Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- Artemis - 02-08-2006

Dobra, nie kupuję filmów na allegro, nie wiem, jak to jest. Po prostu wydawało mi się, że nikt "Gali" czy "Naj" nie będzie kupował :(

- ALIEEN - 02-08-2006

Wiesz, tu nie chodzi o to, czy kupujesz Gale czy Naj.
Mnie osobiscie to za przeproszeniem zwisa, czy dostalbym film z gazeta
czy bez gazety, nawet jesli na aukcji bylo napisane, ze jest czasopismo.
Ale licz sie z tym, ze na Allegro kupuja rozni ludzie i komus moze zalezec
na tych brukowcach, a moze ktos po prostu bedzie zlosliwy i sie doczepi.
Na aukcji stoi film + gazeta, dostajesz sam film - towar niezgodny z opisem
i taki jest fakt. Nie tylko konczy sie to negatywem, ale i czasem upomnieniem
od Allegro.

- Mefisto - 03-08-2006

ALIEEN napisał(a):A tu sie nie zgodze co do Allegro - ostatnio wystawilem jakies gazetowce
jako GRATIS (nie sprzedawalem ich) dodane do wlasciwego, sprzedawanego
filmu i po jakims czasie usunieto moja aukcje... Tam akurat jak tylko jakis
admin zauwazy, ze gazetowiec jest bez czasopisma, to aukcja idzie precz ;)

no to może zaostrzyli przepisy, ale jeszcze nie tak dawno takich gazetowców można było kupić na kilogramy

- romeck - 03-08-2006

"Przepisy" jak to nazwałeś, albo raczej regulamin Allegro, w tej kwestii zawsze był taki sam, bo opierał się w prostej linii na przestrzeganiu prawa. ;) A to, że gazetówek bez gazet było i jest bardzo dużo, to tylko opieszałość ludzi pilnujących, oraz nieświadomość (albo cwaniactwo) sprzedających. W prostych słowach: ZAWSZE na Allegro można było sprzedawać płyty dodawane do gazet TYLKO z gazetami. W innym przypadku aukcja jest niezgodna z regulaminem i prawem i ZAWSZE tak było.

- Mefisto - 04-08-2006

opieszałość, rygor - za jedno, zresztą odbiegamy od tematu ;)

- jajcasz - 04-08-2006

ja osobiscie nie lubie filmow kolorowych, ktore kiedys byly czarno-biale traca klimat, ale odbieglem od tematu co? :wink:

- ALIEEN - 04-08-2006

No troszeczke odbiegles, ale tylko ciut ;)

- romeck - 04-08-2006

Director's Ciut? :D

- MOLQ - 28-08-2006

Film Kostnica jest do kupienia za 11 90 zna ktos to ?? :?:

- Predator895 - 28-08-2006

tak znależli go w kostnicy i juz tak sie przyjeło :)

- romeck - 27-09-2006

W nowej Oliwii jest "Gra" Finchera za bodajże 13 PLN. I tu ciekawostka: wydanie w amarayu, z okładką podobną do starego wydania i na płycie jest dokładnie to samo, co w wydaniu specjalnym za 40 PLN. Żadnych reklam, 3 wersje językowe (ang, pol - lektor, ros), ze wszystkimi dodatkami (komentarz Finchera i Douglasa, alternatywne zakończenie, itp.). Ja kupiłem już kedyś w sklepie, więc drugie mi niepotrzebne, ale jeśli ktoś nie ma, to niech zachrzania do kiosku, bo naprawdę warto.

- desjudi - 27-09-2006

"Wstręt" + "Matnia" Romana Polańskiego dołączone do jakiejś niezidentyfikowanej gazety :) filmy znakomite.

- Don Vito - 27-09-2006

W "Krzyżówkach NAJ" jest Autostopowicz + Tańczący z wilkami za 15 zł. Nie oglądałem, więc nie powiem, jaka jest zawartość, ale Naj reklamuje, że są to "wydania kolekcjonerskie".

- Dr_Strangelove - 27-09-2006

Od 11 października do kupienia 6 odcików "megaprodukcji" polskiej TV pt wymownym tytułem "M jak miłość" na DVD plus gazeta o serialu :wink: .

- Azgaroth - 27-09-2006

Wreszcie moje marzenia się spełniają. Tak bardzo chciałem mieć telenowele na dvd. Teraz nie będe się stresował, że opuszczę odcinek i już się nie połapie kto z kim i dlaczego. I jeszcze gazeta jakbym czegoś nie załapał dla mnie bomba.

- Don Vito - 27-09-2006

Na reszcie wiem, co kupować dziewczynom z klasy na mikołajki...

- Dr_Strangelove - 27-09-2006

Azgaroth napisał(a):Teraz nie będe się stresował, że opuszczę odcinek i już się nie połapie kto z kim i dlaczego.

Azgaroth musi upłynąć sporo czasu, a Ty musisz wydać sporo pieniążków, aby rozkoszować sie odcinkami, które są aktualnie wyświetlane w TVP. Z tego co czytałem w necie zaczynja od pierwszych "kultowych" odcinków :lol:

- Azgaroth - 28-09-2006

Pewnie największe zwroty akcji w historii serialu :D

- Mefisto - 29-09-2006

nie no Romeck - masz u mnie pifko :D
Wydanie rzeczywiście gites, choć na okładce nie ma nic o żadnych dodatkach, to płytka żywcem wyjęta z SE, a więc to co najważniejsze jest. Wprawdzie na SE, które takie drogie nie jest, już się przymierzałem od jakiegoś czasu, ale Olivia zrobiła dobrą robotę. To chyba pierwsze gazetowe wydanie, które szczerze polecam! :D

- romeck - 29-09-2006

:D