Wydania polskie a zagraniczne
Wyszło kiedykolwiek polskie wydanie DVD/ Blue-ray Disc - lub zagraniczne polskimi napisami - "Black Rain" R. Scotta?

Odpowiedz
nie wyszło z tego co mi wiadomo
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dlaczego kurde w Czechach potrafią wydawać filmy a w Polsce nie? Że niby tam się bardziej opłaca niż u nas?

Najświeższy przykład to "Pewnego razu w Hollywood". W Polsce UHD kosztuje 149 zł na MediaMarkt - podstawowa wersja.

Wersja z Czech to steelbook, który wydano również w USA - jego cena 170 zł. Oprócz dodatków również fajne gadżety w postaci pocztówek z filmu i książeczki, co dla kolekcjonerów ma sporą wartość. Aaa i bym zapomniał - oczywiscie jest lektor i napisy polskie ;)

[Obrazek: P75yuRR.png]

Odpowiedz
Widocznie jest popyt.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
W Polsce dystrybutorom sie nie oplaca. O czym my rozmawiamy. Wiekszosc klientow, ktorzy jeszcze wydaja pieniadze na filmy kupuja DVD bo im tak jakosc w zupelnosci wystarcza, jest tez dystrybutor ktory potrafi nowosci wydac tylko na DVD olewajac calkowicie BD juz nie mowiac o UHD. Polski rynek wydawniczy to dno i metr mułu.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No właśnie ostatnio czytałem rozmowę na fanpage'u Gutka na temat filmu Midsommar. Dystrybutor pytał się czy jest sens wydawać tak wyglądający film na DVD, bo na BD nie ma co liczyć :) Tam się nawet jakaś firma odezwała, że robi niewielkie nakłady na BD ciupkę drożej niż na DVD.

Midsommar, Parasite czy Portret kobiety w ogniu na DVD. Aż żal paczeć.

Odpowiedz
To się wetne: brytyjskie BD "Silent Hill 2" - dodatki. Polskie BD - goły film.
To jest k... jakaś kpina
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W odpowiednim temacie już pisałem o Czarnobylu, który Galapagos wydał u nas wyłącznie na DVD. Sprowadziłem sobie amerykańskie - Region Free, dodatki (szczątkowe i z YT, ale zawsze) i najlepsza jakość obrazu (brytyjskie jest spartolone, nie wiem jak z resztą europejskich). 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon