Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

- Anonymous - 12-10-2007

Divixa? :D

- Adi - 12-10-2007

Nie, podwójne DVD (film na dwóch płytach DVD5) z DD5.1 i DTS. Wiem skąd je mam, nie wiem natomiast skąd się wzięło w ogóle.

- Phil - 12-10-2007

Co do kolekcji Tarantino z dziennika - troche bez sensu jest dawanie Sin City, bo tak film Tarantino... ale kupie mimo, ze mam oryginal ze wzgledu na ladną okladkę ;).
Podejrzewam, że na bank będzie jeszcze PF i Kill Bille bo to juz kiedys wydali... pewnie Cztery pokoje, Jackie Brown, Od zmierzchu do świtu... Osobiście licze na Wściekłe Psy, bo wszędzie wyprzedany :/.

- romeck - 12-10-2007

Adi napisał(a):Wiem skąd je mam, nie wiem natomiast skąd się wzięło w ogóle.
:lol: Kapitalne zdanie! :D

- Glut - 12-10-2007

Cytat:Co do kolekcji Tarantino z dziennika - troche bez sensu jest dawanie Sin City

Dzisiaj idę na maraton 'Noc z Q. Tarantino', zgadnij jakie filmy będą. ;)

- military - 12-10-2007

Pewnie Sin City, Hostel i... True Romance? Urodzeni mordercy? LOL

- Glut - 12-10-2007

xD Nie aż tak. Sin City, Death Proof i Planet Terror. Maraton Tarantino, ponad połowa filmów Rodkłiza.

- Phil - 12-10-2007

No tak ;) Żyjąc w tym kraju codziennie ucze się czegoś nowego... inna sprawa, że maraton sympatyczny :)

- Glut - 12-10-2007

Jakby nie był to bym nie szedł. Co prawda Sin City mam na DVD a Death Proof już w kinie widziałem, ale Planet Terror i poprzednie, na wielkim ekranie za 12zł? Drzwizas, jakby tu nie skorzystać.

- Mefisto - 12-10-2007

też bym poszedł, gdyby nie ogólna świadomość wsi, jaka tam zagości oraz doświadczeń z poprzednich takich rajdów :D

- fipii - 13-10-2007

Co do Leona to dodam jeszcze że na poczatku jest durna reklama trwajaca ponad 3 minuty której sie nie da przewinać. Tak samo było w poprzednim filmie . Nie wiem od jak dawna dodają te reklamy, w pierwszym filmie (Terminator 2) nie było.
To wydanie jest również jakieś dziwne bo w czasie filmu nie można zmienić dzwięku z oryginalnego na lektora i odwrotnie.

- Anonymous - 13-10-2007

No jest niestety reklama idiotycznego filmu o Hitlerze... :? to chyba miała być komedia, ale nie wyglada na śmieszną. Po takim trailerze od razu wiem by po film nigdy nie sięgać.

Co do napisów/dźwięku - tak niestety bywa, w "Spider-manie" nie da się zmieniać napisów, w "Ostatnim Samuraju" nie da się zmieniać ani napisów ani dźwięku (nie mówiąc o tym że tak do końca napisów w ogóle sie nie da wyłączyć - patrz temat: buble), w "Szczękach" nie da się zmieniać dźwięku, a w "Amelii" z kina konesera dla odmiany nie da się wyłaczyć lektora w menu, za to da się podczas filmu :?

A następny film w Gazecie Wyborczej to "Osaczony" z Brucem Willisem, nie jestem zainteresowany bo moja luba ma już go na DVD, na szczęscie tanio był bo rewelacyjny nie jest.

- Ronaldinho - 13-10-2007

W Dzienniku startuje od przyszłego tygodnia (19 października - piątek) kolekcja filmów Tarantino - "Kino według Tarantino". Ma być 7 tytułów, zaczynają od "Sin City". Cena 6,99 zł

- Phil - 13-10-2007

fipii napisał(a):Z tego co udało mi się dowiedzieć, od 19 października w Dzienniku bedzie cykl filmów "Kino według Tarantino", pierwszym filmem bedzie SinCity. Cena 6.99

Strone wczesniej raptem...

- Ronaldinho - 13-10-2007

Phil napisał(a):
fipii napisał(a):Z tego co udało mi się dowiedzieć, od 19 października w Dzienniku bedzie cykl filmów "Kino według Tarantino", pierwszym filmem bedzie SinCity. Cena 6.99

Strone wczesniej raptem...

Sorry, zapomniałem spojrzeć czy już ktoś pisał o tym. Myślę, że nie powinni dawać "Pulp fiction", bo to już było w ich pierwszej kolekcji, "Kill Billi" tez nie, bo rok temu dawali za 1,50 zł. "Od zmierzchu do świtu" coś czuje, że będzie, chciałbym "Wściekłe psy", "Jackie Brown" pewnie też będzie, "Hostel" raczej nie, bo to jest jeszcze w cenie, nowe DVD kosztuje koło 30-40 zł. Nie obrażę się na "Urodzonych morderców" i "Cztery pokoje", bo tego jeszcze nie widziałem. Warto będzie kupić jeżeli będzie "Jackie", "Wściekłe", bo SPI wydał to tylko w wersjach 1 DVD z fenomenalnymi dodatkami "bezpośredni dostęp do scen" i "interaktywne menu".

- Snuffer - 13-10-2007

Cztery Pokoje mam za 6.99, wydanie kiepściutkie ale cóż. Bardzo chciałbym Reservoir Dogs, Urodzonych Morderców nie oglądałem dlatego też by mnie ucieszyło gdyby dali.

- Mierzwiak - 13-10-2007

Ronaldinho napisał(a):"Od zmierzchu do świtu" coś czuje, że będzie, chciałbym "Wściekłe psy", "Jackie Brown" pewnie też będzie, "Hostel" raczej nie, bo to jest jeszcze w cenie, nowe DVD kosztuje koło 30-40 zł. Nie obrażę się na "Urodzonych morderców" i "Cztery pokoje", bo tego jeszcze nie widziałem. Warto będzie kupić jeżeli będzie "Jackie", "Wściekłe", bo SPI wydał to tylko w wersjach 1 DVD z fenomenalnymi dodatkami "bezpośredni dostęp do scen" i "interaktywne menu".
Pulp Fiction, Jackie Brown i Od zmierzchu do świtu kupiłem w pakiecie za 14,99, który to pakiet wciąż wala się po MM. Żadna to więc okazja kupić to z Dziennika.

I co masz na myśli pisząc że warto będzie to kupić z dziennika, bo dostępne wydania nie mają dodatków? Przecież te gazetówki też dodatków mieć nie będą, bo niby skąd, skoro gazeta ma te filmy od dystrybutora?

A o jakości tych wydań wolę nie myśleć. Sin City ma jeden z najlepszych pod względem ostrości obrazów dvd jakie widziałem i jak wydadzą to na DVD5 to będzie koszmar.

- Ronaldinho - 14-10-2007

Cytat: I co masz na myśli pisząc że warto będzie to kupić z dziennika, bo dostępne wydania nie mają dodatków? Przecież te gazetówki też dodatków mieć nie będą, bo niby skąd, skoro gazeta ma te filmy od dystrybutora?

O to mi chodziło, że i to nie ma dodatków i to, a cena z Dziennika w porównaniu do oryginału w dół o jakieś 50% min., co prawda w Pulpie dziennikowej nie ma DTS-u, ale jest 5.1 z bardzo dobrym obrazem. Chciałbym, żeby dali "Wściekłe psy", czego pewnie nie zrobią, bo tak jak patrze to na pułkach z DVD trudno gdziekolwiek to znaleźć. Marzą mi się takie 2-płytowe wydania "Wściekłych" i "Pulpy" jakie to ktoś w temacie "Nasze kolekcje DVD" prezentował na zdjęciach.

Cytat: A o jakości tych wydań wolę nie myśleć. Sin City ma jeden z najlepszych pod względem ostrości obrazów dvd jakie widziałem i jak wydadzą to na DVD5 to będzie koszmar.

To prawda, dlatego Sin City z Dziennika nie jestem zainteresowany, mam wydanie jednopłytowe i aktualnie poluje na 3-płytowe, i przyznaję świetne jakościowo wydanie, powinno być wzorem dla wszystkich dystrybutorów.

- Phil - 14-10-2007

Jak już mówiłem Sin City kupie.. dla ładnej okładki :)

- military - 17-10-2007

Dla wszystkich tych, co narzekali że Coś w wydaniu z Naj jest do dupy, bo ma dźwięk 2.0 - to takie samo wydanie jak "oficjalne", niegazetowe, które też nie ma niczego ponad DD2.0.

http://oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=34