Ankieta: Jak oceniasz "Wonder Woman"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Wonder Woman (2017)
Well said.

Cytat:Cavillowi zmniejszyli logo na klacie i zjebali fryzurę odsłaniając zakola.

Na tej focie Cavill wygląda trochę jak Agent Smith:
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(30-11-2015, 02:20)shamar napisał(a):
(29-11-2015, 23:35)Danus napisał(a): Jeden z tych projektów, których nie zamierzam tykać kijem przez szmatę. Już w zwiastunie BvS WW wygląda przekomicznie, a co dopiero oglądać o niej cały film. Pasuję:)

Ale obejrzałeś wszystkie filmy z Marvela? :) I nic nie wyglądało "przekomicznie"?
Oglądałem wszystkie i nie ma na razie rzeczy tego kalibru w świecie Marvela .
Mierzwiak co ma do tego Independence Day Resurgence?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
"Rzeczy tego kalibru"? Czyli czego? Tak przekomicznego wyglądu superbohatera?

[Obrazek: giphy.gif]

No rzeczywiście, żałosny cosplay, wygląda przekomicznie, to chyba będzie komedia. NIe to co

:P

Odpowiedz
(30-11-2015, 11:00)Juby napisał(a):
(29-11-2015, 23:35)Danus napisał(a): Już w zwiastunie BvS WW wygląda przekomicznie, a co dopiero oglądać o niej cały film.

Excuse me?
[Obrazek: tumblr_inline_ms8hqmNjKy1qz4rgp.gif]
Sliczna dziewczynka, szkoda, że gra wojowniczą amazonkę, a wygląda jak studentka, która wbija na cosplay. ;) Szybciej przyjąłbym Supermana wyglądajacego chłopięco.

(30-11-2015, 16:58)Juby napisał(a): No rzeczywiście, żałosny cosplay, wygląda przekomicznie, to chyba będzie komedia. NIe to co
Brrr. Straszne to jest. Ale dobrze chociaż, że Marvel wpakował w ten kostium męzczyzne, a w filmie w wiekszosci ściagal mu te durnowata maske. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
W to czarno-białe zdjęcie Gal mogę się wlepiać godzinami. Dla mnie ona jest jedną z najpiękniejszych aktorek i bardzo się cieszę, że wybrali ją do roli Wonder a teraz jeszcze kręcą o niej własny film. Czekam na pierwszy teaser :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Swoją drogą jak to jest, że Snyder zrobił ŚLICZNĄ Wonder Woman i tak koszmarną Lois Lane? Nolan mu kazał? :)

Odpowiedz
Cytat: koszmarną Lois Lane?

Dafuq? o_O

Wybór Gadot do roli WW dalej do mnie nie przemawia, ale z ostatecznym werdyktem poczekam aż ją zobaczę w filmie. A co do Amy to jedyne co mi przeszkadza to fakt, że nie nakręcili MoS jakieś 6-7 lat wcześniej (zamiast tej nikomu niepotrzebnej chujozy Singera), żeby miała szansę dłużej pograć Lois zanim się za bardzo zestarzeje.

Odpowiedz
(30-11-2015, 19:49)Phil napisał(a): koszmarną Lois Lane

Poebao?
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Adams jest brzydka i za stara dla Cavilla. Przykro mi :(.

Odpowiedz
Adams > Gadot. Przykro mi XD

Odpowiedz
Dobra, dobra - żadnej byście z domu nie wypuścili :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Gadot bije Adams na głowę.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(30-11-2015, 13:21)Danus napisał(a): Oglądałem wszystkie i nie ma na razie rzeczy tego kalibru w świecie Marvela .

Ale jakiego KALIBRU? W "Thorze" lata koleś z młotkiem, między wymiarami. W Capie - agentka Carter szarżuje w swoim mundurku, razem z oddziałem chłopa w kaskach. W "Avengers" czy "Iron Manie 3" wszyscy są nieśmiertelni i latają se po niebie...
Więc o jaki kaliber chodzi?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A tutaj Gadot komicznie podskakuje:) Lepiej?

Odpowiedz
Przyznaj się, że jesteś DC hejterem :) I tyle.

Ja tam wolę "bardziej realistyczne, mroczne" podejście (oby takie były) w DC niż ten kolorowy plastic marvelowski.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(30-11-2015, 23:59)Danus napisał(a): A tutaj Gadot komicznie podskakuje:) Lepiej?

Jedyne co w tym temacie jest komiczne to twoja postawa względem filmu i niezrozumiała krytyka co do wyglądu głównej bohaterki.
Doczekam się w końcu odpowiedzi, co jest w niej takiego przekomicznego?

I proszę was, nie zaczynajcie znowu dyskusji "DC vs. Marvel".

Odpowiedz
Moja postawa jest komiczna bo nie jaram się filmem? LOL.
Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS, po drugie nie nie czuję tej postaci i dla mnie chudzinka w kusej spódniczce rozpierdalająca wrogów to nie moja bajka. Nigdy nie trawiłem WW w komiksach i teraz moja postawa wobec postaci na pewno się nie zmieni.

Odpowiedz
(01-12-2015, 01:55)shamar napisał(a): Przyznaj się, że jesteś DC hejterem :) I tyle.  

Ja tam wolę "bardziej realistyczne, mroczne" podejście (oby takie były) w DC niż ten kolorowy plastic marvelowski.

Nie jestem DC hejterem bo na BvS czekam jak mało który:)

Odpowiedz
(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS
No, zwłaszcza do prologu na Kryptonie i całego wątku sci-fi... zaraz, nie wątku sci-fi, tylko sci-fi którym Superman zawsze był.

Dobrze się czujesz? :)

Odpowiedz
Weź Mierzwiak, nie znęcaj się ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon