Zapowiedzi
(10-09-2019, 11:37)Crov napisał(a): Jest w zwiastunie tekst, że "coś tam przed Czarnobylem". IMO też oczywista proba zwrocenia uwagi, bo o Czarnobylu glosno i tez ZSRR.
Musiałem akurat mrugnąć ;)

Całkiem OK, ale ta PATETYCZNA! MUZYKA! sprawia że wychodzi to bardziej zabawnie niż poważnie.

Odpowiedz
LOL, Vega już na planie kolejnego filmu.

https://www.instagram.com/p/B2Vz2KliihC
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
W trzy lata nakręcił ich 7, co w tym dziwnego?

Odpowiedz
No nie wiem, nie minęły nawet 2 tygodnie od premiery Polityki. On jakiś rekord chce pobić?
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dziś gdzieś mignęła informacja, że do 2025 chce zrobić 16 filmów. Tu nie ma więc co się obijać

-e
o, Mierzwiak nawet podparł to linkiem
.

Odpowiedz
Drugi zwiastun "Legionów". Premiera 20 września.

Odpowiedz
LOL! Chyba producenci ostro wku...ili się na autora pierwszej zapowiedzi i go wypieprzyli, a w jego miejsce zatrudnili kogoś sensownego. Ten zwiastun jest sto miliardów lepszy, co nie oznacza wcale dobrego filmu. Niestety czuć na odległość drętwotę dialogów między młodymi aktorami, jedna osoba która gada tu z sensem to Baka. Może nawet się przejdę do kina, bo killing spree na ruskich na wielkim ekranie zawsze dobrze wygląda.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Trochę za dużo prób wbicia się w rytm czarnymi klatkami i kompletnie chybiony patent z dwójkami aktorów na planszach, ale zgadzam się, że to znacznie lepsze, niż ten cyrk w poprzedniej zajawce.
.

Odpowiedz
Apropo filmu "Legiony" - produkcja będzie puszczana w kinach Helios, ale tylko w tych placówkach, gdzie jest co najmniej sześć sal. Na przykład u mnie jest pięć, więc się nie łapie.

Odpowiedz
Nie takie przeszkody pokonywali ludzie dla dobrego filmu. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jakiego? :)

Odpowiedz
Pelivaron tak rozpacza więc uznałem że żal mu iż nie obejrzy filmu. Skoro żal to znaczy że uważa film za wart obejrzenia, a jak wart obejrzenia to że to dobry film. Dedukcja drogi Watsonie. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości