• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomniani aktorzy
W Gotowych gra Orsona męża Bree Van De Kamp.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
...czyli można powiedzieć, że jest zapomniany :D W filmach grywa sporadycznie. Ruther Hauer z poprzedniej strony ma lepszy dorobek.

Odpowiedz
Nie nie można, Gotowe na Wszystko to nie jakiś podrzędny serialik dla emerytowanych gwiazd, tylko hicior z milionami fanów :wink:
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
W moim subiektywnym odczuciu, jest jednak zapomniany. A jeden serial niczego nie zmienia. A już z pewnością jest bardziej zapomniany niż Dolph Ludgren :)

Odpowiedz
wstyd mi za was, ludzie. jak można nie wspomnieć o tym artyście, który swoim talentem rozsadzał ekran w czasach, gdy sam raimi był jeszcze normalnym reżyserem:

[Obrazek: Bruce-Campbell-Photograph-C10102407.jpeg]
bruce campbell

Odpowiedz
Hej, Bruce Campbell zapomniany? No przestań :D On nigdy nie będzie zapomniany :D

Odpowiedz
topic powinien zmienić swój tytuł na "Aktorzy będący uosobieniem kultu" albo "Najlepsi aktorzy w dziejach kina", albo "Takich aktorów już się nie płodzi".

Odpowiedz
dwoch zapomnianych i zakazanych ryjow znajdzie sie w THE EXPENDABLES (lundgren, roberts) - kurde, jedna ludgrena namowili na 3 czesc uniwersalnego....

Odpowiedz
ponoć odnaleźli stary scenariusz napisany przez kurosawe i dra lundgrena skusiła perspektywa głębi psychologicznej postaci:)

Odpowiedz
Charlie Sheen

[Obrazek: Charlie-Sheen-Photograph-C12149946.jpeg]

Kiedyś grał w Plutonie i Wall Street, ostatnio widziałem go w Strasznym filmie 4

Odpowiedz
Tim Curry. Kiedyś kontrowersyjny i genialny:

[Obrazek: pennylamp2.jpg]
[Obrazek: timcurry_titolo.jpg]

a dzisiaj... Czekajcie, jakie "dzisiaj"? Ostatnio widziałem tego wymiatacza z 5 lat temu w roli lokaja w jakimś sitcomie dla debili.

Odpowiedz
Pytanie pojawia się czy "zapomniany" = "nie grający w filmach"? Bo jeżeli tak to okej, ale jeżeli "zapomniany" oznacza "grający tylko epizody w filmach i serialach, albo ewentualnie role w filmach klasy C" to trochę się tu rzeczy nie zgadza:

- Charlie Sheen robi furorę w głównej roli w serialu "Two and Half Men";
- Kurtwood Smith jeszcze do nie tak dawna grał jedną z głównych ról w ciągnącym się przez osiem lat serialu "That 70s Show", który również robil wielką furorę - ogólnie mnóstwo ról w serialach ma i to nie epizodów;
- Tom Selleck ma serię filmów telewizyjnych, które ponoć są całkiem dobre;
- Kyle MacLachlan gra we wspomnianych "Desperate Housewives", a serial to ciągle pozytywny;
- Val Kilmer dalej ma masę ról (Kiss Kiss Bang Bang, Spartan, Fellon, ma grać również w nowym Bad Lieutenant oraz zagrać Marka Twaina);
- William Petersen dźwiga na plecach jedną z serii CSI, które są niezmiernie popularne (choć niewiadomo dlaczego).

A Bruce Campbell nigdy nie zostanie zapomniany. Kiedy naszą upadła cywilizację odkryją kosmici to on będzie pierwszą i ostatnią osobą, o której usłyszą. Bruce Campbell jest wieczny!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Tim Curry ostatnio grał jeszcze w tym -->
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Cytat:- William Petersen dźwiga na plecach jedną z serii CSI, które są niezmiernie popularne (choć niewiadomo dlaczego);

Petersen odchodzi (albo już odszedł) z CSI ;)

Odpowiedz
No i luz. Póki co jeszcze chyba jest. Dziesięć lat w nim robił, dawał swój do CSI gier i w ogóle. Jest popularny, podejrzewam, że zarabia kasę na tym serialu, także luz, joł. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
ja dodam Burta Reynoldsa - choć właściwie większość z wymienionych tu panów albo zwyczajnie się postarzała, albo sami stoczyli się na dno. I dlatego mogę też dodać Snipesa, który poza kolejnymi miernymi Blade'ami nic ostatnio nie zdziałał.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ostatni Blade był jakieś pięć lat temu, w serialu już ktoś inny grał Daywalkera. A Snipesa ostatnio w Zasadach walki II widziałem :P

Odpowiedz
Kilku wspomnianych tu panów ostatnio widziałem zebranych razem, o czym wspominałem w mini-recenzjach.
Biehn, Berenger, Forsyth i Sizemore. Film się zowie Stiletto, nie polecam co prawda, ale jakby ktoś chciał pooglądać kultowe ryje to w sam raz na jeden raz:)

Odpowiedz
pewnie wszyscy otyli, leniwi i mamroczący pod nosem. nie, dziękuje.

do niedawna zapomnianym aktorem był mickey rourke, ale jako że zagrał w lubianym przez niektórych filmie aronofsky'ego, od razu wskoczył na top najbardziej rozchwytywanych. to się nazywa awans.

Odpowiedz
Dlaczego kazdy utozsamia comeback Rourke'a z Wrestlerem, a nie z Sin City? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon