Ankieta: Jak oceniasz "Wonder Woman"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Wonder Woman (2017)
(25-04-2018, 09:18)Mierzwiak napisał(a): Może mam zwidy, ale dla mnie BvS i WW to filmy kompletnie niespójne i sprzeczne w kwestii przedstawienia Diany, a to że rzekomo odwiesiła tarczę po śmierci Steve'a nijak się ma do zakończenia i przesłania filmu Jenkins.

Raczej masz zwidy. Zakończenie WW ma miejsce po wydarzeniach z BvS, więc jak ma wyglądać druga część? Zacznie się od Diany po wydarzeniach z JL, siadającej do zdjęcia z lat 80-tych i wspominania Cheetah w dwugodzinnej retrospekcji? XD

No cóż, wygląda na to, że jedyny film DC, na który czekam do Shazam! z możliwym cameo Cavilla, który pod koniec marca był na planie filmu.

Odpowiedz
Mówię o zakończeniu części retrospektywnej, po śmierci Steve'a. Siła miłości bla bla bla.

Odpowiedz
A tego to już nie pamiętam. Wymazałem z pamięci cały crap, czyli wszystko po dotarciu Diany do zbombardowanej gazem wioski.

Odpowiedz
(25-04-2018, 09:18)Mierzwiak napisał(a): Może mam zwidy,

Nie masz zwidów. WB już przy reshootach WW zaczęło udawać, że film Snydera nie istnieje/należy wywalić go do kosza.
BvS jasno sugerowało, że Diana przez niemal 100 lat  NIC NIE ROBIŁA. 
Jenkins w WW to zretconowała.

Sequel osadzony w latach 80? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Naszło mnie, aby sobie odświeżyć Wonder Woman i sprawdzić, jak po roku popatrzę na tę produkcję. Podobało się tak samo, jak za pierwszym razem - film na dobre tempo i rewelacyjny początek z originem Amazonek, już od początku wyspa i historia jej powstania "zagrała" mi i chwyciła, a gdy pojawia się samolot, całość nabiera fajnych barw. Ogólnie młoda dziewucha, która gra małoletnią Dianę jest przeurocza, i co oczywiste sama Gal Gadot jest rewelacyjna - najlepszy cast na heroinę. Z drugiej strony miscast w postaci antagonisty bardzo kłuje, jeszcze bardziej przy drugim seansie. Wonder Woman do momentu odbicia wioski jest przezajebistym filmem, potem następuje kilka niefajnych rzeczy, jak walka z Aresem - oj, tutaj widać brak pomysłu na to, jak to ukazać i wyszło to generycznie do bólu. Tym razem zwróciłem uwagę na muzykę w scenach akcji, którą nucę sobie od wczoraj - całkiem znośne kawałki tam pogrywają :) Bardzo przyjemna produkcja, którą chętnie dołączę do kolekcji na Blu-Ray
loading podpis...

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Hahaha prawda Holly :) Zajebiste. W sumie to Charlizka pasowałaby na matkę Gal!
loading podpis...

Odpowiedz
Charlizka pasowałaby na Wonder Woman :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Z całym uwielbieniem i szacunkiem dla Charlizki... Gal w tej roli pozamiatała i nie wyobrażam sobie nikogo innego jako WW.
loading podpis...

Odpowiedz
Charlize nie zagrałaby takiej niewinności i ciepła jakim emanuje Gal. Lubię Theron ale zawsze wydawała mi się bitchy i w sumie niesympatyczna.

Odpowiedz
Bardziej chodziło mi o urodę. No, ale faktycznie ma coś zdzirowatego w sobie, a jak jeszcze walnie ostry make up, jakiś london look to w ogóle.

Na przeciwniczkę idealnie się nadaje, co zresztą pokazała w Śnieżce.

Odpowiedz
(10-05-2019, 16:58)Mierzwiak napisał(a): Charlize nie zagrałaby takiej niewinności i ciepła jakim emanuje Gal. Lubię Theron ale zawsze wydawała mi się bitchy i w sumie niesympatyczna.

O, to to! :D

Al, gdy ten krotki fragment z YT zobaczyłem to teraz myślę, jakby wypadła w roli Antiope - bo to rola idealnie pod nią! Agresywna, zdecydowana, oddana. Byłaby lepsza niż Robin!
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon