Wpadki filmowe
Musialem zrobic zdjecie komem ,bo cos print screen mi zrzucal czarny obraz Uśmiech

W sumie sa dwa ujecia tego , tak to wyglada :

[Obrazek: 0906071204qx7.jpg]

Odpowiedz
print screen nie łapie filmów. PowerDVD sam ma funkcję robienia screenshotów, niektóre inne programy (ALLplayer) również.

Odpowiedz
Thx za info Oczko

Odpowiedz
hops napisał(a):"The Holiday" - Cameron Diaz szuka wakacji. Zwróccie uwagę na flagę Polski. [może już było]

[Obrazek: 59ea9c4b65639048m.jpg]

powinna byc za to nota diplomaticzna i ambasador wezwany na konsultacje za ta zniewage Fotyga musi odejsc

Odpowiedz
Yhy bylo . Ja znalazlem natomiast wpadke w nowej Rozowej Panterze , scena z wbijciem strzaly w szyje Stathama .Widzimy iz reka wbijajacego strzale w szyje jest na innym miejscu niz wbita strzala Uśmiech

Odpowiedz
Nie mogłem uwierzyć, ale to prawda... Coppola zrobił gafę! W takim dziele jak "Drakula" z 1992 r.!!

W scenie piątej Lucy i Mina są na przyjęciu. Lucy wita Jack Sewarda, który siada na kanapie- Quincey Morris stoi obok ze swoim kapeluszem w ręku. Gdy panna Lucy biegnie przywitać kolejnego gościa, Jack wstaje i z pod zadka wyjmuje zgnieciony kapelusz Quinceya i przeprasza go, że na nim usiadł Szczęśliwy
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Błąd w montażowni? :)

Odpowiedz
Rozruszam trochę temat.

Shrek Trzeci

Skupię się na końcówce, bo wymienianie potknięć w całości trochę by trwało.

-Po mowie Artura badguy'e rzucają broń pod nogi. Na środku fragmentu sceny, na którym nikt nie stoi, magicznie wyrasta stos uzbrojenia. W kolejnych scenach nie ma już broni pod nogami zebranych.

-Gdy Shrek powstrzymuje atak Księcia z bajki ma na rękach kajdany. Gdy Książe go trafia kajdany leżą już obok Shreka.

-Korona Księcia toczy się po linii prostej, mimo iż jest węższa u podstawy, a więc powinna toczyć się po łuku.

-Po przywróceniu do swoich postaci Kota i Osła nie widać ani ich ogonów, ani ich cieni, pomimo tego, że obydwaj stoją bokiem do "kamery".

Screenami z powodów oczywistych nie dysponuję. Oczko

Odpowiedz
Batman Begins i SPOJLER

Belka zwala się na Balea. Bale sobie zasypia. Bale się nie budzi ale przychodzi do niego lokaj Caine. Jest ujęcie z całym korytarzem, belka nie płonie. Jest ujęcie na twarz Balea, belka płonie.

Mam pewien podejrzany format (mp4) a virtual dub go nie rozpoznaje. Dlatego nie dysponuję skrinem.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Glut napisał(a):Mam pewien podejrzany format (mp4) a virtual dub go nie rozpoznaje. Dlatego nie dysponuję skrinem.

Quicktime. Screena zrobisz nawet systemowym PrtSc.

Odpowiedz
Polecam VideoLan najwygodniejszy moim zdaniem

Odpowiedz
Terminator 2

Kiedy pojawia się Arnie, pole wokół niego wypala część przyczepy ciężarówki, w tym połowę koła. Wygląda jednak na to, że opona jest z metalu, bo nie flaczeje Język

[Obrazek: term2hy9.th.jpg]

Odpowiedz
Opony ciężarówki raczej nie flaczeją. I są chyba bezdętkowe.

Odpowiedz
Ale połowa koła zniknęła...

Odpowiedz
Może kontener na naczepie był pusty. Język A może jakiś zastój w czasie, kij ich wie, tych terminatorsów.

Odpowiedz
military napisał(a):Opony ciężarówki raczej nie flaczeją. I są chyba bezdętkowe.

Nie wiem, czy to żart, ale w każdym razie nieźle się uśmiałem :wink: Skoro w ciężarówkach mają opony bezdętkowe, to dlaczego tak często zdarza się, że kierowcy łapią tak zwanego kapcia? Poza tym, po co byłyby im koła zapasowe? Aha... ile filmów musiałoby zmienić swoje fabuły, ponieważ główny bohater nie mógłby przestrzelić opony w ciężazrówce uciekającego bandziora? Zasadniczo nie sprawdzałem tej informacji, ale wątpie w historię o bezdentkowych oponach... Uśmiech
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Odpowiedz
http://en.wikipedia.org/wiki/Tubeless

http://www.alibaba.com/showroom/Tubeless_Tire.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opona_pneumatyczna#Opona_bezd.C4.99tkowa

EDIT:
I jeszcze..

http://opony.pneuhage.pl/opony_specjalne.html

a stąd

[Obrazek: specjalne9.jpg]

Opona SKS (SKID - STEER) - opona bezdętkowa stosowana przede wszystkim w pojazdach o skręcie poślizgowym, w miniładowarkach, np. BOBCAT. Znajduje ona także zastosowanie w terenowych podnośnikach koszowych. Występuje w marce THE BOSS oraz THE BOSS LT - ta druga marka posiada specjalne wzmocnienia boczne ścian opony.

Opona THE BOSS BACKHOE - opona bezdętkowa znajdująca zastosowanie w takich maszynach budowlanych i drogowych jak: koparko-ładowarki (np. Cat, Case, JCB), ładowarki teleskopowe (np. Manitou)

Jeszcze coś masz do powiedzenia w sprawie opon? :twisted:

Odpowiedz
Military napisał(a):Opony ciężarówki raczej nie flaczeją. I są chyba bezdętkowe.
Cytat:If a tubeless tire gets punctured, air escapes only through the hole, leading to a gentle deflation of the tire. Conversely, an inner tube could potentially burst like a balloon, leading to a rapid deflation of the tire which could result in sudden loss of control of the vehicle.

Jeszcze coś masz...No, wiesz o co kaman:)

Odpowiedz
Jeśli chcesz kłócić się o to, jak zachowa się opona w przypadku kontaktu z otwierającym się tunelem czasoprzestrzennym robotów, to proszę bardzo, ale ja zaczekam po tej stronie drzwi, po której jest klamka. Język

Odpowiedz
Po części denentuję moją poprzednią wypowiedź, bo jak wynika z Twojej military, bezdentkowe opony jak najbardziej istnieją. Przyznaje się do mojej niewiedzy w tym temacie, chociaż wcześniej zaznaczyłem, że nie sprawdzałem tej informacji, a mój punkt widzienia opiera się nie na wiedzy, a na przypuszczeniach (stąd nie "wiem, że opony bezdętkowe nie istnieją", a "wapie w ich istnienie"). Tak czy tak, nie zmienia to faktu, że dość boleśnie się pomyliłem, ale dziekuję za wyprowadzenie mnie z ciemności. Widzę, że w kwesti gumy jesteś ekspertem, choć jak zauważył D'mooN, nie masz do końca racji. Jak wynika z opisu, opony faktycznie są bezdentkowe, ale jednak flaczeją i myślę, że ta z Terminatora II też powinna spuścić z tonu i lekko sflaczeć... no chyba, że znowu jestem w błędzie?!
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon