Zachowanie ludzi w kinach
Wczoraj byłem na Vice, film zawiera ciekawy motyw, bo mniej więcej w połowie jest udawane zakończenie, lecą nieprawdziwe opisy dalszych losów postaci i zaraz potem wchodzą napisy końcowe. Ja wiedziałem po nastroju sceny i czasie trwania, że to nie może być prawdziwe zakończenie, a jakież było moje zdziwienie, gdy kilka osób zdążyło wstać, założyć kurtki i zrobić kilka kroków po schodach w dół sali :D

Odpowiedz

Byliście kiedykolwiek na pokazie (przed)premierowym, gdzie ludzie zachowywali się jak jebana dzicz? XD Przecież te 31 stron tematu nie równa się temu jednemu filmikowi XD

Odpowiedz
Już to wrzucałem z dokładnie takimi samymi zarzutami. Przecież tak się nie da oglądać filmu. Ja rozumiem podniecenie, ale już bez przesady.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Z dzisiejszego seansu Dark Phoenix.

Zgasły światła a na salę wbija trzyosobowa rodzinka z gówniarzem, żeby znaleźć miejsca świecą ludziom po oczach telefonem, ktoś się zirytował i coś im powiedział, w odpowiedzi facio zaczął się rzucać i powtarzać teksty o buractwie, które się wybrało do kina, w końcu znaleźli miejsca, usiedli i oglądają. Jakieś dwadzieścia minut później facio odwraca się do naszego rzędu i pyta kogoś jaki to film. Po chwili mówi do żony "To nie ta sala" i wychodzą. Zdaje się, że chcieli się wybrać na Aladyna, którego grali w sali obok, w sumie powinni nawet zdążyć, bo seans zaczynał się pół godziny później. Ciekawe co sprawiło, że wysiedzieli te dwadzieścia minut? "Dżin" (Jean) czy może niebieski Nightcrawler? Beast? :D
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Czy był to seans z dubbingiem :)?

Odpowiedz
Nie.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jakiś czas temu natrafiłem się na nowopowstały w Japonii brand Chibi Godzilla (czyli Mapeciątka w wersji kaiju). I zrobili taki filmik:

Mogliby wprowadzić coś takiego w innych krajach (na pewno bardziej wartościowsze niż jakieś legalne kultury)

Odpowiedz
Właśnie siedzę na Midsommar i kolo w rzędzie przed wysmarkal się w rękę i wytarł o fotel obok.

Odpowiedz
Klasyk. Przecież to uschnie, skruszeje, spadnie na ziemię i ktoś zamiecie ;)

Odpowiedz
Cytat:Mogliby wprowadzić coś takiego w innych krajach (na pewno bardziej wartościowsze niż jakieś legalne kultury)
Za każdym razem, gdy w kinie leci ten pierdolony "spot" Legalnej kultury, to mam ochotę rozpierdolić ekran i wyjść z sali.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
W w sobotę uciekłem do kina, aby uciec od "Fiestas de San Pedro". Podszedłem na
"X-Men: Dark Phoenix". Przede mną grupka dzieciaków, tak na oko 14-15. Film leci i zaczynają gadać między sobą. Pochylam się i mówię: "Nie poto kupiłem bilet na film, żeby wysluchiwać waszego gadania" Możecie się zamknąć? Rezultat oczekiwany. Przy wyjściu dzieciak wskazuje mnie ojcu. Ten podchodzi do mnie z pretensjami. Ja chodziłem wk#rwiony niesamowicie od tygodnia przez te fiestas (głośna muza do 4-6 rano i inne) i miałem ogromną ochotę pościć wiązanke. Ojciec do mnie: dlaczego zwraciłeś uwagę mojemu synowi? Ja krótko: bo zachowywał się jakby się urodził w burdelu, a nie w szpitalu. I nie jesteśmy na ty. Żegnam!

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(08-07-2019, 19:13)Kluski napisał(a): Właśnie siedzę na Midsommar i kolo w rzędzie przed wysmarkal się w rękę i wytarł o fotel obok.
Które to kino?

Odpowiedz
(08-07-2019, 19:16)simek napisał(a): Klasyk. Przecież to uschnie, skruszeje, spadnie na ziemię i ktoś zamiecie ;)

Hahaha, a w scenie z gołymi babami robił zdjęcia telefonem :)

Ale poza tym, o dziwo jak na multipleks, obyło się bez incydentów i publiczność była bardzo cierpliwa.

@Danus

Cinema City Plaza, sala 3, rząd 6, miejsce... nie pamiętam, na wszelki wypadek po prostu nie siadaj w szóstym.

Odpowiedz
Przez chwilę myślałem, że koleś przegląda forum na komórce, podobne fioletowe kolorki, ale byłby twist jakby przeczytał wątek i się odwrócił :)

Odpowiedz
To był Danus.

Odpowiedz
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
(08-07-2019, 22:14)Kluski napisał(a): Przez chwilę myślałem, że koleś przegląda forum na komórce, podobne fioletowe kolorki, ale byłby twist jakby przeczytał wątek i się odwrócił :)
Czyli nie w Warszawie, uff:)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon