Forum KMF Film.org.pl
The Hangover (2009-2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: The Hangover (2009-2013) (/Thread-The-Hangover-2009-2013--1414)

Strony: 1 2 3 4 5 6

- Pitero - 22-10-2010

No i Mel sobie pograł w "Kac Vegas 2". :)

http://www.filmweb.pl/news/Mel+Gibson+wyrzucony+z+obsady+%22Kac+Vegas+2%22-66329

- Hitch - 23-10-2010

Studio nie wytrzymało presji i widząc, że wiele osób (w tym grający w filmie Zach Galifianakis) bardzo źle przyjęli angaż Gibsona, postanowili zrezygnować z zatrudnienia aktora.

What the fuck? Ten brodaty spaślak powinień zamknąć ryj i cieszyć się, że ktoś takiego zawodowego formatu jak Gibson w ogóle rozważył przebywanie w jednej strefie czasowej z taką obleśną larwą. I dobrze, niech Mel się nie rozdrabnia na drobne z frajerami.

- Arahan - 23-10-2010

Jestem tego samego zdania co Hitch. To mógł być bardzo przyjemny epizod, ale znów mamy lobby przeciw Gibsonowi. A Zach niech się uspokoi, bo póki co widziałem go w dwóch filmach i to co mu się podoba lub nie to za przeproszeniem gówno mnie obchodzi.

- Snappik - 23-10-2010

Jaki Zach? Galp0ifosjhganiakis? Co ten typ potrafi robić, oprócz udawania spasionego niedorozwoja? A może jego matka jest żydówką i się poczuł dziwnie na jednym planie z Melem :)

- gigacz - 23-10-2010

Cytat:Warner Bros. w ekspresowym tempie zatrudnił, zwolnił i zastąpił Mela Gibsona w obsadzie filmu "The Hangover 2". Jego następcą został Liam Neeson.

Przypomnijmy, iż Gibson miał zagrać epizodyczną rolę artysty od tatuaży, którego bohaterowie spotykają podczas upojnej nocy w Bangkoku. Jego angaż spotkał się z niezadowoleniem części ekipy. Jak można przypuszczać, czuli się oni niepewnie występując u boku osoby zaplątanej w jeden z największych skandali obyczajowych Hollywoodu ostatnich lat. Dlatego też zaledwie parę dni po ogłoszeniu angażu Gibsona, został on usunięty z obsady.

http://www.filmweb.pl/news/Liam+Neeson+zamiast+Gibsona+w+%22Kac+Vegas+2%22-66371

- koronex1989 - 23-10-2010

Liam Neeson to też akurat świetny wybór. Mimo wszystko szkoda że ludzie nie potrafią oddzielić życia zawodowego od prywatnego i stąd takie bojkotowanie Gibsona. No chyba że Mel zaczął grozić innym aktorom na planie :smile:

- Mierzwiak - 23-10-2010

Arahan napisał(a):A Zach niech się uspokoi, bo póki co widziałem go w dwóch filmach i to co mu się podoba lub nie to za przeproszeniem gówno mnie obchodzi
Ale to co tobie się podoba jest ważniejsze? Wybacz, nie widziałem cię w żadnym filmie :lol: Zach jest jedną z gwiazd tego filmu, filmu, którego poprzednia część zarobiła w samych stanach ponad 270 mln dolarów, więc czy tego chcesz czy nie, on i reszta obsady ma coś do powiedzenia.

A wasze dziecinne reakcje: <ok>

- jarod - 23-10-2010

Nie mówiąc o tym że facet w USA jest serialową gwiazdą.
Cytat:A wasze dziecinne reakcje: <ok>
No, ale Podniesiono Rękę Na Swiętego Mela. Dziwisz się?

- Craven - 23-10-2010

W ogóle nie kumam wzburzenia - jakiś dziennikarz go spytał, facet skomentował, poszło w eter. To nie znaczy, że koleś ma jakąś siłę sprawczą. Miał Mela po dupie całować?

- Azgaroth - 23-10-2010

Craven napisał(a):Miał Mela po dupie całować?

I jeszcze mu ołtarzyk przygotować.

RE: The Hangover - Mefisto - 14-11-2011

Druga część nawet nie taka zła - jasne, sporo powtórek z rozrywki, parę wątków na siłę (Tyson, mnich), kilka wtrętów z dupy, bo musiały być (piosenka Stu - choć fajna, to brak jej naturalności z jedynki), ale całość nadal śmieszy i daje nieco frajdy, kilka patentów wymiata (Chang i jego 'zawiecha'), a i jest tak jakoś bardziej epicko (choć tej epickości nie wykorzystano też do końca). Jedynki nie przebija, to jasne, ale nawet niezgorszy filmik - do piwka idealny.

6 / 10

RE: The Hangover - koronex1989 - 14-11-2011

Pozytywne zaskoczenie bo spodziewałem się dużej kichy. A tak jest nieźle, choć oczywiście gorzej od bardzo dobrej części pierwszej. Najważniejsze że główna obsada daje radę tak samo dobrze jak wcześniej. Jest też więcej Kena Jeonga, jest przezabawna małpka i po raz kolejny
rewelacyjne zdjęcia pod koniec :D(chyba jeszcze lepsze niż w jedynce)

Też daje 6/10

Biorąc pod uwagę świetne wyniki finansowe, czeka nas zapewne kolejna część. Ale obawiam się, w tym samym schemacie to po raz trzeci nie przejdzie.

RE: The Hangover - Szaman - 07-04-2013

Co to ma być ten plakat? Losowo wybrane zdjęcie ma zachęcać do odwiedzenia kina?
[Obrazek: 733805_10151513835555808_1083921476_n.jpg]

RE: The Hangover - Juby - 07-04-2013

To samo pomyślałem. Fotka z filmu + tytuł =/= plakat.

RE: The Hangover - Hitch - 07-04-2013

Cytat:Co to ma być ten plakat?

Kiedy na plakacie jest John Goodman, może być nawet zdjęciem z filmu :)

RE: The Hangover - Arahan - 08-06-2013

Kac Vegas 3 - twórcy odeszli od ogranej formuły "spiliśmy się i nie wiemy co było wczoraj" i wyszło im to naprawdę dobrze. Nie jest tak udany jak część pierwsza, ale dzięki temu, że mamy coś nowego bije dwójkę na głowę. Najbardziej denerwuje to jak zmieniła się postać Alana. Z nieporadnego grubaska, żyjącego w swoim świecie zrobiono socjopatę i chama, reszta bez zarzutu. Na plus na pewno Goodman, który idealnie pasuje do roli lokalnego gangstera. Chłopaki bujają się przez całe stany, zahaczają o Tijuanę w Meksyku, biorą udział we włamaniu, aż w końcu lądują w cudownie sfotografowanym (fontanny, neony!) Vegas, gdzie ma miejsce ostatni akt.

Tym razem nie mamy zdjęć na napisach końcowych, dostajemy scenkę w stylu pierwszej pobudki z Kac Vegas. Wg. mnie pojechali trochę za mocno, ale mimo to śmiałem się :)

Byłem sceptyczny, miło się rozczarowałem, więc:

7/10

RE: The Hangover - Crov - 11-06-2013

W sumie zgadzam sie z Arahanem, ale odczucia ostateczne troche inne ;)

RE: The Hangover - Snappik - 17-06-2013

Trzecie Kac Vegas jest jak trzeci kac w tygodniu - głowa boli, ale wszyscy już byli do tego przyzwyczajeni ;) Nie jest tragicznie, ale gagi poszły w ilość a nie jakość (teksty sypią się jak z rękawa). Nie trawię Chowa i Alana, za mało jest na ekranie Coopera, scenariusz nie jest już tak błyskotliwy jak pierwsza część (oczywiście musi być jeden twist). Końcówka uderza w sentymentalne tony i jest już tym, czego można by oczekiwać po ostatniej części trylogii.

5/10

RE: The Hangover - Gieferg - 17-06-2013

Oglądając zwiastun tego filmu w kinie pomyślałem, że chyba miną całe lata nim znajdę jakiś powód by to (i poprzednie części) oglądać, a najprawdopodobniej jednak nie znajdę :)

RE: The Hangover - Mierzwiak - 17-06-2013

Ja wciąż nie znalazłem (i nie znajdę) powodu by obejrzeć II, a co dopiero III. Też miałem trailer w kinie i na widowni ani razu nikt się nie zaśmiał, a przecież pokazują same "zabawne" momenty i teksty :P