Yellowstone (Paramount, 2018-)
Scenarzysta "Sicario" i twórca "Wind River" przedstawia:

Ma być 10 odcinków, premiera w okolicach lata 2018.

Odpowiedz
Jaram się i wpisuje do kalendarza.

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Nowy trailer:

Odpowiedz
Szkoda mi trochę Costnera że tak na starość przetyrało mu struny głosowe. W pewnych momentach gubi swoją osobowość tym zarżniętym brzytwą głosem... Było tyle śpiewać Country ?? :P

Odpowiedz
Wygląda na to, że Sheridan zaliczył pierwszą wpadkę:
https://www.rottentomatoes.com/tv/yellowstone/s01

Odpowiedz
Wiadomo już może, czy jakiś serwis streamingowy będzie miał to u nas w swojej bibliotece?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Na tą chwilę nikt nie planuje mieć serialu w swojej bibliotece seriali i dotyczy to Netflixa, Amazonu, HBO i Showmaxu. Chciałbym się mylić, że skoro serial miał dziś premierę to gruchnie informacja za kilka dni, że będzie serial w Polsce. Ale zakładam po tym, jak "Waco" Paramountu u nas nigdzie nie jest, nawet na polskim Paramount Channel nie poleciał to pewnie w przypadku serialu z Costnerem będzie tak samo.

Odpowiedz
Ewentualnie trafi na jakaś platformę parę miesięcy po zakończeniu emisji, jak "Manhunt" czy "Happy!".

Odpowiedz
Recenzje zbiera różne. Na metacritic są dwie negatywne, 10 mixed czyli domyślam się, że to są recki gdzie dostał góra 6/10, a sześć pozytywnych. I tak się zastanawiam, czy oprócz Sicario, reszta filmów Sheridana też ma tak mieszane recenzje? Bo na indiewire pod recenzją pilota, który ma ocenę C- są komentarze, które można podsumować, że filmy Sheridana są słabe.

Odpowiedz
Hell or High Water 97%, Wind River 87% na RT.. Nie wiem, kto tam się wypowiada w tych komentarzach, ale cieszę się, ze nie muszę czytac tych bredni.

Odpowiedz
Alieniste Netflix w swojej ofercie zapowiedział po oficjalnej premierze, Counterpart HBO potwierdziło na równi z premierą, trzeba czekać, ale nie zdziwiłbym się jakby pozostały nam mniej legalne źródła dostępu :/
Szkoda recenzji bo ciekaw byłem tego serialu, kto wie, może nie jest tak źle.

Odpowiedz
Filmy Sheridana sa slabe? Ludzi ktorzy tak twierdza powinno sie wieszac za jaja:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
I widział ktoś pilota już? Ja poczekam jednak na całość i wtedy za jednym posiedzeniem obejrzę. Wciąż się jaram i te mieszane zagraniczne recki nie zniechęcają mnie, podobnie jak polska, którą właśnie przeczytałem. Spodziewam się typowego Sheridana i jedyna różnica, to taka, że skoro to serial to będzie wydłużona fabuła do 10 godzin, czyli pewnie sporo scen będzie jazdy konnej, ładnych widoków, trochę jak w tym serialowym westernie z Jeffem Danielsem co jakiś czas temu widziałem.

Polska recenzja http://www.serialowa.pl/177863/yellowstone-recenzja-serial-premiera/

A co do recenzji polskiej to od lat czytam tą stronę, ale w przypadku tego recenzenta, którego lubię czytać, ale ma u mnie pseudonim maruda, bo jest jak ten smerf, który na wszystko narzeka. Nie mówię tego złośliwie, ale w każdej recenzji zarówno pozytywnej jak i negatywnej to bardziej narzeka niż chwali. Wczoraj pochwalił, ale bardziej skrytykował drugi sezon Luke'a Cage. Co tydzień niby chwalił, ale też sporo narzekał na Legion i mógłbym jeszcze wiele innych seriali wymienić. Pamiętam też że co tydzień narzekał na nowe Twin Peaks, nieważne czy odcinek mu przypadł do gustu czy nie i skrytykował też Patriot od Amazon. Nawet recenzując pilota serialu Pose, ktory bardzo chwalił, ale i tak znalazł się element w odcinku do którego się przyczepił. No i co tydzień narzeka na Westworld (chyba oprócz odcinka ósmego z Indianinem) . Dobrze, że krytykuje, ja nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, ale doszło do tego, że nim zacznę czytać recki Piesowicza to wiem, że będzie narzekał sporo. A po przeczytaniu całej recenzji w większości przypadków nie wiem czy to jest recenzja na plus czy na minus, czy mu się podoba czy nie. A najlepszy to jest przypadek 2 serii Westworld, bo chyba poza odcinkiem ósmym drugiego sezonu to tak krytykuje ten sezon, że w życiu bym nie pomyślał, że jest fanem serialu. A w jednym z komentarzy przyznał, że jest i jako jedyny w redakcji uwielbia serial i broni produkcji małżeństwa Nolanów.

Odpowiedz
Cytat:Ja poczekam jednak na całość i wtedy za jednym posiedzeniem obejrzę.

I to jest bardzo dobra decyzja. Nie zamierzam popełnić tego samego błędu co w przypadku drugiego sezonu "True Detective", który zyskuje bez porównania więcej, gdy ogląda się go "w całości".

Odpowiedz
Heh, powtórzyłem ostatnio 2 sezon jednego dnia. Świetny, lepszy niż większość seriali kręconych obecnie, fabuła spoko, jak oglądasz ep po epie to wszystko gra i buczy. A jak oglądałem epka co tydzień to było wkurwienie, niepotrzebne zresztą. 2 sezon "True Detective" jest świetny, dlatego teraz każdy serial/sezon łykam w całości. Na ''Yellowstone" czekam, dlatego zrobię tak samo.

Co do recek to sorry, ale nie ogarniam tej podniety, że ktoś gdzieś coś oceni tak albo srak. Gust plus inne robią dużo, a na moje "Rogue'' to nadal najlepszy film dekady ("Apocalypto" drugi) także luz;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Złamałem przyrzeczenie i odpaliłem pilota.

90 minut stuprocentowego westernu osadzonego w realiach współczesnej Montany. Wszędzie kowboje, Indianie, dzika przyroda, no i typowy motyw schyłkowej fazy historii Pogranicza, czyli wdzierająca się industrialno-wielkomiejska cywilizacja w formie firm developerskich i nafciarzy.

Dodam jeszcze na szybko, że postać Ripa Wheelera, w którą wcielił się Cole Hauser, jest niesamowita. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak zajebistego zakapiora-najemnika. Chyba nigdy. Każde jego pojawienie się budzi respekt, zaś w spojrzeniu łagodność miesza się z bezwzględną brutalnością.

[Obrazek: 36136294_2198601370370568_973668428873203712_n.jpg]

Odpowiedz
Mental napisał(a):Złamałem przyrzeczenie i odpaliłem pilota.

Też;)

Oglądaj dalej, ja po 4 epach jestem zachwycony. Jest potencjał na kapitalną historię, sam fakt, że w sumie dobrych jako takich tutaj nie ma, daje ogromne pole do ciekawego rozpisania tej opowieści pt. bronimy rancza, wszelkie środki dozwolone. Póki co kapitalna rzecz.

Co do Ripa - koleś w każdym dotychczasowym epie ma świetne momenty, jak na moje to podobna postać do Dana z "Deadwood", tzn. mega lojalny typ od czarnej roboty. Plus dali mu tutaj wątek "miłosny", który na razie, o dziwo, fajnie się rozwija. Cytując klasyka - nie ma lipy - są cycki, krew i pot, na szczęście o łzach nie ma mowy;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Ja obejrzę jak poleci całość, zresztą już połowa poszła, ale cieszą mnie te Wasze pozytywne opinie, którym bardziej wierzę jak recenzjom z USA. Serial ma na tyle dużą oglądalność, że stacja Paramount zamówiła już 2 sezon czego się nie spodziewałem, bo myślałem że to historia na jeden sezon, serial antologia:-)

Odpowiedz
No negatywne recki wynikają pewnie z tego, że część recenzentów spodziewała się postmodernistycznej dekonstrukcji westernu czy jakichś innych akademickich blubrów, a to jest koszerny, stuprocentowy wild west z charyzmatycznymi postaciami samców alfa i klasyczną walką o władzę i wpływy, bez słodkiego pierdololo i przepraszania. Dodatkowo główna postać kobieca to taka typowa "twarda laska" z zewnątrz, a wewnątrz wrak człowieka i alkoholiczka. Sheridan urodził się chyba kowbojem, bo robienia takich filmów nie można się nauczyć. Trzeba być przesiąkniętym tą mitologią, archetypami i dorastać gdzieś na ranczo ze strzelbą w rękach.

Odpowiedz
Czekam na cały sezon, nie lubię oglądać takich perełek w oczekiwaniu na nowy odcinek. Łyknę od razu całość, na raz.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon