napisał(a): Zresztą nie pamiętam, by w "JL" Wonder Woman latała...

Ale to jest ze sceny jak skakała po czymś
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nieoficjalny, ale fajny:
[Obrazek: 35922865_1927578437292455_17646727748208...e=5BB2C02E]

Odpowiedz
Powoli zaczynam czuć przesyt #newretrowave w Holly ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ech, ten Marvel wszystko na jedno kopyto - GOTG w 80sowym stylu się udało, potem Ragnarok, a teraz robią Wonder Woman!

Zaraz, moment.

;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: image?url=https%3A%2F%2Fewedit.files.wor...=1100&q=85]

i jest Wiig :)

Odpowiedz
Wyczuwam przemianę z zahukanej okularnicy w seksownego kociaka. Hmm, gdzie ja to już widziałem? :)

Odpowiedz
Ciiii, bo się wyda!

Odpowiedz
Ej, Warner, wymyśl coś nowego ;)

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Noc w Muzeum 4 albo Jumanji 3.

Śmierdzi to bardziej tym Foxem z "Amazing Spider-man"

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Co dokładnie śmierdzi Foxxem na tym zdjęciu?

Wiig wygląda karykaturalnie? Ma sztuczne zęby? Garbi się? A może gra koszmarnie? (to tylko zdjęcie, wiem, ale już nie takie cuda na tym forum czytałem)

Odpowiedz
Kolejna tandetna przemiana.
No ale czego oczekiwać od setnej adaptacji komiksu, gdzie każdy z miliona komiksów to kalka z kalki.

Odpowiedz
(28-06-2018, 17:45)Badus napisał(a): Ej, Warner, wymyśl coś nowego ;)

Będzie :). Wiig w przeciwieństwie do Pfeiffer zamiast popykać w kostiumie będzie furry :) (jeśli będą wierni komiksom).

Odpowiedz
(28-06-2018, 20:15)shamar napisał(a): Kolejna tandetna przemiana.
Tandetna bo? Nie trzymaj nas w niepewności, zdradź jakieś spoilery skoro już widziałeś film który dopiero zaczęli kręcić.

Odpowiedz
Cytat:będzie furry :) (jeśli będą wierni komiksom).

Mangowi zboczeńcy zacierają swoje sprośne rączki :P

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(28-06-2018, 20:29)Mierzwiak napisał(a): Tandetna bo? Nie trzymaj nas w niepewności, zdradź jakieś spoilery skoro już widziałeś film który dopiero zaczęli kręcić.

Bo większość, jak nie wszystkie, komiksowe przemiany są tandetne.

Odpowiedz
Nie żebym liczył na sensowną odpowiedź... OK :)

Grace Randolph znowu ma trochę informacji od swoich źródeł:
- nienawidzi tego co w WW84 zrobiono ze Stevem Trevorem ale nie chciała spoilerować
- ponoć film celuje w znacznie lżejszy ton niż w pierwszej części i w zasadzie ma być hołdem dla serialu z lat 70-tych. Yuck!!!
- Jenkins powinna "zerwać" z Geoffem Johnsem bo koleś sprawia problemy a jego wkład kreatywny jest wątpliwej jakości

No cóż, zobaczymy. Trzymam kciuki za ten film, ale ostatnie czego bym chciał to radosnego kiczu który będzie totalnie inny i gryzący się z jedynką.

Odpowiedz
Jeszcze nie słyszałem choćby jednej dobrej wiadomości związanej z tym filmem. Wprost przeciwnie, każda plotka, każda fotka, każdy news zniechęcają mnie coraz bardziej.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(28-06-2018, 22:59)Mierzwiak napisał(a): Grace Randolph znowu ma trochę informacji od swoich źródeł:
- nienawidzi tego co w WW84 zrobiono ze Stevem Trevorem ale nie chciała spoilerować
- ponoć film celuje w znacznie lżejszy ton niż w pierwszej części i w zasadzie ma być hołdem dla serialu z lat 70-tych. Yuck!!!

Uhhh, gdy człowiek już znajduje jakieś plusy w tym filmie (np. powrót Pine'a - pewne wymuszony, ale jednak miał bardzo fajną chemię z Gal)  to dostajemy takie ploty :/ 

Teraz niech tylko pojawi się info, że WB chce aby Batman Reevesa, był hołdem dla serialu z Westem i już mamy odpowiedź, czemu Reeves chce przerzucić swój projekt pod nowy szyld DC :P 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(28-06-2018, 22:59)Mierzwiak napisał(a): Nie żebym liczył na sensowną odpowiedź... OK :)

Grace Randolph znowu ma trochę informacji od swoich źródeł:
- Jenkins powinna "zerwać" z Geoffem Johnsem bo koleś sprawia problemy a jego wkład kreatywny jest wątpliwej jakości

No cóż, zobaczymy. Trzymam kciuki za ten film, ale ostatnie czego bym chciał to radosnego kiczu który będzie totalnie inny i gryzący się z jedynką.

Informacje Grace często się sprawdzają?

Co do Trevora to obstawiam, że powróci jako villain i bardzo bym chciał aby to było coś mniej banalnego, nawet jeśli kontrowersyjnego.
Informacja o tonie - meh. Ten w WW był idealny, powiedziałbym, że obok IW pierwsza część przygód Diany ma najlepiej wyważone elementy komediowe i dramatyczne w kinie superhero od lat. Wolałbym aby tego się trzymali. No nie brzmi to ciekawie, ale nadal się nie zrażam bo jedynka była fantastyczna.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon