• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomniani aktorzy
albo jest gejem i lubi lód :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: be_nancytravis_240x260_052920080122.jpg]

Kto zgadnie kto zacz bez zerkania na adres zrodlowy foty?

Ostatni raz widzialem te aktorke w jednym z mnostwa filmow, w ktorych wystapila w latach 80-tych.

Odpowiedz
To nie jest zonka Liotty z Goodfellas?

lub ta lasia z Air America (Grazyna Jakjejtam) ale on az tyle w latach 80 nie grala
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
No dobra, w 80-tych i 90-tych. :)

Odpowiedz
Czyli jednak Nancy Travis - wygralem loda? :D
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
[Obrazek: everettmcgill.jpg]

Do zapomnianych aktorów dorzucam Everetta McGilla. Facet właściwie sam skazał się na zapomnienie, definitywnie znikając z ekranów w 1999, nie wiem czemu.
Aktor z niego był średniej klasy i zagrał w niewielu filmach, ale przecież świetnie robił to, do czego predysponowały go warunki fizyczne. Żylasty drągal o ponurym spojrzeniu, typ z pozoru spokojny, obojętny, ale taki, co to nigdy nie wiadomo, komu, kiedy i dlaczego da w ryj. McGillowi naprawdę paskudnie patrzyło z oczu. Szkoda, że już nie gra.

Odpowiedz
niezapomniany Crocodile Dundee

[Obrazek: paulhoganjpg3718q.jpg][Obrazek: 0612804300.jpg]
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Zacytuję Kirka Lazarusa: Pump your breaks, kid, that man's a national treasure.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Czy ktoś pamięta, albo czy ktoś w ogóle kojarzy aktorkę Sylvę Koscinę - piękną, seksowną i charyzmatyczną Włoszkę, która w roli włoskiej hrabiny partnerowała Paulowi Newmanowi w "Tajnej wojnie Harry'ego Frigga" z 1968 roku. Nigdy nie zagrała w żadnym wielkim hicie kasowym, często zdarzały się jej nawet bardzo słabe filmy, ale zawsze potrafiła przykuć uwagę widza.

[Obrazek: image321k.jpg]

Odpowiedz
Prześledziłem temat i mogę potwierdzić tych niezasłużenie zapomnianych:
Michael Biehn (tylko Cameron potrafił go poprowadzić, albo nikt inny nie próbował)
William Petersen (niewykorzystany w kinie, zaledwie dwa dobre filmy "Łowca" i "Żyć i umrzeć w L.A"
Rutger Hauer (ktoś zamieścił zdjęcie z jakiejś polskiej chałtury, gość upadł a miał zadatki na wielkiego aktora)
Tom Berenger ("Pluton", "Zabawa w Boga" dalej niezrozumiały upadek)
Edward Furlong (nie potrafił przejść do ról dorosłych ludzi)
Michael Wincott (ten gość powinien grać wszystkich złych tego świata, idealny czarny charakter, w dobie kręcenia wszystkich komiksów świat jego brak dziwi. On samym głosem niszczył)
Michael Keaton (zabił go Batman, niestety)
Joe Pesci (sam wybrał zapomnienie ?)

To Ci których zauważyłem w temacie, ale nie wyłuskałem Aidana Quinna. Dla mnie doskonały aktor, choć wiecznie drugoplanowy (Misja, Zabawa w Boga, Benny i Joon, Wichry namiętności, Frankenstein, Michael Collins), główne role w mało znanych filmach "Wbrew przykazaniom", "Blink", "Nawiedzony". Niezrozumiałe zapomnienie.
http://images.buddytv.com/articles/Image/aidan-quinn.jpg

Odpowiedz
SonnyCrockett napisał(a):Michael Keaton (zabił go Batman, niestety)
Zabił? Batman to jego życiowa rola, gdzie w "Returns" stworzył niesamowitą kreację, kreśląc barierę, której żadne Bejle nie przeskoczą.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Berenger ma szansę wrócić nowym filmem Nolana.
A Keaton po prostu miał marnego agenta :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat:Zabił? Batman to jego życiowa rola, gdzie w "Returns" stworzył niesamowitą kreację, kreśląc barierę, której żadne Bejle nie przeskoczą.
Chodzi o to że właśnie przez to iż była tak wybitna, został jej niewolnikiem.

Odpowiedz
jasne :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Judge Reinhold

[Obrazek: WireImage_2576967.jpg]

Facet miał szczyt kariery w latach 80 i początku 90. Beverly Hills Cop, Vice Versa, Zandalee, Gremlins... Jasne nigdy nie był wielkim aktorem, ale zawsze sprawiał wrażenie sympatycznego gościa, trochę ciapkowatego młodzieniaszka :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:Chodzi o to że właśnie przez to iż była tak wybitna, został jej niewolnikiem.

Przyznam, że coś w tym jest <ok>
Wall Street 2 - 5/10
Wall Street 7.5/10
Dla Niej wszystko 7/10
Zanim odejdą wody 6.5/10
Dochodzenie 7/10
Pozdrowienia z Paryża 3/10
Wyspa tajemnic 9/10
The Hurt Locker 7.5/10
Invictus 8/10
Droga 7/10

Odpowiedz
Paul Reiser czyli niezapomniany Carter Burke:
[Obrazek: Aliens18.jpeg]
Na Imdb pisze, że będzie prowadzić jakiś show(?). Ostatni film w którym zagrał jest sprzed 5 lat.

Odpowiedz
Dawno nie widziałam Brook Shields (nie licząc pogrzebu Michaela Jacksona, na którym była). Wiem, że grywa chyba w jakiś serialach. [Obrazek: bkitnalaguna.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

No i nasza Joasia Pacuła, a więc największe kiedyś marzenie: cztery kółka i Pacułka, jak mówiono przed latami, przed dawnymi
[Obrazek: joannapacua.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Odpowiedz
Craig Wasson protagonista De Palmowskiego "Body Double", potem już chyba nie zaliczył żadnej większej roli:
[Obrazek: wasson.jpg]
Robert John Burke. Dust Devil. Muszę coś dodawać?
[Obrazek: robert-john-burke.jpg?d=600]

Odpowiedz
Burke trochę jak ojciec Fassbendera na tej fotce : )

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon