Wonder Woman 1984 (2020)
Jakiś czas temu miały miejsce pokazy testowe i oto informacje jakie ktoś wypuścił do sieci. Ostrzegam, że zostały potwierdzone.

Odpowiedz
Większość z tego brzmi dość idiotycznie.
Rysuje mi się z tego obraz filmu o którym (zakładając, że będzie mi się go w ogóle chciało oglądać - chyba tylko z sympatii do Gal), będę chciał szybko zapomnieć.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Piszą, że mieszane, ale rzeczywiście wyłania się obraz złego filmu, a ten który o tym napisał nie lubi tego filmu i uważa, że jest długi i nudny i tylko Gal Gadot jest jak zwykle świetna, ale ma tylko kilka scen w których rzeczywiście ma coś ciekawego do zagrania i że całość sprowadza się do złego scenariusza.

Odpowiedz
Może tak - jedynkę uważam za średniaka, 5, max 6/10 jak mam dobry humor. Wolę wracać zarówno do BvS jak i JL. Jeśli tu będzie dużo gorzej, to będzie bardzo źle.

Odpowiedz
Brzmi to wszystko strasznie, ale na papierze różne dobre rzeczy mogą brzmieć źle, a po pierwszej części zwyczajnie mam zaufanie do Jenkins. Jakoś trudno mi uwierzyć by po tak udanym filmie miała teraz wysmażyć idiotycznego gniota. Czekam przynajmniej na pierwszy zwiastun.

Odpowiedz
(04-10-2019, 15:48)marsgrey21 napisał(a): Jakiś czas temu miały miejsce pokazy testowe i oto informacje jakie ktoś wypuścił do sieci. Ostrzegam, że zostały potwierdzone.

Brzmi to jak ultragówno co nie jest jakoś zaskakujące po bardzo przeciętnej cz. 1.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A z kolei na jednym forum koleś który ciągle chodzi na test screening mówi, że reakcja była bardzo dobra.

Tak czy inaczej mają MIESIĄCE żeby dopracować ten film.

Odpowiedz
Pierwszy zwiastun ma zostać pokazany na Comic-Conie w Brazylii

[Obrazek: VZdrP0M.jpg]

Odpowiedz
Cytat:"While the first trailer for Wonder Woman 1984 isn't arriving until December, WarnerMedia debuted a brief but tantalizing new glimpse of the movie at today's HBO Max presentation.

Unfortunately, there's no indication Warners will be releasing this footage online, but read on for a breakdown of what we saw during the presentation.

Much of the footage appears to be set in Washington DC. We see a shot of Diana and Steve Trevor walking in front of the Washington Monument. Diana is wearing a white, Greek goddess-inspired dress and reaches out to caress Steve's cheek. Her voice-over narration mourns, “I can almost see it, like a beautiful dream.”

That narration would seem to suggest this is a dream sequence of some sort, though the footage itself looks real enough.

A second scene lends more credence to the idea that Steve Trevor is alive and well and not just a figment of Diana's imagination. We see Wonder Woman battling enemies inside the White House while wearing her new armor. She protects Steve from gunfire, grabs a gun and unloads it in slow-motion and pulls foes closer with her lasso. Another cryptic shot shows her whipping her lasso around to possibly deflect or redirect a bolt of lightning. Could she be fighting Zeus?"

https://twitter.com/IGN/status/1189376649571307521

Odpowiedz
https://twitter.com/WonderWomanFilm/status/1203358507652698113

Teaser jutrzejszego zwaistunu

Odpowiedz
Kijowej jakości fragment z obciętym obrazem ma mnie ekscytować?

Odpowiedz
Te kolorki <3 I co za radość znowu zobaczyć Gal w roli Diany. mam nadzieję, że Cheetah będzie wyglądać lepiej niż koszmarki z Cats

Odpowiedz
Kolory to chyba faktycznie będą rewelacyjne w tym filmie <3 oczywiście teaser z obciętym ekranem bardziej mnie irytuje niż jara, ale wzrosło moje zainteresowanie samym trailerem.

Odpowiedz
Lubię pierwszą część, lubię Gadotkę, wizualnie wygląda identycznie, tyle, że z fajniejszymi kolorami.

Odpowiedz
Prosto z Comic Con Experience :)

Odpowiedz
Wygląda widowiskowo, kiczowato, zabawnie, fajnie i pomysłowo. Nie tego spodziewałbym się po kontynuacji pierwszej części, ale czemu nie!

Odpowiedz
MCU by w życiu czgoś tak ładnego nie zrobiło:

[Obrazek: ELS3Z9BXYAYKoKO?format=jpg&name=large]

cały plot leak potwierdzony i brzmi cudownie. Świetny zwiastun, świetna muzyka i Pascal bawi się przednio :)

Odpowiedz
O kurczaki! Ależ z tego bije energia! Świetny zwiastun. A Gal ... Jaka ona piękna.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Słowko do Warnera - leaki wskazują, że będzie straszny syf, poprzedni film był mocno średniacki, dokładnie wszystko co o filmie wiadomo sprawia, że się totalnie odechciewa i gdy już myślę, że nie może być gorzej, serwujecie taki zwiastun...

Odpowiedz
Chyba oglądałem jakiś inny zwiastun. Kolejny średniak, next!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon