Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- military - 02-08-2007

No to a propos sensowności dodawania filmów do gazet - obejrzałem Zasady walki, z gazety właśnie. Mniejsza o jakość tego filmu, ale obraz był taki, że czułem jakbym oglądał przeciętnego divxa. Ba, oglądałem kiedyś ten film w divxie - wyglądał ładniej. Spora część akcji rozgrywa się nocą, a wtedy piksele są tak duże, że można nimi kogoś zabić. Czarne niebo jest czarno-zielono-żółte. A w scenach dziennych ziarno jest tak widoczne, że oczy szczypią. W filmach, których główną zaletą są wizualia, takie wady psują całą przyjemność oglądania.

Ktoś jeszcze jest za filmami w gazetach...? Skoro już są, to niech chociaż będą przyzwoicie wydane.

- fipii - 03-08-2007

Terminator 2 z gazety wyborczej to wersja rozszerzona opisywana na tej stronie. Trochę jestem zaskoczony (pozytywnie) że takie wydanie trafiło do gazety.

Mefisto zgadzam się w pewnym sensie z Toba, tylko wiesz, jak sie nie ma dostepu do sklepów z oryginałami to takie wydanie gazetowe jest to jedyna forma dostania danego filmu. No mozna zamawiać przez internet ale przesyłka to od 6 do 10 (czasami nawet 19 zł) a to już trochę podnosi cene.

- demen - 03-08-2007

military napisał(a):No to a propos sensowności dodawania filmów do gazet - obejrzałem Zasady walki, z gazety właśnie. Mniejsza o jakość tego filmu, ale obraz był taki, że czułem jakbym oglądał przeciętnego divxa.
A czy to przypadkiem nie było wydanie VCD zamiast DVD? Bo takie coś i mi się zdarzało i bywałem nieokreślenie wkurwiony.

- military - 03-08-2007

Na vcd nawet bym nie spojrzał. :) DVD na sto procent. No i zajmowało jedną płytę, w przypadku vcd zajęłoby pewnie 12. :)

- Bart - 04-08-2007

IMHO płyty z gazet są OK w przypadku filmów, za którymi nie szaleję i nie interesuje mnie wydanie 3-płytowe. Zdarzyło się zresztą już kilka razy, że po zapoznaniu się z filmem dzięki jakiejś "Pani Domu" kupiłem "prawdziwe" wydanie.

Co mnie tylko niepokoi, to że filmy namiętnie dodawane do wszystkich możliwych periodyków tak nasycą rynek, że nie będzie się nikomu opłacało wydawanie ich rozszerzonych wersji. Nie widziałem np. żadnego fajnego wydania Pulp Fiction, którego tandetne edycje można obecnie dostać w marketach za kilka złotych.

- Sana - 04-08-2007

wszelakie filmy z gazet nadają się do jednego: najpierw zbierasz pokaźną kolekcję tych filmików, a potem sprzedajesz z niezłym zyskiem na Allegro i masz kasę na jakieś wypasione wydanie

- Semi - 04-08-2007

... i ludzie to kupuja na allegro?... :? ech...

- romeck - 04-08-2007

Sam hurtowo czasem kupuję gazetówki... dla mojej mamy, która i tak ogląda na zwykłym 50 Hz TV, w stereo, w formacie 4:3, ma w nosie dodatki i super dźwięk, woli lektora, itp. W sam raz dla niej takie filmy - jest zachwycona gdy takie przynoszę, może o nie specjalnie nie dbać, pożyczać, zabierać gdzie chce. Umieszcza je w segregatorku specjalnie na nie przeznaczonym, a w wolnych chwilach ogląda (w domu, albo bierze segregator na działkę i tam na laptopie ogląda).

Jak raz kupiłem ładniejsze, sklepowe wydanie czegoś, to po chwili i tak wyjęła z pudełka i włożyła do segregatora, a ładny digipak schowała do szafy. :)

Ale uważam, że gazetówki psują rynek, i to jak!

- Hitch - 05-08-2007

Ja dzisiaj ogladalem Terminatora z GW i nie narzekam. Nie dosc ze wersja rezyserska to film ogladalo sie bez problemow z jakoscia. Jesli ktos zaraz powie ze tam obraz byl brzydki to ja w dupie mam taka brzydkosc, mnie tam wystarczy i pasuje :)

- military - 05-08-2007

Kupię Piąty element z tej serii prawdopodobnie, bo nie ma i tak ładnego wydania w Polsce, powiedzcie mi tylko jakie pudełka Wyborcza daje do tych plyt?

- Khet - 05-08-2007

Slimy.

- ARmy - 05-08-2007

Slimy, które lubię się nie domykać :twisted:.

- Mierzwiak - 05-08-2007

"Tak cienkie, że nie da się ich zamknąć!"

:lol:

- military - 06-08-2007

Dobrze, że nie koperty czy jakieś pseudoksiążeczki. :) Jeśli jeszcze logo gazety czy nazwa serii nie zasłania połowy okładki, to wszystko jest grejt.

- Khet - 06-08-2007

Uszłoby, gdyby nie ten "HIT" w dolnym rogu :P

[Obrazek: t2dvdkg2.th.jpg]

- Predator895 - 06-08-2007

co za okładka kiczowata :/ i wy to kupujecie Bleach

- Mierzwiak - 06-08-2007

Ewwww!

Uwielbiam te wielkie nazwiska nad tytułami, i jeszcze ta rzymska dwójka której za pierwszym razem nie widać.

- romeck - 06-08-2007

Aż oczy bolą i w żołądku się przewraca. :?

- military - 06-08-2007

Heh, trzy razy ładniejsza niż QDVD które mam na półce...

Jak będzie miał wyjść 5 element, dajcie cynk. ;)

- romeck - 06-08-2007

Ale pewnie masz QDVD 1-płytowe w plastikowym amarayu? :)