Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp.
Spróbuję was pobić :P
[Obrazek: s5005689yh9.th.jpg]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
zbieram bilety z kina od jakichs 10 lat.
ulotki tez zbierma ale od niedawna dosc intensywnie. zawsze 2 sztuki tego samego tytulu. jedna idzie do klasera z filmami na okladke :twisted: , a druga do kolekcji w pudelko (mam fajne wymiarowe po staniku mojej zony le chanson - jakby ktos nie wiedzial w czym to trzymac :lol:

Odpowiedz
Podobnie jak tomashec też zbieram bilety z kina. Pierwszy to bilet z "Men in black" na którym zresztą byłem dwa razy, oglądany jeszcze w kinie Kosmos (tomashec na pewno wie o co chodzi :wink: ). Od tego czasu uzbierało się ich już troszkę.

Odpowiedz
Predator895 napisał(a):Spróbuję was pobić :P

A co to za koleś co go upolowałeś ? :D

Odpowiedz
Ja mam na ścianie 6 plakatów : Mr. Brooks, Historia Przemocy, V jak Vendetta, 300, Iluzjonista i Źródło ;) Fajne. Mam też 30 innych, zbieram także ulotki.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
hannibal napisał(a):A co to za koleś co go upolowałeś ? :D

Stał przed HMV i niszczył wszystkich swoim laserem :D nie mogłem sie oprzeć aby sie z nim zmierzyć :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
piXi napisał(a):Wieszam te plakaty, które mi się podobają... A, że szybko mi się nudzą to zmieniam na nowe...
Poza tym chyba dziwniejsze niż moje zmienianie plakatów co tydzień jest posiadanie takich i zamiast wieszania trzymanie ich w szafie... ;-)

heh spoko, chodzi mi raczej o częstotliwość - ja zmieniam raz na rok maks :D Inna sprawa, że jak już wieszam, to to nie jest badziew. Ech, jak tylko w końcu dorwę Zodiaca to chyba z 10 lat będzie wisiał (nie licząc przeprowadzki) :D

A bilety to chyba zbiera każdy szanujący się kinoman ;)

Cytat:a druga do kolekcji w pudelko (mam fajne wymiarowe po staniku mojej zony le chanson - jakby ktos nie wiedzial w czym to trzymac

żona sięga po stanik a tam znowu te cholerne ulotki :twisted:
ale widać duża miseczka, skoro wszystkie się mieszczą ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:A bilety to chyba zbiera każdy szanujący się kinoman Wink

Bujaj się. ;)

Ja bilety wyrzucam, po co mi one? Będę je liczył? A może pod koniec życia zrobię w excelu wielką tablkę i okaże się że ponad 15 procent filmów, na których byłem w kinie ma tytuł zaczynający się na literkę 't'? Rozumiem plakaty, ze względów estetycznych, bo to sztuka, powieszę se na ścianie, bla bla bla. A taki bilet? Tylko mam jeszcze większy burdel niż normalnie, a normalnie mam duży.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
jak mi kupisz fotel bujany, to i owszem :>

ja zbieram bilety od ho-ho-ho i jeszcze trochę - zajmują 1 małe pudełko, bo to bilety, a nie kolekcja słoni :P
a czemu służą - ano mam dowód, choćby dla samego siebie, na czym to byłem w kinie i za co powinni mi zwrócić kasę :D do tej pory jeszcze ani razu ich nie liczyłem - aż tak pojebany nie jestem :P Zrobię to dopiero na łożu śmierci, co by wiedziec ile razy przepuściłem kasę normalnie wydawaną na dziwki :>
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Policzysz je aby mieć świadomość ile grosza przepuściłeś na, w większości badziewne i zbędne dla twojego rozwoju kulturalnego filmy? Myślę że ja na łożu śmierci będę miał bardziej wesołe zabawy. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Super Green napisał(a):Podobnie jak tomashec też zbieram bilety z kina. Pierwszy to bilet z "Men in black" na którym zresztą byłem dwa razy, oglądany jeszcze w kinie Kosmos (tomashec na pewno wie o co chodzi :wink: ). Od tego czasu uzbierało się ich już troszkę.

moj pierwszy bilet to sprzed 10 lat (19/09/1997) tez z kina Kosmos (speed 2->ale jaja:)

Odpowiedz
Mój pierwszy bilet to jak już wcześniej pisałem z "Men in black". Troszeczkę późniejszy od twojego bo dokładnie z 06.10.1997. Miło wspominam to kino, chociaż fotele były niewygodne (na "Titaniku" nie mogłem usiedziec do końca :wink: ) to miało swój urok. A teraz ... cóż pozostał mi Helios bo na Multikino walnąłem focha :D

Odpowiedz
Do kina chodzę rzadko, ale bileciki trzymam (chociaż ten z Titanica gdzieś utonął :wink: ).

Oczywiście wcześniej chodziło się do kina wiele razy, ale z tych uzbieranych:

Pierwszy bilet - wyjście klasowe, "Ogniem i mieczem", 24.03.1999
Ostatni - "Planet Terror", 13.10.2007

Odpowiedz
Nie ma to jak bliskie spotkania trzeciego stopnia z Rolką filmową Pulp Fiction, wartą jakieś 20 tys mega przeżycie :)
[Obrazek: 1006781sk7.th.jpg]
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Nie wiedziałem, gdzie dać, to dałem tu :).
http://www.gotik.com.pl/foto/bakfuture21
http://www.gotik.com.pl/foto/bakfuture22
ALLERGRO
http://www.gotik.com.pl/foto/deloreanbtf3
http://www.gotik.com.pl/foto/deloreanbtf6
ALLEGRO

Gdybym miał gotówkę...

Odpowiedz
[Obrazek: hpim2548vn8.th.jpg]
... i nie, wcale nie obchodzi mnie co myślał sobie fotograf :).

Odpowiedz
...pewnie zrobił sobie kopie :D Nie wpadłem na to, sam robię jako fotograf, wywołam sobie takie w pracy, hehe. To jest magia kina, filmu jeszcze nie ma na ekranach, a ma już swoje wierne grono fanów :twisted:

Odpowiedz
Po remoncie:
[Obrazek: hpim2842hf4.th.jpg][Obrazek: thpix.gif] [Obrazek: hpim2843rl9.th.jpg][Obrazek: thpix.gif]

;)

Odpowiedz
TDK Czarna ramka byla by lepsza :D a jak na scianie przy pacino to najlepiej by bylo bez 8)
żaden Meksyk nie jest ostateczny

Odpowiedz
Lepiej by było bez TDK, zwłaszcza jak wisi w towarzystwie Pacino :].
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon