Forum KMF Film.org.pl
Family Guy - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forum.film.org.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23)
+--- Wątek: Family Guy (/Thread-Family-Guy--118)

Strony: 1 2 3 4

Family Guy - karlo - 05-10-2005

Jest może ktoś kto oglądał serial "Family Guy"(Głowa rodziny). Jeżeli tak to niech napisze czy mu się podobał czy nie.

- LPC - 05-10-2005

tak ja ogladac tak nawet sie podobac daje 5/10

przypominac mi dilberta ( dilbert ma 7/10 )

- military - 06-10-2005

Jest widzialem serial fameli gay uawarzam ze mi sie podobal bardzo zabawny!!q11!

Czemu mi się wydaje, że to pierwszy i ostatni post pana karlo na tym forum?

- Tonberry - 06-10-2005

Jak dla mnie najlepsze poczucie humoru wszechczasów. McFarlane słodzi od najprostszego ordynarnego poczucia humoru do wyszukanych absurdów spokojnie dorównujących Pythonom w ich najlepszej formie. Martwiłem się, że 4 seria będzie kiepska, ale jak się okazuje pomysłów dalej końca nie widać. "American Dad" widziałem tylko pierwszy odcinek, ale był nieporównywalnie gorszy od "Family Guya" i podobno reszta też taka jest. A propos seriali, wczoraj oglądałem pierwszy odcinek "My Name is Earl" i jestem pod wrażeniem, serial zapowiada się obiecująco, dobre poczucie humoru. Widziałem też pierwszy odcinek "Weeds", ale jakoś mnie nie ucieszył... motyw z marihuaną wydaje się wepchnięty na siłę, ma pełnić funkcję popularyzatora serialu na fali jeszcze trwających trendów paleniowych, a ogólne wrażenia... mocno w cieniu "Desperate Housewives".

- karlo - 06-10-2005

military napisał(a):Jest widzialem serial fameli gay uawarzam ze mi sie podobal bardzo zabawny!!q11!

Czemu mi się wydaje, że to pierwszy i ostatni post pana karlo na tym forum?

miałeś złe przeczucia:) A tak wogóle ten serial to jeden z moich ulubionych ja bym mu dał 10+/10

za ciekawostke mogłbym podać że jest pierwszy serial animowany zdjęty z audycji w USA

- kałuża - 08-11-2006

Ja troche oglądałem, kilka odcinków bo niestety nie zawsze miałem czas. Hm ... lubie zabawne kreskówki, a ta niosła ze sobą coś świerzego, ciekawe historie, które przede wszystkim tryskały humorem. Widziałem niestety mało odcinków :( (Przypominam sobie np. odcinek o Indiańskim kasynie ;P)

http://hasiok.com/connect.php?id=2545

- MOLQ - 08-11-2006

Ja widzialem cale 5 sezonow :D naprawde serialik wyrabany w deche :D pelno zabawnych motowow , postaci :) Teksty Stewiego i Petera wymiataja !!! FG RLZ

- Darius - 19-11-2006

zaiste jest to rewelacyjny serialik, prawie moj ulubiony. Bylby ulubiony, gdyby nie Futurama !

- massbadass - 11-12-2006

ale 5 seria juz jest slabsza od pozostalych; 4 tez jeszcze daje rade, a pierwsze trzy to poezja i trzeba ogladnac

- ataraktyk - 11-12-2006

Serial jest bardzo fajny, najbardziej podobaja mi sie ostatnie odcinki (motyw z Julliet - w tej roli Drew Barrymore - boski). Ogladalem pierwsza i czesc drugiej serii i bardzo nierowny poziom tam znajdował się. Tak czy siak bardzo przyjemnie sie oglada. Inna rzecz ze nie mam porownania bo np Simpsonow obejrzalem odcinkow zero sztuk.

Victory is mine!!

- Akaki - 12-12-2006

Ten serial jest świetny. Kopalnia onelinerów, masa parodii rozmaitych filmów, a wszystko tak cudownie pozbawione głębszego sensu.

Na youtube wciąż można znaleźć co nieco pełnych epizodów.

- military - 12-12-2006

A widzieliśta Stewie Griffin: Untold Story? Pełnometrażowy Family Guy. Świetny, boki zrywać. Nic więcej o nim nie napiszę, bo chce mi się spać. Dobranoc.

- Mush Room - 02-09-2007

Od wtorku na polskim Comedy Central ludziska. Oglądać, jeśli ktoś jeszcze nie widział :)

- Snuffer - 03-09-2007

Bardzo dobry serial, ale ja mimo wszystko wolĘ The Simpsons ;)

- Sighrolf - 04-09-2007

Moim zdaniem Simpsons wysiadają przy Family Guy'u- głowa rodziny ma więcej absurdu, więcej parodii i naprawdę w cholere wyśmiewania się z ludzi- i to najbardziej lubie, pośmiać się z każdego, bez wyjątku. Arabowie, filmy, kalecy, muryzni, grubasy... Wszystko!

http://youtube.com/watch?v=bZ_b7u84BAQ to pierwszy skecz jaki zobaczyłem w Family Guyu i od razu się zakochałem.

- MOLQ - 04-09-2007

Ja uwielbiam FG ,ale wkurza mnie to ,ze z Petera robia coraz to wiekszego idiote ,duzego bezmozga . Zobaczymy czy to sie utrzyma w nowych odcinkach ,ktore wyjada jesienia :D a najbardziej oczekuje odcinka pt: Padre de Familia :D

- Snuffer - 04-09-2007

Szczerze to myślę że oba Seriale są tak naprawdę bardzo podobne. Udziały gwiazd, nawiązania do filmów, muzyki, ojciec rodziny to idiota. Chociaż to już powoli klasyk w takich serialach. Mogę jeszcze tylko dodać że i Simpsonowie i Family Guy umieją doprowadzić mnie do szczerego śmiechu, za to Futurama i American Dad mnie już tak nie chwytają..

- Mush Room - 04-09-2007

Z Futuramą u mnie podobnie, ale czy ja wiem... Niejedną łzę uroniłem przy American Dad :) I tak jak Sighrolf uważam że Simpsonowie przy FG wymiękają. FG jest dużo, dużo bardziej zabawne. Wystarczy obejrzeć zapodany fragment właśnie :)

- Hitch - 04-09-2007

Mush Room chyba raczysz sobie żartowac :)

- Mush Room - 04-09-2007

Niby w jakim sensie :) Że Simpsonowie wymiękają przy FG? Stoję przy swoim. Naturalnie, że lubię Simpsonów, serial jest przezabawny. Ale jednak to Peter Griifin rozkłada mnie na łopatki częściej i skuteczniej niż Homer :)