Wpadki filmowe
Ace Ventura : Zew Natury - dosc powazny blad mocno rzucajacy sie w oczy , a mianowicie w jednym ujeciu na szachownicy widzimy figury ,a juz w nastepnych ujeciach nie ma figur Uśmiech ( a Ace na dodatek jeszcze bierze jedna do reki )

Odpowiedz
Szeregowiec Ryan - po wylądowaniu na plaży i przedarciu się przez zasieki, żołnierze wychodzą na wzgórze i atakują bunkier. Wykurzeni ze środka Niemcy wychodzą wprost pod lufy karabinów. Dosłownie wykurzeni. Po celnych strzałach z ciał buchają tumany kurzu i tynku. Tyle, że z lekkim, ale i tak zbyt dużym opóźnieniem w stosunku do oddania strzału. Wygląda, jakby kula leciała ładny ułamek sekundy przez te parę metrów, a tymczasem nie powinno nawet dać się zauważyć różnicy w czasie między naciśnięciem spustu a trafieniem.

Odpowiedz
Terminator 3 - T-X wskakuje na dach karawanu i zostaje z niego dosłownie zmieciona, co powoduje uszkodzenie broni umieszczonej w ręce. Robot wybiera drugą broń - miotacz ognia, który testuje na drzewie. Wypluwa z dłoni potężny płomieć, który... rzuca cień na ulicę! Może się mylę, ale ogień chyba nie daje cienia?

Odpowiedz
military napisał(a):Może się mylę, ale ogień chyba nie daje cienia?
W takich warunkach owszem, daje cień.

Odpowiedz
taką sobie przez przypadek wpadkę w nowym prison break (1x16) znalazłem Oczko

Z ujęcia na ujęcie - raz są policjanci przy radiowozach, raz ich nie ma Oczko

tutaj są samochody bez policjantów
[Obrazek: 1.jpg]

a w tym ujęciu już są wierni stróże prawa ;-)
[Obrazek: 2.jpg]

Odpowiedz
Wladca Pierscieni - FOTR
Lurtz rzuca Aragorna ona drzewo - miecz mu wypada
[Obrazek: z1qs7.jpg]
nastepna scena - miecz ma
[Obrazek: z2eh4.jpg]
kolejna scena - miecz podnosi z ziemi
[Obrazek: z3oc2.jpg]

Wladca pierscien - TTT
Frodo i Sam zlapani przez Faramira- gadu gadu (tlo - beczki)
[Obrazek: z4tw3.jpg]
przychodzi Faramir - zupelnie inne tlo
[Obrazek: z5oh5.jpg]

Wladca pierscieni - TTT
Uruk-hai atakuja Helm's Deep (stawiaja drabiny na mury)
[Obrazek: z6ja6.jpg]
po pewnym czasie (po wysadzeniu muru) drabina znajduje sie od strony wewnetrzej muru, tuz obok schodow (po co?). Aragorn uzywa jej do uratownia krasnoluda
[Obrazek: z7re7.jpg]

mozna te wpadki umiescic na stronie KMF Uśmiech
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Czemu takie rozciągnięte te zdjęcia? BTW: tam gdzie Aragornowi wypada miecz, to jest jedna scena, ale różne ujęcia. Oczko

Poza tym mógł podnieść w międzyczasie i upuścić... ze zmęczenia. Język

Odpowiedz
rowniez mogl isc na kawe :wink:
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
"The Holiday" - Cameron Diaz szuka wakacji. Zwróccie uwagę na flagę Polski. [może już było]

[Obrazek: 59ea9c4b65639048m.jpg]

Odpowiedz
O fuck! :evil:

Ale głupi ci Amerykanie. :x

Odpowiedz
Ta zniewaga krwi wymaga !

Odpowiedz
Kiedyś miałem okazję rejestrować konto na jakimś zagranicznym serwisie i wymagano tam wyboru kraju pochodzenia. Ku mojemu zdziwieniu nie było tam klasycznego Poland, ale Poland, Polish People Republic (czyli Polska Republika Ludowa). Grunt to aktualne źródła.

Odpowiedz
Niezla wpadka filmowa. Oczko

Odpowiedz
Był to proces rejestracji jakiejś gry, a znając możliwości przerobowe pana Ube całkiem możliwe, że będzie to ciekawostka związana z filmem. Oczko

Odpowiedz
Może mi się tylko wydaje ale w nowym 007 W scenie kiedy Bond Szuka Vesper po wyjściu z banku w Wenecji i widzi ją przez chwilę przez witrynę sklepową w tej witrynie odbija się kamera.
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.

Odpowiedz
hmm, nie pamietam czy bylo:
Three Amigos - kiedy Niewidzialny Jezdziec zostaje zastrzelony, jeden z Amigos podnosi jego reke i sprawdza puls - wtedy wyraznie widac, ze niewidzialne zwloki odciskaja sie na ziemi. Nastepuje przebitka na dwóch pozostalych amigos, po czym wracamy znowu do trupa i na ziemi nic juz nie lezy Duży uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Hostel 2 - nie wiem co to ja mam za wersje ,ale w chwili kiedy psy pozeraja Todda nie ma sciany w ogole tylko mam zielony ekran i widoczna twarz kaskadera Uśmiech lol

Odpowiedz
Masz wersję roboczą filmu, z tego co mi wiadomo takowa jest dostępna. Gratuluję.

Odpowiedz
Czego tu gratulowac Uśmiech dostalem wykastrowany produkt Oczko

Odpowiedz
daj screena bo to musi fajnie wyglądać ;-)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon