Zły Żyd
Polska mafia nie, bo Polacy są na tyle kłótliwi, że nie potrafili w żadnym kraju, w którym mają większą diasporę, stworzyć jakiejś konkretnej mafii. Wszyscy potrafią: Ruskie, Ukraińcy, Ormianie, Włosi, Irole ale nie Polacy.

Odpowiedz
I murzyni ;) murzyni mają gangi, ale o czarnej mafii to nie słyszałem.

Odpowiedz
Do czarnej mafii to należał Snoop Dogg w połowie lat '90 jak się zajarał "Godfatherem"(co dziwne nie wykazywał uwielbienia do "Scarface", jak 90% jego kolegów) i chodził w o dwa rozmiary za dużych garniturach.

Odpowiedz
A American Gangster to co? :)

(05-07-2016, 00:44)tucznik napisał(a): Polska mafia nie, bo Polacy są na tyle kłótliwi, że nie potrafili w żadnym kraju, w którym mają większą diasporę, stworzyć jakiejś konkretnej mafii. Wszyscy potrafią: Ruskie, Ukraińcy, Ormianie, Włosi, Irole ale nie Polacy.

https://en.wikipedia.org/wiki/Polish-American_organized_crime

Przeproś, polaczku :)

"Paul Jarwarski was also a prominent figure, carrying out the first armored car robbery."

Swojego nie znacie...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Datan z "The Ten Commandments"
[Obrazek: 2ld7u53.jpg]

Urzędas i wredny karierowicz,który zamiast swoich pobratymców woli towarzystwo Egipcjan (nie lubią go jedni i drudzy), przedmiotowo traktujący kobiety, donosiciel, na różne sposoby podkopuje działania Mojżesza, sprzeniewierza się swemu pierwotnemu bogu, inicjator stworzenia Złotego Cielca. Zasłużenie ginie w czeluściach ziemskich. 

Odpowiedz
"Konsul i inni" 1970 r.
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=42855
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Jewywood nie pokaże złego Żyda w filmie. To jest Naród Wybrany - praktycznie sami święci pachnący maciejkami, którzy nawet gdy mordują masowo gojów to tylko dlatego, że są ofiarami.

Marlon Brando:

Hollywood is run by Jews. It is owned by Jews, and they should have a greater sensitivity. They should have greater sensitivity about the issue of people who are suffering because they've [been] exploited. We have seen the nigger, we've seen the greaseball, we have seen the chink, the slit-eyed dangerous Jap. We have seen the wily Filipino. We've seen everything, but we never saw the kike, because they know perfectly well that is where you draw the wagons around

Stwierdź fakty i czeka cię sroga kara:
https://www.independent.co.uk/news/world/jewish-leaders-rage-at-anti-semitic-brando-1303943.html

i płaczący Brando:

https://www.independent.co.uk/news/world/weeping-brando-apologises-to-jews-1304594.html

Czyli jak w klasyku:

To find out who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize

Najlepiej skomentował całą sprawę Norm:

Ludzie, którzy od stu lat budują kulturową tożsamość Ameryki i Zachodu, nie wywodzą się z tego kręgu kulturowego, a często zwyczajnie nim gardzą (już sam fakt uznawania się za "Chosen People" jest mega kurva rasistowski), tak samo jak gardzą białymi (Chrześcijanami):

Hollywood’s run by Jews. I was advised by an American agent when I was about 19 to change my surname. And I said “Why? Jews run Hollywood.” He said “Exactly.” He had a theory that all the executives think acting’s a job for shiksas (...) In some way acting is prostitution, and Hollywood Jews don’t want their own women to participate. Also, there’s an element of Portnoy’s Complaint — they all fancy Aryan blondes. - Rachel Weisz.

https://jewishjournal.com/uncategorized/73537/

Wyborny dokument, jak najbardziej PC, choć zapewne i tak kiedyś poleci z tuby:

Żadne tam konspiracje, po prostu historia Hollywood i tego jak ludzie z kompletnie innego kręgu kulturowego niż ten amerykański, stworzyli American Dream i swoistą kulturową narrację dla Ameryki i Zachodu w ogóle.

Owen się tak zblakpilował, że niedługo mu się jakiś zawał serca pewnie przytrafi:

Cudowny montaż, zwłaszcza ta syjonistyczna kukła, Alex Jones.

Odpowiedz
A ty w ogóle piszesz cos na jakiś temat poza żydowskim? :)

Odpowiedz
Zdaje się, że nawet nie zauważył, że to forum filmowe... Ja tam dodałem do ignorowanych.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Pisze w temacie politycznym, tutaj jest ogólny temat o Żydach i Holly, a więc się wypowiadam. Po historyku spodziewałabym się więcej, ale rozumem, ignorancja jest błogosławieństwem.

Śpij dalej, życie przyniesie tobie to na co zasłużyłeś, żebyś tylko nie dodał do ignorowanych przyszłości własnych dzieci, bo jak Syjoniści oficjalnie dojebią w temacie do pieca to się nie pozbierasz.

(13-05-2019, 14:33)zdzichon napisał(a): A ty w ogóle piszesz cos na jakiś temat poza żydowskim? :)

Przecież piszę we właściwych miejscach i do tego na temat. To chyba też mój pierwszy post poza działem politycznym, a tam o czym mam niby pisać, o jakichś politycznych pseudo - problemach rzucanych plebsowi, żeby miał się czymś zająć? Światem rządzi USA (jeszcze), a USA rządzą Żydzi, którzy do tego mają władze rozsianą po całym zachodnim Świecie poprzez wpływ mediów i finansjery. Kto tego nie widzi i nie rozumie to niech śpi dalej. Nie łamie regulaminu, nie wiem o co chodzi.

Odpowiedz
(13-05-2019, 14:58)Wyatt Earp napisał(a): Po historyku spodziewałabym się więcej, ale rozumem, ignorancja jest błogosławieństwem. Śnijcie dalej, życie przyniesie wam to na co zasłużyliście.

Spoko, poczucie wyższości u przebudzonych zawsze na propsie

Cytat: Przecież piszę we właściwych miejscach i do tego na temat. To chyba też mój pierwszy post poza działem politycznym, a tam o czym mam niby pisać, o jakichś politycznych pseudo - problemach rzucanych plebsowi, żeby miał się czymś zająć? Światem rządzi USA (jeszcze), a USA rządzą Żydzi, którzy do tego mają władze rozsianą po całym zachodnim Świecie poprzez wpływ mediów i finansjery. Kto tego nie widzi i nie rozumie to niech śpi dalej. Nie łamie regulaminu, nie wiem o co chodzi.

Oprócz tego, że to jednak forum filmowe to o nic. Spoko, każdy ma jakiegoś bzika :)

Odpowiedz
Cytat:spodziewałabym się więcej

:>
------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz
Ej, ale może są gdzieś jakieś specjalnie fora o spiskach i Żydach bez zbędnych tematów filmowych? :)

Odpowiedz
(13-05-2019, 15:02)Gieferg napisał(a):
Cytat:spodziewałabym się więcej

:>
MONIKA EXPOSED
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(13-05-2019, 15:02)zdzichon napisał(a):
(13-05-2019, 14:58)Wyatt Earp napisał(a): Po historyku spodziewałabym się więcej, ale rozumem, ignorancja jest błogosławieństwem. Śnijcie dalej, życie przyniesie wam to na co zasłużyliście.

Spoko, poczucie wyższości u przebudzonych zawsze na propsie

Cytat: Przecież piszę we właściwych miejscach i do tego na temat. To chyba też mój pierwszy post poza działem politycznym, a tam o czym mam niby pisać, o jakichś politycznych pseudo - problemach rzucanych plebsowi, żeby miał się czymś zająć? Światem rządzi USA (jeszcze), a USA rządzą Żydzi, którzy do tego mają władze rozsianą po całym zachodnim Świecie poprzez wpływ mediów i finansjery. Kto tego nie widzi i nie rozumie to niech śpi dalej. Nie łamie regulaminu, nie wiem o co chodzi.

Oprócz tego, że to jednak forum filmowe to o nic. Spoko, każdy ma jakiegoś bzika :)

Żadne poczucie wyższości. To wy do mnie piszecie jak do jakiegoś kosmity i dodajcie do ignorowanych, bo wiadomo, aluminiowa folia na głowie. Piszę we właściwych miejscach i piszę na temat, a co wy z tym zrobicie to już wasza sprawa.

Odpowiedz
(13-05-2019, 15:05)patyczak napisał(a): Ej, ale może są gdzieś jakieś specjalnie fora o spiskach i Żydach bez zbędnych tematów filmowych? :)

O Żydach w kontekście polityki piszę w temacie do tego przeznaczonych, do tego głównie staram się trzymać jak mogę faktów i źródeł historycznych (choć owszem, lubię sobie czasem pogdybać) a więc błagam, daruj sobie spiskową szyderę. Natomiast odgórne nazywanie czegoś konspirą i tematem tabu, bo ktoś używa magicznego słowa Żyd, w czasie gdy działalność lobby żydowskiego i syjonistycznego jest niepodważalnym faktem (spójrz przez okno, może właśnie pod twoim domem idzie protest przeciwko ustawie 447) to dla mnie po prostu oznaka sprawnej inżynierii społecznej.

Odpowiedz
Znałem kiedyś kogoś z kim mogłem pogadać praktycznie o wszystkim, dogadywaliśmy się świetnie - potem mieliśmy nieco dłuższą przerwę po czym po paru latach znowu się kilka razy spotkaliśmy, jak się okazało, ta osoba nie jest w stanie wytrzymać choćby godziny bez gadania o Żydach, muzolach i teoriach spiskowych wszelakich. Jakoś już nie mam ochoty z nią rozmawiać i tu nawet nie chodzi o to, czy się zgadzam czy nie, z tym co mówi, ale to po prostu obsesja.

I jak trafiam gdziekolwiek na kogoś, kto pier*oli tylko o tym, to jest dla mnie z miejsca skreślony. o.

Odpowiedz
Dzisiaj odpalam na Netfliksie dokument o Płaskoziemcach a lektura tego tematu to była doskonała rozgrzewka przed tym seansem Dziękuję autorowi.

Odpowiedz
Cieszę się, że czujesz wyższość intelektualną wobec mnie. W którym miejscu mojego postu coś jest niby kosmiczną teorią spiskową na poziomie Płaskiej Ziemi? Dokument o koszerności Holly, przypadki złego kończenia osób, kóre Żydów z Holly skrytykowały i ośmieliły się zasugerować, że Holly nie rusza spraw koszernych, czy fakt, że Holly w ogóle rządzą Żydzi? Do tego w materiale od Owena jest nawet mocny wątek byłych oraz aktywnych szpiegów Izraela rozsianymi po Hollywood. Sami się zresztą do tego przyznają, a nawet tym chwalą. Co tu niby nie jest prawdą?

(13-05-2019, 18:30)Gieferg napisał(a): Znałem kiedyś kogoś z kim mogłem pogadać praktycznie o wszystkim, dogadywaliśmy się świetnie od dzieciństwa - potem mieliśmy nieco dłuższą przerwę po czym po paru latach znowu się kilka razy spotkaliśmy, jak się okazało, ta osoba nie jest w stanie wytrzymać choćby godziny bez gadania o Żydach, muzolach i teoriach spiskowych wszelakich. Jakoś już nie mam ochoty z nią rozmawiać i tu nawet nie chodzi o to, czy się zgadzam czy nie, z tym co mówi, ale to po prostu obsesja.

I jak trafiam gdziekolwiek na kogoś, kto pier*oli tylko o tym, to jest dla mnie z miejsca skreślony. o.

No ok, tylko to nie znaczy, że ta osoba się myli.

Gdyby więcej osób nie bało się podnosić tego tematu to może ten twój znajomy by nie musiał świrować, bo rzeczy o których mówi (tj. polityczna i socjologiczna rzeczywistość) powinny być w informacyjnym i światopoglądowym mainstreamie. Sęk w tym, że nie są i o koszernych sprawach się praktycznie nie mówi (ewentualnie dobrze, albo wcale), bo już samo użycie słowa Żyd w debacie publicznej może skończyć się ostracyzmem, co już samo w sobie powinno zapalać ludziom czerwoną lampkę.

Podsumowując, można udawać, że problemu nie ma, bo lodówka póki co pełna, a w kinach nowy Marvel, ale można chociaż nie dawać się mamić Matrixowi, udając, że Świat pójdzie do przodu i będzie mieć wobec nas dobre plany, bo uwaga (twist jak w Hollywoodzkim filmie), prawdopodobnie nie będzie.

Róbcie co chcecie, myślcie o mnie co chcecie, póki co to regulaminu chyba jeszcze nie złamałem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości