Forum KMF Film.org.pl
Kto jest za zmianą moderatorów? - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: OFF TOPIC (https://forum.film.org.pl/Forum-OFF-TOPIC--4)
+--- Dział: Pytania i podania (https://forum.film.org.pl/Forum-Pytania-i-podania--9)
+--- Wątek: Kto jest za zmianą moderatorów? (/Thread-Kto-jest-za-zmian%C4%85-moderator%C3%B3w--1216)Kto jest za zmianą moderatorów? - Hitch - 21-04-2009

Cytat:Moderatorzy ostatnio gaszą nie tyle forumową głupotę i chamstwo, co całe forum. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Przyczyna: fatalny wybór modów. Dlaczego?

Uwaga, całkowicie subiektywne zdanie:
- Danus, który często składa zdania na granicy względnej poprawności językowej, oraz prezentuje opinie bardzo proste i naiwne, ma możliwość ingerowania w teksty przerastające jego poziom. Nauczycielem nie powinien być ktoś, kto umie mniej niż uczniowie. Ten na dodatek chce mieć możliwość wlepiania ostrzeżeń.
- D'Moon wiele razy pokazywał, że lubi się wywyższać nad innymi użytkownikami - nie będę oceniał dlaczego, po prostu zauważyłem coś takiego. Czytając jego niektóre posty, trudno nie odnieść wrażenia, że wydaje mu się iż "wie lepiej" - to nie znaczy, że będzie złym modem, ale na pewno sugeruje że może nadużywać możliwości kasowania/ostrzegania/edytowania.
- Eorath, która sama używa offtopowych jednozdaniowców, ma obowiązek pilnować, by nie robili tego inni
- nie mówiąc o osobach, które są na tym forum niezauważalne (np. Adi)

Nie chcę być chamski w stosunku do nikogo, po prostu uważam że wybrano niewłaściwych ludzi na niewłaściwe pozycje. Kiedyś moderował np. Romeck, który był jednym z najbardziej zrównoważonych użytkowników.

Military ladnie podsumowal, to co wielu chodzilo po glowach od dluzszego czasu. Czas na final :)
Ankietka jest prosta, zeby nikt nie mial problemu z wypelnieniem jej. Zaczynamy.

Oczywiscie konstruktywna argumentacja jest wymagana. Niech nikt nie glosuje tylko z niecheci. Ja przywolam przpeychanke z Oconnelem, gdzie wytknalem mu porazajaco niski wypowiedzi. Moj post zostal skasowany, post Oconnela sie ostal, a ja jeszcze na privie dostalem wiadomosc o tresci "to nie forum polonistyczne".
Innym razem, jakis swiezak zalozyl temat o dziadku z Airwolfa. Jedno zle zlozone zdanie. Czujecie to? Mental i Jakuzzi pamietaja moja reakcje, ktora tez zostala usunieta jako "chamska".
Niektore moje docinki i odzywki tez sa usuwane, ale tu juz sie zgodze, ze czasami naginaja nieco zasady grzecznosci (ale nigdy ich lamia!) :)


- Danus - 21-04-2009

O ironio ja zaznaczyłem, że jestem za zmianą modów :wink: Chodzi mi głównie o takich których nie ma w ogóle od dłuższego czasu na forum a pełnią funkcję. Np. Deina.


- wujo444 - 21-04-2009

Jestem za przeprowadzeniem restrukturyzacji wsród moderatorów. Nie jestem przeciwny komuś personalnie, chodzi mi raczej o większą płynność moderacji. Część jest nieaktywna, a cześć, jak zauważył military, mogłaby zostać zmieniona.

Moim zdaniem, dobrze było wprowadzić moderatorów globalnych, a nie tylko działowych, bo na forum nie ma tyle roboty, żeby wymagał specjalistów na wszystkich podforach (choć Ci mogą zostać zachowani), a czasem jest moderator, i nie może nic zrobić z jakims śmieciem, bo nie ma uprawnień w innym dziale...


- Hitch - 21-04-2009

7 glosow, dwie argumentacje i dwa jako takie posty. Prosilem o zbyt wiele, ze taka dysproporcja juz na starcie?


- Mefisto - 21-04-2009

trudno mi jednoznacznie zagłosować - część modów bym zostawił, ale dał inne działy, niż mają w tej chwili; część - jak wspomniana Deina, która zwyczajnie nie ma kiedy na forum zaglądać, można chyba spokojnie usunąć. Większość modów mi jednak nie przeszkadza - może za długo byłem grzeczny?


- Crov - 21-04-2009

Nie widzę powodu dla jakiegoś wielkiego przewrotu. Jeno, tak jak wspomniano już wcześniej, można usunąc osoby, które nie zaglądają prawie na forum i przydzielić parę nowych. Z drugiej strony nie jest nas jakoś wiele na forum, a nie fajnie by było jakby doszło do sytuacji, że pół forum ma moda. ;)


- D'mooN - 21-04-2009

No i wykrakałeś:)


- Hitch - 21-04-2009

O boRZe, czemu nagle wszyscy mamy biale nicki? :)


- Cassel - 21-04-2009

Crov napisał(a):niefajnie by było jakby doszło do sytuacji, że pół forum ma moda
To byłby wtedy tutaj Mod Land. :smile:


- desjudi - 22-04-2009

nie będzie większych zmian. Dodanych zostało kilku moderatorów i tyle w tym temacie. Zamykam. Reszta w wątku "Do moderatorów".