Forum KMF Film.org.pl
MasterKadr 3, 4, 5 - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forum.film.org.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forum.film.org.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: MasterKadr 3, 4, 5 (/Thread-MasterKadr-3-4-5--2005)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

- Perfik - 20-01-2011

Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK :) Jakby co to ja mam juz przygotowane około 60 kadrów i w sumie na dniach mógłbym zacząć :cool: No chyba, że komuś bardzo zależy to mogę odstąpić kolejkę :)

- Mierzwiak - 20-01-2011

Dzięki Cass i gratulacje dla Corna : )

- Perfik - 20-01-2011

To jak są osoby chętne do gry, czy potrzebujecie dłuższej przerwy na zregenerowanie sił? :cool:

- Craven - 20-01-2011

Jak dla mnie za wczesnie.

- Albertino - 20-01-2011

Ja chętnie.

- patyczak - 20-01-2011

Ja jestem chętny i przerwy nie potrzebuję:)

- Snappik - 20-01-2011

Dajcie mi się tylko wysikać i możecie robić jeszcze z 3 odcinki :)

- Luis Cyfer - 20-01-2011

chętnie pogram!

- Cassel - 20-01-2011

Perfik napisał(a):Żeby nie było - wiem, że tam jest [ you ]
Zdrajca. Moje pierwsze [ you ] na tym forum i od razu spalone. :twisted:

Mefisto napisał(a):Nienawidzę Cię za to
Łżesz. :smile:

Mefisto napisał(a):Następny mogę spokojnie ja zrobić
A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu? :razz:

Perfik napisał(a):Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK
Ja też to widzę. Przez ponad rok od MK Corna była cisza w temacie, a teraz nagle wszyscy sobie przypomnieli, że mają na półkach filmów na metry. :wink:

Ja też mogę zagrać już teraz.

- Perfik - 20-01-2011

Ok - w trzy osoby można juz sie bawić :) Od razu ostrzegam wszystkich hardcorowców, że moja wersja MK będzie najprawdopodobniej najłatwiejsza ze wszystkich i nie uświadczycie tu przegiętych tytułów (w stylu Hellraiser II ;) ). Po za tym robię to po raz pierwszy więc liczę na wyrozumiałość.

W regulaminie jedyną zmianą jest to, że odpowiedzi wysyłacie do mnie, a nie do Cass :) Nie pamiętam poprzednich edycji MK, więc prawdopodobienstwo, że będą powtarzać się filmy jest spore. Przewiduję 3-4 rundy (zależnie od frekwencji), każda po 34 kadry. Pierwszy zestaw wkrótce...

- Perfik - 20-01-2011

[shadow=yellow]MasterKadr 4[/shadow]

Pierwszy zestaw

Termin nadsyłania odpowiedzi - 24.01.2011 godzina 15:00

Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

- patyczak - 20-01-2011

Cytat:Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

To żart?:D Dla mnie jest trudniejsze niż Cassa.

- Snappik - 20-01-2011

Aleś ty dowcipny, na razie rozpoznałem 5 :) Ale przynajmniej nie ma fiutów <ok>

- Perfik - 20-01-2011

Snappik napisał(a):Ale przynajmniej nie ma fiutów

Spokojnie to dopiero pierwsza runda ;)

- Albertino - 20-01-2011

Eeee tam, fajne. Chyba mi pójdzie lepiej niż u Cassa, tak na pierwszy rzut oka przynajmniej.

Edit: Albo nie, cofam ;p Niemniej to dobrze, lubię trudne.

- Snuffer - 20-01-2011

Ja nie uczestniczę, głównie z powodu braku czasu jak i umiejętności ale mogę pochwalić dobór kadrów bo wzbudzają ciekawość i na pewno niektóre pozycje obejrzę gdy się dowiem tytułów :)

- Cassel - 20-01-2011

Już lepiej nie kombinuj Perfik z tym stopniem trudności, niech zostanie jak jest. :wink:

Aha, skoro nie założyłeś nowego tematu, mogłeś przynajmniej walnąć wielki kolorowy napis MasterKadr 4, żeby było wyraźnie widać, kiedy się zaczyna nowy konkurs.

- Mefisto - 20-01-2011

Cass napisał(a):A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu?

Będzie i na to cass, spokojnie ;) Na razie nie odpowiedziałeś na moje pytanie o Patriot Games, draniu :P

A MK 4 jak dla mnie za wcześnie - miejcie litość

- Cassel - 20-01-2011

To chyba było pytanie retoryczne, nie? :) Ale co masz na myśli – że nie poznajesz tej sceny? Ryan po strzelaninie w Anglii wraca do Stanów, a kiedy wykłada w szkole, do klasy wchodzi SLJ i przypina mu ten właśnie order.

- Martinipl - 21-01-2011

Biorę udział - a jak.

Kurde, macie też tak, że dokladnie znacie scenę, ale za Chiny tytuł się nie chce przyplątać? Ja tak mam z kadrem 24 :(