• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomniani aktorzy
[Obrazek: Christopher-Lambert.jpg]

A kilka dobrych filmów miał.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Elias Koteas, po obejrzeniu "Defendora" uświadamiam sobie że ta twarz za mało pojawia się w kinie a ma potencjał na kogoś więcej niż aktora w epizodach.

Time is on my side, yes it is...
[Obrazek: 6527_2.jpg]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
widmo zapomnianego

Odpowiedz
Koteas zapomniany? Mnie się wydaje, że wszędzie go ciągle widzę. Owszem, role drugoplanowe, ale trudno żeby nagle studio dało mu własny film. Zresztą podejrzewam, że samemu Koteasowi odpowiada obecność w dużej liczbie produkcji - też dobry sposób zarabiania, i mniej ryzykowny, o czym przekonał się Kitsch.:)

Odpowiedz
Koteas jest tam gdzie był zawsze, najczęściej na drugim planie. Sukces kasowy "Żółwi Ninja" pozwolił mu znaleźć bezpieczną niszę w Hollywood i okolicach, więc nie sądzę aby był jakoś szczególnie zapomniany.

Odpowiedz
Proteus wpisem w wątku "Ulubieni aktorzy" przypomniał mi, że David Morse ostatnio bardzo mało się udziela w jakich sensownych i znanych filmach. No dobra, ostatnio epizod w World War Z (oby to nie był jednorazowy zryw). Ale generalnie od czasu The Hurt Locker (2008), to cicho o nim niestety.

Odpowiedz
[Obrazek: megfoster.jpg]
Czyli chyba najpiękniejsze oczy jakie w życiu widziałem. Nigdy nie było jej jakoś wiele, najmocniej zapamiętałem ją z roli w jednym z filmów Carpentera, ale szkoda, że ostatnio nie widujemy jej prawie wcale. Wiem, że wiek nie obszedł się z nią łaskawie, ale ma w sobie coś takiego, że nie mogę przestać się gapić.

Odpowiedz
Steve Guttenberg, Leslie Easterbrook, Michael Winslow in...

[Obrazek: Lavalantula-600x776.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
O i ten rudy grubasek z młodzieżowych filmów z lat 90tych
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ona też ponoć jest w tym dziele :)

[Obrazek: 14280-15041.gif]

A tak w ogóle, to już dwójkę zrobili - "2 Lava 2 Lantula! (2016)". Takie filmy to są jakieś pralnie pieniędzy, co nie?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Steve Guttenberg, Winslow i jeszcze ta? To jakiś remake Akademii Policyjnej? Żebrali o pieniądze, że wzięli coś takiego?
Ale żenUa.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Parę dni temu oglądałem Dzień Świstaka...

Andie MacDowell

[Obrazek: MV5BMzc1NTc4Nzk2Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjMw...@._V1_.jpg]

Czyli Hudson Hawk, Mężowie i Żona, Cztery Wesela..., i oczywiście Dzień Świstaka. Utalentowana, piękna, a po feralnym Wystrzałowe Dziewczyny tyle ją widzieli w dobrych filmach. Fatalnego ma agenta. Niby poświęciła się rodzinie, a grywała w słabiznach, i w sumie niewidoczna cały czas.

Bridget Fonda

[Obrazek: MV5BMjAzMzk5OTQzNl5BMl5BanBnXkFtZTYwMjc0OTk0._V1_.jpg]

Z nią sytuacja nieco inna, bo gdy jej kariera się rozpędzała, miała poważny wypadek, po którym niestety została kaleką, i niemal całą fortunę wydała na leczenie, co nie przyniosło rezultatów. W 2009 roku zapowiadano jej powrót, ale to były tylko pobożne życzenia. Świetnie zagrała w Pocałunek Smoka i w Nikicie.

Ashley Judd

[Obrazek: MV5BMTY3Mzg0ODcwOF5BMl5BanBnXkFtZTYwMzA2NDQz._V1_.jpg]

Rewelacyjna w Gorączce i w Kolekcjonerze, a także całkiem niezła w Czas Zabijania. Ogólnie, aktorsko na poziomie, mnie urzekła w Podwójne Zagrożenie i we wspomnianej Gorączce. Jak tak popatrzeć na jej karierę, to początek miała w sumie w bardzo dobrych filmach. Ale okazało się, że jest lekko szurnięta.  Dała ciała publicznie w telewizji obrażając prowadzącą, popisała się kilka razy wyzywając fanów, dokazywała mocno różnym ekipom filmowym; ogólnie strasznie jej odwaliło, i straciła większość poważnych angaży, a kiedy tylko chcieli po nią sięgnąć, znów brykała. Dopiero po latach wróciła do filmu... no słabego, no... Ogólnie, stara się zrobiła... 48 lat w tym roku... Zmarnowany potencjał.

i przy okazji Bridget Jones 3...

Rene Zellweger

[Obrazek: MV5BMTgyMzYwMDI2OF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzg3...00_AL_.jpg]

Tutaj akurat trochę beka z niej, bo zapomnienie miała na własne życzenie. Serio, nie rozumiem, jak babka, która topuje w niemal każdej produkcji, otrzymuje Oscara, gra w filmach świetnie odbieranych przez krytyków, aktorów... po prostu nagradzanych gdzie się da robi sobie operację plastyczną, zalicza decyduje się na poprawę? Przecież jej uroda była znakiem firmowym, jak pierniczone logo Coca-Coli. I do tego wraca z nową twarzą, zmasakrowaną po operacjach tak, że gdyby nie podpis, nikt by nie poznał, i idzie w zaparte, że to cudowna dieta. Dopiero BJ:3 i kilka operacji + masa pracy makijażystów pozwoliło jako tako podrasować ją do dawnego wyglądu, co i tak wg mnie się nie udało.
loading podpis...

Odpowiedz
Przy okazji - ktoś poznaje?

[Obrazek: Jennifer+Grey+rd7iRxxicrJm.jpg]

Auć...
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
a miałem pisać o niej w tamtym poście... Tylko, że Grey to aktora jednego filmu, niestety.
loading podpis...

Odpowiedz
Poznaje, poznaje, żonę Coulsona wszędzie poznam ;)

Odpowiedz
(19-09-2016, 22:51)Martinipl napisał(a): a miałem pisać o niej w tamtym poście... Tylko, że Grey to aktora jednego filmu, niestety.

Też mam taką ulubioną aktorkę jednego w sumie filmu. No ale jest aktorką i  jest zapomniana. No przynajmniej przez szerokie masy producentów i reżyserów. Zresztą teraz to już trochę za późno.
Na to zdjęcie mogę się gapić godzinami:

[Obrazek: 1438331011169.jpg]
Podpis niepotrzebny. Wszyscy na pewno kojarzą, a Ci co nie kojarzą, stawiają się poza nawiasem społeczeństwa.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Nigdy nie przyznawałem się do społeczeństwa i widocznie dlatego nie wiem kto jest na tej focie. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ja z ciekawości się dowiedziałem i... tak nie znałem osóbki :|

Odpowiedz
Nikt z was nie oglądał Pikniku pod Wiszącą skałą? oO
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon