• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomniani aktorzy
Zdefinuj zapomniany bardzo cię prosze. Bo według tego w tym temacie nie miał prawa się pojawić Rutger Hauer, Jeff Goldblum, John Goodman, Malcolm McDowell itd. Wszyscy to znakomici aktorzy, pamiętani z wielkich ról, więc co robią w tym temacie. I wszyscy z nich grają dziś więcej niż Paxton i to w produkcjach, które trafiają do kin.

Odpowiedz
Funeral napisał(a):Zdefinuj zapomniany bardzo cię prosze.

weź słownik do ręki

Cytat:Bo według tego w tym temacie nie miał prawa się pojawić Rutger Hauer, Jeff Goldblum, John Goodman, Malcolm McDowell itd.

przewertuj temat - już nie raz był spór o ludzi, jakich się wlepia

Cytat:I wszyscy z nich grają dziś więcej niż Paxton i to w produkcjach, które trafiają do kin.

wow - tylko, że każdy aktor z natury w czymś gra, co jednak wcale nie oznacza, że się o nim pamięta, że ludzi wciąż przyciąga jego nazwisko, które stanowi tą samą klasę co kiedyś, etc.; a w przypadku Paxtona - aktora bez dwóch zdań kultowego - trudno mówić o zapomnieniu.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie proszę o słownikową definicje, tylko co według Ciebie to oznacza. I poniekąd mi odpowiedziałeś. Ale większość aktorów tutaj wymienianych ma na swoim koncie role kultowe - Rutger Hauer [Blade Runner], Jeff Goldblum [Mucha], tak więc bardzo trudno jest ich zapomnieć. Wydawało mi się, że temat jest o aktorach, którzy obecnie grają mało i w niewielkich produkcjach, a kiedyś należeli do ekstraklasy, grali w wielkich filmach itd.
Problem polega na tym, że temat jest nieprecyzyjny, więc jedni wklejają tych, którzy według innych nie powinni się tu znaleźć.

Odpowiedz
Funeral napisał(a):Ale większość aktorów tutaj wymienianych ma na swoim koncie role kultowe - Rutger Hauer [Blade Runner], Jeff Goldblum [Mucha], tak więc bardzo trudno jest ich zapomnieć. Wydawało mi się, że temat jest o aktorach, którzy obecnie grają mało i w niewielkich produkcjach, a kiedyś należeli do ekstraklasy, grali w wielkich filmach itd.

no niby tak, ale z drugiej strony, to kiedy ostatni raz pomyślałeś o Hauerze czy Goldblumie bez kontekstu ich kultowych, acz pojedyńczych mimo wszystko ról, tudzież filmu jaki przyszło Ci właśnie obejrzeć? Tymczasem Paxton sam w sobie jest kultowy, właściwie każda jego rola jakoś zapadła w pamięć. Czy on w ogóle nie przeniósł się na reżyserkę ostatnimi czasy?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ha, Pesci powróci w tym roku po jedenastoletniej przerwie (bo nie warto wspominać o niewielkim i nieciekawym epizodzie w "Dobrym agencie" w 2006) główną rolą u Hackforda. Zadanie ma niełatwe, bo wystąpi w duecie z Helen Mirren. Ona gra burdelmamę, on – burdeltatę. :)

Odpowiedz
Funeral napisał(a):Dziękuje za ironiczną krytyke. Dla mnie zapomniany aktor, bo gra w mało znanych produkcjach labo jakimś serialu, tak jak połowo wymienionych przez was tutaj osób.
Nie w jakimś serialu, ale w Big Love! HBO! ;)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Nie uważacie, że świat nagle zapomniał o Dakocie Fanning? Tak, tej najbardziej wkurzającej aktoreczce wszech czasów? Była gwiazdą, występowała wszędzie. Nagle - bum, nie ma jej. To akurat pozytywny przypadek zapomnienia.

Odpowiedz
Muszę cię niestety wyprowadzić z błędu. Świat nie tylko o niej nie zapomniał, ale wkrótce będzie jej aż za dużo - zagra w drugiej części Zmierzchu.

Odpowiedz
A w tym miesiącu na ekrany kin wchodzi "Push" z Fanning. Po obejrzeniu zdjęć z filmu wygląda na to, że Dakota wreszcie wyrosła z okresu "dziecięcego".

Odpowiedz
I jeszcze podkłada głos głównej bohaterki w Koralinie. I love polish dubbing ;]

Odpowiedz
[Obrazek: 258262_400.jpg] :idea:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
A czy ktoś pamięta jeszcze George'a Laznby'ego? Facet pojawił się znikąd, raz zagrał Bonda, a potem tylko jakieś epizodyczne rólki, typu Jor-El w którymś Supermenie

Kiedyś
[Obrazek: laz_london.jpg]
Dzisiaj
[Obrazek: GeorgeLazenby2.jpg]

Odpowiedz
Myślałam, że ten pan:
[Obrazek: fred3.jpg] jest juz całkiem zapomniany, ale okazuje sie, że jednak nie. Pogrywa tu i ówdzie od czasu do czasu:
http://www.filmweb.pl/o43060/Fred+Savage
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Ale się zmienił. A ja i tak najlepiej pamiętam go na rowerku w Chłopcu, który umiał latać.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
A ja go najlepiej pamiętam z trzeciej części Austina Powersa :D.

Odpowiedz
a tego pamiętacie?
[Obrazek: 17541_1.jpg]
Bardziej drewnianny od oryginału, ale w sumie sympatyczny ;)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
W dubbingu chyba robi
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Niedawno chyba tańczył na lodzie, nie?
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Raczej na Dodzie:)

Odpowiedz
jesli już ktos tanczy na lodzie, to znaczy że potrzebuje gotówki... ;)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon