• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zapomniani aktorzy
chyba nie rozumiesz o co mi chodzi :-)

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):
Monika napisał(a):Nooo proszę Cię... ;-)

mam Ci wstawić screena ze Schmidta? Koniecznie tego chcesz? :>
Mefi, to jest naprawdę zły przykład - już w Smażonych zielonych pomidorach odchudzała się:). Poza tym mówimy o superlaskach, a Bates to nie ta kategoria aktorek;)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):mam Ci wstawić screena ze Schmidta? Koniecznie tego chcesz? :>

Sama wkleję. I jakoś nie wygląda mi na specjalnie dużo grubaszą od czasów Titanica. :-)

[Obrazek: Kathy-Bates-Schmidt_l.jpg]

Jej zmiany fizyczne wciągu mijających lat nie są tak szokujące i widoczne tak jak wśród innych aktorek/aktorów, które kiedyś były/byli piękne/przystojni. Bates nigdy urodą nie grzeszyła. Ja sama pamiętam ją jako kobietę zawsze puszystą, więc to czy ona ma 10kg więcej czy mniej akurat w jej przypadku nie robi żadnej różnicy. ;-)

Odpowiedz
nie ten moment :P
ja wiem, że to nigdy nie była modelka (poza tym wydaje mi się Moniko, że póki co jedziesz po jej twarzy, a ta się faktycznie nie zmieniła za bardzo), niemniej to co się z nią stało w ostatnich latach to i tak szok jak dla mnie - jest ze dwa razy taka co kiedyś.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wiesz, nie śledzę jej wszystkich scen topless. ;-) Więc nie mam pojęcia jak przed tym filmem prezentował się jej biust. ;-)
A "jadę" jej po twarzy, bo człowiek wyraża się twarzą. Twarz zwykle też (jeżeli nie masz wodogłowia) jest proporcjonalna do reszty budowy ciała ;-)

Odpowiedz
o piersi też mi nie chodziło, choć fakt, że rozjechały jej się jak krowie :D chodziło mi raczej o ogólną masę ciała - no ale proponuję skończyć już temat KB ;)

Odpowiedz
bo tak :P

i zmień sygnaturkę :P

Odpowiedz
[Obrazek: kirstie_alley.jpg]

Kirsty Alley
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Czy to jest aktualna fota?

[Obrazek: kirstie-alley-skinny-and-fat.jpg]

Odpowiedz
What the fuck :shock:
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Trudno powiedziec czy foto aktualne, bo kobieta ma ostry efekt "jojo". Co schudnie, to przytyje - miala juz tak kilka razy. Wiem co mowie, moja mama czyta Hello i raz po raz sobie z nia poplotkuje o tym co slychac w show businessie :wink:
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
ostatnio ponoć schudła i to bardzo... dzięki Jenny Craig, Inc.

żeby nie robić offtopa

co prawda gra w jakiś paściach ,których nikt nie ogląda , ale to nie to samo co

[Obrazek: guttenberg-pa.jpg] mahoney

a tego pana jeszcze pamiętacie ?
[Obrazek: moranis_rick_01l.gif] I am the Key Master, are you the Gate Keeper?
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Widzę, że podaliście Kathleen Turner. Z nią jest taki problem, ze podobno cierpi na jakąś rzadką chorobę, przez którą niestety wygląda tak, a nie inaczej. Niestety nie jestem w stanie stuprocentowo zweryfikować czy to jest prawda, bo nie mówi się o tej aktorce zbyt wiele, ale gdzieś natrafiłem na taką informację.

Odpowiedz
LPC napisał(a):a tego pana jeszcze pamiętacie ?

Access Denied? nie znam. Ale jeśli idzie o Moranisa, to ponoć ma się pojawić w ponoć zapowiadanym ponoć Gołstbastes Trzy.

Odpowiedz
Albertino napisał(a):Widzę, że podaliście Kathleen Turner. Z nią jest taki problem, ze podobno cierpi na jakąś rzadką chorobę

Postanowiłam poszukać i dowiedzieć się czegoś więcej. Masaz rację. Choruje, ale nie jest to rzadka choroba.

Cytat:Turner zachorowała na artretyzm, chorobę układu immunologicznego atakującą stawy, a sterydy, którymi ją leczono, spowodowały zmianę jej wyglądu – choć wódka, którą zaczęła pić, żeby uśmierzyć ból, też robiła swoje. Kiedy sprawa wyszła na jaw, rzeczywiście była alkoholiczką i w 2002 roku przeszła kurację odwykową. Ale potem zamiast pędzić żywot w ukryciu, wróciła na scenę teatralną, odnosząc sukcesy zarówno na Broadwayu, jak i na West Endzie

Odpowiedz
Ano właśnie ;)

Odpowiedz
ja bym wymienił jednak Billa Paxtona, bo jednak w niczym dobrym od Titanica, a właściwie od Apollo 13 [bo tam miał troszke większą role] chłop nie zagrał.

[Obrazek: paxton3.jpg]

Odpowiedz
ZAPOMNIANI AKTORZY - czaicie?

Odpowiedz
Dziękuje za ironiczną krytyke. Dla mnie zapomniany aktor, bo gra w mało znanych produkcjach labo jakimś serialu, tak jak połowo wymienionych przez was tutaj osób.

Edit. Dwie strony tematu poświęcone Kathy Bates, która co chwile gra w jakimś znanym i popularnym filmie, a wy musieliście się do Paxtona przyczepić.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):
LPC napisał(a):a tego pana jeszcze pamiętacie ?

Access Denied? nie znam. Ale jeśli idzie o Moranisa, to ponoć ma się pojawić w ponoć zapowiadanym ponoć Gołstbastes Trzy.
poprawilem ,
one more

[Obrazek: joe%20pesci.jpg]
two more

[Obrazek: danny_aiello.jpg]
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon