Zamachy 9/11
Cytat:A wszystko zaczęło się na początku lat 90. w... Nowym Jorku.

Zaczęło się znacznie wcześniej w Pakistanie, gdzie sam Zbigniew Brzeziński wyszkolonym w Langley talibom powiedział, że bóg jest po ich stronie.

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie o to mi chodziło.
Chodzi o tą konkretną bandę terrorystów, których działania ewoluowały i w końcu doprowadziły do tego, że obmyślili taki właśnie atak. Po latach już pod szyldem Al-kaidy. Oni byli imigrantami osiedlonymi w Nowym Jorku, w tamtejszych meczetach prali sobie mózgi i tam działali.

Jeśli chodzi o sam terroryzm islamski jako całość, to faktycznie wszystko się zaczęło w Afganistanie. Z chwilą kiedy radzieckie wojska wjechały do tego kraju.
To tam mudżahedini nauczyli się metod walki, a także uwierzyli, że są w stanie zmienić świat i pokonać wielką armię.

Zresztą w w/w filmie jest wątek o tym, co się działo po napaści Saddama na Kuwejt. Jak wiadomo, Saddam zagrażał też Arabii Saudyjskiej, więc USA naprędce wysłały tam wojska by bronić sojusznika ropy naftowej, którą kupowali. To nie podobało się fanatykom, bo przecież "niewierni" nie mają prawa panoszyć się na świętej ziemi. I jakoś nie zważali na to, że w sumie są tam w ich interesie.
Osama Bin Laden zaproponował więc saudyjskiemu ministrowi obrony, by ten przepędził wojska amerykańskie z Arabii. Zaś sam Osama zadeklarował, że skrzyknie kilka tysięcy mudżahedinów i wygoni Saddama z Kuwejtu.  Minister oczywiście wyśmiał tą propozycję, ale to pokazuje jak wielka była ich wiara w to, że są w stanie wygrywać wojny terrorystycznymi atakami i partyzantką.

No, a później jak zabrakło wroga w postaci ZSRR, to znaleźli nowego - USA. I tak walczą do dzisiaj. 
Quite an experience to live in fear, isn't it?
That's what it is to be a slave.

Odpowiedz
Cytat:Nie o to mi chodziło.

A mi chodzi dokładnie o to. Amerykanie sami uzbroili i wyszkolili talibów (czy wręcz nawet stworzyli), którzy potem wymknęli się spod kontroli. Tak samo jest teraz z ISIS.
--
Laozi

Odpowiedz
;)

https://www.reddit.com/r/nottheonion/comments/714v68/losers_are_more_likely_to_believe_in_conspiracy/
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Że do kogo to niby jest?
--
Laozi

Odpowiedz
Nie lekceważ potęgi białych piwniczaków! Uaktywnieni, obrażani, potrafią wygrać wybory swojemu kandydatowi w jedynym supermocarstwie na świecie, nie wychodząc przy tym z matczynej piwnicy. To się nazywa genetyczny handicap. Masz przeciwko sobie potęgę diabolicznego NWO, z całym jego gargantuicznym zapleczem, a ty zmieniasz bieg historii za pomocą... wojny memów.

Nazwij mnie przegrywem, ale nadal to ja kontroluje świat przy pomocy KEK-magii.

;)

Odpowiedz
(20-09-2017, 18:35)Hitch napisał(a): Że do kogo to niby jest?

No toć dałem winky face na końcu, by było jasne :) Zluzujta.

Odpowiedz
(20-09-2017, 20:51)Proteus napisał(a): Zluzujta.

Do kogo niby to zluzujta? Przecież dałem winky face na końcu :)

Odpowiedz
Do kogo niby to winky face na końcu? Przecież dałem "no toć dałem".

Odpowiedz
Remastered I mega propsy dla kamerzysty.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości