• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

najciekawsi młodzi aktorzy
Dobrze, przepraszam za to. Masz rację. Po prostu, moim zdaniem, trochę za bardzo przeżywasz moją pomyłkę. Zdarza się najlepszym.

Odpowiedz
Nikt by nie "przeżywał" Twojej pomyłki, gdybyś inaczej się do niej odniósł. To wszystko. :)

Dziękuję i również przepraszam jeśli pojechałem zbyt ostro, szybko się przekonasz, że po prostu tak czasem mam, ale nic osobistego (w negatywnym słów znaczeniu) do nikogo nie żywię. :)

Wróćmy zatem do tematu.

Odpowiedz
Zawsze jak ktoś mówi, że to nic osobistego to mi się pewien film przypomina :P A tak w ogóle to Dakota Fanning to brzydka jest, a aktorka to musi być ładna, no bo zna ktoś brzydką aktorkę, która odniosła wielki sukces?? Aktor nie musi być ładny, ale aktorka po prostu musi.

Odpowiedz
Hilary Swank?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Prawda, jest kiepska, nawet zapamiętałem ją sobie jako dużo ładniejszą a jak teraz rzuciłem okiem na zdjęcia to rzeczywiście przeczy mojej teori.

Odpowiedz
Meryl Streep?

Odpowiedz
Że co?? Może lepiej już zostańmy przy Hillary Swank. Nie powiedziałbym że Streep jest brzydka. Owszem, czasami dostaje role w których MA być brzydka i stara, ale to o niczym nie świadczy. Nie wiem w którym okresie swojej kariery była nieatrakcyjna, ale teraz ma prawie sześciesiątke na karku i trzyma się bardzo dobrze, niewiele starych zdjęć znalazłem, ale żadne nie twierdzi, że była brzydka.

Odpowiedz
Meryl Streep jest jak najbardziej wspaniałą aktorką, ale nie o "starych" a młodych ten temat traktuje. Co do Hilary Swank , to ta kobieta ma 33 lata, i nie uważam ją za "młode pokolenie", bo ani nie debiutowała "wczoraj" ani też nie ma dwóch filmów na koncie.

Cieszy mnie ostatnio zaobserwowana tendencja reżyserów do dobierania obsady mało znanej ( czasami wręcz całkowitych debiutantów ), a nie jak to miało miejsce jeszcze nie tak dawno, robienia filmu „ze znanymi nazwiskami”, które miały do kin przyciągnąć tłumy.

M
loading podpis...

Odpowiedz
Jeśli przeczytasz jeszcze raz, zauważysz że rozmawiamy o brzydkich aktorkach które odniosły sukces, jednym słowem offtopujemy. :roll:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Dziwne że nikt jeszcze nie wspomniał - Anton Yelchin. Facet jest jak dla mnie genialny, widziałem 3 filmy z nim - Kraina Wiecznego Szczęścia (Hearts in Atlantis) gdzie świetnie partnerował Hopkinsowi, Fierce People - gdzie właściwie porwał cały film i Alpha Dog - i tutaj stworzył wspaniałą, dramatyczną rolę. Wróżę mu karierę.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Yelchin w Alpha Dog jest rzeczywiście świetny, szczególnie w ostatniej scenie z jego udziałem-na prawdę utalentowany chłopak.
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
Dokładnie. Przerażenie w jego oczach w scenie.. No wiadomo czego jest naprawdę wiarygodne.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Mój pierwszy post. A co do aktorów - moje, dziecięce typy:

Abigail Breslin - wspaniały popis w "Małej Miss". Rozbawiła mnie do łez. Naturalna, bez żadnych oporów, odwala swoja działkę należycie.

AnnaSophia Robb - błękitnooka dziewczyna, o dosyć nietypowej urodzie. Cenię ją za super dykcję i inteligencję. Jej filmografia obfituje w naprawdęę dobre obrazy.

Bailee Madison - widziałem ją w jednym filmie tylko, mianowicie w "Moście do Terabithii" i utwierdziła mnie tylko w jednym - chce mieć takie dziecko jak ona... Rozwaliła mnie i dalej rozwalony jestem.

Jodelle Ferland - wspominana już w temacie.

Kara & Shelby Hoffman - Słoneczko Baudelaire z "Serii Niefortunnych Zdarzeń". Nie potrafię przejść obojętnie, chociaż nie są to kandydatki na przyszłe gwiazdy Hollywood...

Freddie Highmore - też ma chłopak talent. Bardzo podoba mi się jak gra emocjami, twarzą.

A, że już nie chce nic na siłę dodawać, kończę. Pozdrawiam :-).

Odpowiedz
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich!!!

Odnośnie tematu, to widzę paru młodych aktorów z dużym potencjałem:

- Bryce Dallas Howard - póki co, widziałem ją tylko w "Osadzie", ale już to wystarczyło abym zwrócił na nią uwagę;

- Thora Birch - najpierw "American Beauty", potem "Ghost World" i "Bunkier". Być może jeszcze nieraz pozytywnie zaskoczy;

- James McAvoy - niezły aktor, co najlepiej pokazał w "Pokucie"

- Saoirse Ronan - ciekawi mnie, jak po udanym występie w "Pokucie" poradzi sobie w "Nostalgii anioła" PJ-a.

Odpowiedz
To jest cudny temat, zwłaszcza po latach. Szyc i Grochowska najbardziej obiecującymi aktorami? Hahaha! Może kiedyś, choć ja nie pamiętam takich czasów. Dziś nikt już nie może na nich patrzeć. I żeby wymieniać te nazwiska w temacie, który zaczyna się od przypomnienia takich aktorów jak Pacino, Nicholson, Hopkins, De Niro i Meryl Streep. Beka.

Czas też zweryfikował dokonania Keiry Knightley, Furlonga, o Osmencie nie trzeba chyba nawet wspominać. Wspominany Heath Ledger dziś jest już martwy. Christian Bale czy Jake Gyllenhaal - z podanego tematu chyba stali się najbardziej rozpoznawalni, ale do nazwisk z postu otwierającego moim zdaniem im daleko. Zwłaszcza Bale'owi. Najcelniejsze dwa strzały to Scarlett (pytanie tylko czy dorośnie do klasy wzmiankowanej we wstępie elity) i Gosling, który od 2006 roku, kiedy to pierwszy raz wspomniano go w tym wątku, chyba nie zagrał w żadnym słabym filmie. Zdecydowanie najmocniejszy typ.

Dziś jest chyba znacznie więcej młodych gwiazdek, niż w czasach, kiedy temat był zakładany. Pytanie tylko, czy dzięki temu jest w czym wybierać? Wydaje mi się, że więcej niż połowa z tych, które dziś moglibyśmy wymienić nie przetrwa próby czasu. Żywotność gwiazd zaczęła się znacznie skracać.

Ja mogę dać od siebie wszystkim doskonale znaną Jennifer Lawrence, jako prawie pewniaka, że utrzyma się w tym biznesie na długo i jednocześnie reprezentuje sobą naprawdę przyzwoity poziom.

Kto więcej? Może jakiś pojedynczy plon Harry'ego Pottera (ale to głównie na oparach sławy, a nie rzeczywistych umiejętności), ale jeżeli ktoś to najprawdopodobniej Emma Watson. Pewnie poszczęści się Chloe Grace Moretz, bo jest dzieckiem oryginalnej urody i całkiem utalentowanym w dodatku.

Poza tym kilka starszych typów (ale ciągle poniżej 30), które nie uważam za odzwierciedlenie wybitnego aktorstwa, ale już chyba nie ma siły, żeby wypierdolić ich z Hollywoodzkiego wzgórza: Amanda Seyfried, Ellen Page, Emma Stone, Evan Rachel Wood, Mia Wasikowska, Jesse Eisenberg, Jonah Hill (jeden gruby w Hollywoodzie na stare lata musi być).

I kilka osób, którym szczerze życzę powodzenia i za których kariery trzymam kciuczki, ale pewnie świat w końcu o nich zapomni to Carey Mulligan i Anna Kendrick.

A prawda jest taka, że prawdziwy talent ujawnia się w okolicach czterdziestki. Ot chociażby taki Fassbender przed trzydziestką właściwie nie istniał i któż mógłby wtedy na niego postawić.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Zapomniałeś o Tomie Hardy i Josephie Gordon-Levitt :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ezra Miller, zdecydowanie. Dziwne, że nikt o nim nie wspomniał, bo gra iście zajebiście, a jego kreacja w We Need To Talk About Kevin to majstersztyk. Znakomicie także zagrał w Perks Of Being A Wallflower.
Chaczeridi, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Apr 2013.

Odpowiedz
Bo Ezra wszystkich wkurzał w najbardziej gównianym sezonie Californiaction, który dosadnie przypomniał o upadku tego niegdyś niezłego serialu. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon