Ankieta: Jak oceniasz "Wonder Woman"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Wonder Woman (2017)
Zdjęcie BIGGUR ->

http://i.imgbox.com/p0pjfigz.jpg
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Czy tam po prawej jest żona Underwooda? Frank się wkurwi :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Robin wygląda zajebiście, ale Connie Nielsen i ta po lewej jakby urwały się z programu o nieudanych liftingach :P

Odpowiedz
Obie, zarówno Connie jak i Robin, to taki sam lifting. Nie widzę różnicy, poza tym że Nielsen jest generalnie ładniejszą kobietą, a na tej fotce wypadła babciowato.

Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja całkowicie straciłem zainteresowanie tym filmem.

Lubię Wonder Woman. Fajnie wygląda, była super w Superman/Batman: Apocalypse i serialowej Lidze sprawiedliwych. To trzecia ikona DC Comics, dlatego liczyłem na ten film. Ale ostatnie dwa tygodnie zmieniły tę sytuację diametralnie.

Najpierw obejrzałem animowany film Wonder Woman żeby przybliżyć sobie tę postać i poznać jej origin strory. Efekt - lepiej było włączyć coś innego. :? Później seans BvS. Gal była w tym filmie całkowicie zbędna i jej główne zadanie (przekonanie mnie do siebie i zachęcenie do obejrzenia jej kinowych przygód) nie zostało wykonane. Gal była... no była i tyle. Zupełnie nie czuję potrzeby oglądania jej w solowym filmie, zwłaszcza jeśli ma być takim miszmaszem na jaki się zapowiada.

Czekam na pierwszy trailer, może coś zmieni. Póki co, mój kinowy seans WW tak jak i przyszłość DCEU stoi pod znakiem zapytania.

Odpowiedz
I tak obejrzysz, wiec who cares? :)

Odpowiedz
Wonder Woman to tak debilna postać, że jestem cholernie ciekaw jak to wyjdzie w praniu. Podobne zdanie miałem o Thorze i myślałem, że to będzie strzał w kolano dla Marvela, ale wyśmienicie udało im się to wszystko przenieść na ekran.

No i jak by nie patrzeć, jest to film który wskaże Warnerowi w jaki sposób ma kształtować uniwersum. Batman i Superman to ikony, które swoje zarobią niezależnie od jakości, "Justice League" będzie nimi także zapewne promowane, a "Suicide Squad" przez asocjację z Jokerem i Harley Quinn popada wręcz pod spin-off Batmana.

Jeżeli "Wonder Woman" odniesie porażkę finansową, to nie będzie dla mnie szokiem, jeżeli solowe przygody Flasha czy Aquamana zostaną przesunięte na czas nieokreślony, a w ich miejsce wskoczą kolejne Batmany, Supermany, Justice League czy Suicide Squad.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
http://www.comicbookmovie.com/wonder_woman/revealing-wonder-woman-set-photos-feature-amazons-with-princess-a132913

[Obrazek: 32BD201B00000578-3518942-image-a-35_1459513081896.jpg]

[Obrazek: 32BD1FFD00000578-3518942-image-a-37_1459513084846.jpg]

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Zdjęcia do Doktora Strange'a właśnie się zakończyły. Premiera - za 7 miesięcy.
Zdjęcia do nowego Wolverine'a zaczną się pod koniec kwietnia. Premiera - 10 miesięcy później.
Zdjęcia do Wonder Woman zakończą się w tym miesiącu. Premiera - 2 czerwca 2016, czyli za 14 miesięcy.

Ten Warner. Ciekawy czy chociaż tym razem tak dużo czasu na post-produkcję zaowocuje lepszym CGI.

Odpowiedz
Ekhm..

(09-04-2016, 11:17)Gieferg napisał(a): I ty się dziwisz, że wygrałeś plebiscyt? :)

Wiesz co jest najzabawniejsze Gieferg? Doszło do takiej sytuacji, że niezależnie pod którym postem Jubego to wkleisz, pasuje :)
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Pierwszy poster
[Obrazek: 20160621_061552.jpg]

Odpowiedz
Spoko.

Podobno Warner ma promować WW na tegorocznym Comic Con San Diego (20-24 lipca). Prawdopodobnie w tych dniach wyląduje teaser trailer.

Odpowiedz
O jakie zaskoczenie na koniec dnia, Juby, big fan!

Odpowiedz
(23-06-2016, 23:15)Juby napisał(a): Spoko.

Podobno Warner ma promować WW na tegorocznym Comic Con San Diego (20-24 lipca). Prawdopodobnie w tych dniach wyląduje teaser trailer.

Dziś mamy (już) 24 i... na razie nic.

Od siebie dodam, że ostatnio kilka razy obejrzałem te fragmenty z "DC universe" i... nie mam ciśnienia. Wyglądało to dobrze. Może będzie wyglądać lepiej w pełnym zwiastunie ale... jestem jakoś spokojny o ten film :)

Odpowiedz
Lipiec Shamar.

L I P I E C.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
UPS... Ale to WINA (jak zwykle) Jubyego... Miesiąc wcześniej pisać o tym, ze jakiś trailer wyjdzie... za miesiąc :)

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Nakr%C4%99cona+%22Wonder+Woman%22+ma+nowych+scenarzyst%C3%B3w-118408

1. Do tej pory nie było wiadome kto pisał scenariusz? o.O
2. Opis fabuły niestety świadczy to tym, że film z Gadot będzie praktycznie tym samym co widziałem w nie najlepszej animacji z 2009 roku.
3. Zdjęcia do WW zakończono zanim zdjęcia do nowego Wolverine'a się zaczęły, a premierę ma i tak 3 miesiące później! Czy znowu po ponad rocznej postprodukcji czekają nas efekty CGI rodem z gier na PS3? Mam nadzieję, że nie.
4. Na panelu Warner Bros. na zbliżającym się Comic-Con na pewno pojawi się Wonder Woman, a także Suicide Squad i LEGO Batman. Brak jednak informacji czy będzie cokolwiek o JL.

Odpowiedz
"W specjalnym numerze Entertainment Weekly z okazji Comic-Conu opublikowano nowe zdjęcia z „Wonder Woman”. Można dokładnie przyjrzeć się jak Gal Gadot prezentuje się w lekko zmienionym stroju wojowniczej Amazonki."

http://www.ew.com/gallery/wonder-woman-exclusive-images/2666638_gal-gadot-wonder-woman
[Obrazek: gfgfgfgfgfgfhfhfgfhhfgfhhf.jpg]
[Obrazek: jknkhklhllblhvyuy.jpg]
[Obrazek: jfgdgdtrddttdxfgxhg.jpg]
[Obrazek: ljljoihgugyugyghyyy.jpg?itok=z_FMtYM3]

O boziu, będzie... kolorowy kostium!!! 

Jak to?! W poważnym uniwersum DC kolorki od dziecinnego Marvela, gdzie nikt nie ginie?!?!

Odpowiedz
Bo Superman nie miał przecież kolorowego stroju w filmach Snydera...

Odpowiedz
A miał? W wielu scenach zmasakrowanych przez przesadzony color timing ciężko to stwierdzić :)

Gal prezentuje się zjawiskowo, ale dla mnie to było jasne dwa lata temu gdy po raz pierwszy pokazali ją w kostiumie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon