Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- Mierzwiak - 31-08-2007

Military, Ty złośliwcze :wink:

- Glut - 31-08-2007

Military, ja nie wiem o co ci chodzi. :) Jeżeli wolisz mieć wypasione wydania, to spoko miej. Ale ja mam takie samo prawo do kupowania gazetówek, jak ty do kupowania porządnych DVD. No chyba że twierdzisz że sprzedaż filmów DVD z prasą kolorową prowadzi do zachwiania całego filmowego rynku w posadach. :)

- Don Vito - 31-08-2007

Cytat:Batman Begins 2DVD za 19,99. Nagi instynkt 2DVD za 19,99. Psychoza za 19,99.Terminator 2 za 9,99.

Chłopcy z Ferajny za 49,99, Imperium Słońca za 49,99, Alien 49,99, 2001 odyseja kosmiczna za 49,99, Siedem za 50zł i wiele, wiele innych...

- Jatka - 31-08-2007

Cytat:Nie ma to jak kupić se stos gazetówek i potem elegancko obciągnąć je gumką-recepturką, coby się w kącie szafy nie rozsypały. Ale i to niepotrzebne, w końcu klej na spodzie tekturki, co je trzymał przy gazecie, teraz polepi je z innymi gazetówami, tak że zrobi się elegancki, kwadratowy pulpet.

Rotfl, no i zawsze ten pulpet może służyć jako podstawką pod kubek z kawą (jak się wyleje kawa, to nie żal, bo to w końcu tylko gazetówki za pięć złoty :P ), albo można zrobić sobie efektowny stosik, albo kupić sobie taki stojak jak na płyty CD i zaprosić dziewczynę (lub chłopaka), żeby mógł/mogła se zobaczyć "mojom kolekcje filmów z gazety" :D, a potem nawet będzie sobie mogła (bo to już raczej chłopaka nie będzie interesować) poczytać gazety z drugiej kolekcji koloprowych gazet :wink: No i twoja pozycja w towarzystwie rośnie :twisted:

- Mierzwiak - 31-08-2007

Don Vito napisał(a):Chłopcy z Ferajny za 49,99, Imperium Słońca za 49,99, Alien 49,99, 2001 odyseja kosmiczna za 49,99, Siedem za 50zł i wiele, wiele innych...
Trudno! Jeśli nie stać Cię na takie filmy, kupujesz inne które Cię interesują, a są tanie, jednocześnie czekając, aż te drogie stanieją. Albo kupujesz gazetówkę jeśli masz możliwość. The choice is yours.

- military - 31-08-2007

No właśnie, ludzie, się powyzłośliwialiśmy, ale jest jedna zaleta filmów w gazetach: można się bezstresowo przekonać, czy się jakiegoś reżysera lubi, czy nie. Ja np., dzięki zamieszczeniu Nocy na ziemi w jakimś piśmie, dowiedziałem się że nienawidzę Jarmusha. Potem znienawidziłem romantyczne komedie, Resident Evil 2 i jeszcze kilka. Całe szczęście że nie ja płaciłem za te filmy. :)

- Don Vito - 31-08-2007

Cytat:potem nawet będzie sobie mogła (bo to już raczej chłopaka nie będzie interesować) poczytać gazety z drugiej kolekcji koloprowych gazet No i twoja pozycja w towarzystwie rośnie

A czy ja powiedziałem, że kupuję gazety? Gówna pokroju Naj, czy Galii, w życiu bym do ręki nie wziął...

- Mierzwiak - 31-08-2007

military napisał(a):No właśnie, ludzie, się powyzłośliwialiśmy, ale jest jedna zaleta filmów w gazetach: można się bezstresowo przekonać, czy się jakiegoś reżysera lubi, czy nie.
Ja przekonałem się o czymś innym - że można wydać "Magnolię" skróconą o godzinę (!!!).

- Glut - 31-08-2007

Ja chciałbym tylko zaznaczyć że Jarmush jest fajny a Military się nie zna. ;)

- Mefisto - 31-08-2007

Glut napisał(a):Ja chciałbym tylko zaznaczyć że Jarmush jest fajny a Military się nie zna. ;)

what else is new? ;)

- Jatka - 31-08-2007

Don Vito napisał(a):A czy ja powiedziałem, że kupuję gazety? Gówna pokroju Naj, czy Galii, w życiu bym do ręki nie wziął..

A czy ja sugerowałam, że kupujesz? To nawet nie była odpowiedź na twojego posta, tylko militarego, więc spokojnie :) Nie ma co się unosić... Poza tym nigdy nie mów nigdy :twisted:

- Glut - 31-08-2007

Cytat:what else is new? Wink

Koterski jest fajny. :)))

- Mierzwiak - 31-08-2007

Wracając do kolekcji sci-fi "Przekroju". Dopiero teraz to zauważyłem - te wszystkie filmy są Imperiala. A zatem to nie "The best of sci-fi" ale "The best of sci-fi od dystrybutora z którym akurat udało nam się nawiązać współpracę". Phi.

- D'mooN - 31-08-2007

Czegoś nie kumciam... Kupowanie filmów z tej kolekcji jest obowiązkowe?

- Mierzwiak - 31-08-2007

D'mooN napisał(a):Czegoś nie kumciam... Kupowanie filmów z tej kolekcji jest obowiązkowe?
Nie. Jest dobrowolne, tak samo jak jej komentowanie, co czynię.

- Mefisto - 01-09-2007

D'mooN napisał(a):Czegoś nie kumciam... Kupowanie filmów z tej kolekcji jest obowiązkowe?

tak - dziwne, że jeszcze nie dostałeś karteczki na przydział ;)

- jajcasz - 04-09-2007

kupuje czasem gazetofki przede wszystkim dlatego ze nie ma w Tczewie sklepu z plytami lub dlatego ze oficjalnie nikt nie wydal np seria "było sobie..." oraz allegro

- nexus - 05-09-2007

a mnie coś ostatnio naszło i chciałem się zaopatrzyć w "siedmiu samurajów". W związku z tym że nie znalazłem wydania pudełkowego to kupiłem film z gali. O zgrozo wydanie jest fatalne. Na stałe są włączone polskie napisy, które zajmują 1/3 wysokości ekranu, a film ma proporcje 4:3. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że napisy te mają czarne tło, które zasłania obraz. Gdy się przewija film napisy polskie oczywiście znikają i wiodczne są... angielskie napisy wtłoczone w obraz :shock: :? Dawno nie widziałem takiego bubla.

- military - 05-09-2007

nexus napisał(a):film ma proporcje 4:3.

Nakręcno go w proporcjach 1.37 : 1, czyli bardzo przypominających 4:3, więc to akurat nie jest wada - tak miało być i już.

- nexus - 05-09-2007

Ależ ja tego nie neguję. Napisałem o proporcjach dla tych którzy o tym nie wiedzą :) Chciałem tylko podkreślić jak bardzo te napisy zasłaniają obraz. Gdyby film był w widescreenie na moim 21' tv napisy by były na czarnym pasku i nie byłoby problemu. A tak kiszka. Kupiłem film i odechciało mi się go oglądać :roll: