Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

- Mefisto - 17-10-2007

ja tam mam 5.1 na swoim wypasionym wydanku, więc nadal uważam, że naj ssie na całego :D

- Mierzwiak - 17-10-2007

military napisał(a):Dla wszystkich tych, co narzekali że Coś w wydaniu z Naj jest do dupy, bo ma dźwięk 2.0 - to takie samo wydanie jak "oficjalne", niegazetowe, które też nie ma niczego ponad DD2.0.

http://oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=34
Nieprawda. Polski lektor jest w 2.0, ścieżka angielska jest w 5.1. Czy muszę dodawać że ocean ze swoimi wybrakowanymi danymi na temat konkretnych wydań nie jest najlepszym źródłem informacji?

- Phil - 18-10-2007

Za tydzień w dzienniku Jackie Brown. Fajnie, bo jeszcze nie ogladałem ;).

źródło: dziennik.pl

widziałem reklame dziennika w tv, była tam migawka wszystkich okladek z serii. Wypatrzyłem kill bille i od zmierzchu do świtu ;).

- Tomek-1 - 18-10-2007

Mierzwiak napisał(a):
military napisał(a):Dla wszystkich tych, co narzekali że Coś w wydaniu z Naj jest do dupy, bo ma dźwięk 2.0 - to takie samo wydanie jak "oficjalne", niegazetowe, które też nie ma niczego ponad DD2.0.

http://oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&cid=0&pid=34
Nieprawda. Polski lektor jest w 2.0, ścieżka angielska jest w 5.1. Czy muszę dodawać że ocean ze swoimi wybrakowanymi danymi na temat konkretnych wydań nie jest najlepszym źródłem informacji?

A są te wszystkie dodatki, które były na wydaniu ITI?

- Mierzwiak - 18-10-2007

Według tego co napisano TUTAJ są.

- Tomek-1 - 18-10-2007

Myślałem, że bazujesz swoją wypowiedź na faktycznym posiadaniu tego wydania... :? Ta specyfikacja tak mówi, ale cała reszta sklepów (astabe, punkt44, dvdmax itd.) mówią o 2.0. Wypowiedź niejakiego Predatora (czyżby "nasz" z tego forum?) zaraz u dołu mówi totalnie co innego:
Film jest z polskimi napisami(tylko polskimi, angielskich brak), ale płyta jest goła(bez dodatków). Błąd jest w opisie ścieżki dźwiękowej na stronie dvdmanii, nie ma ścieżki 5.1:(. Jest tylko 2.0 Polska i Angielska. Nowy dystrybutor TIM się nie popisał już na początku swojej działalności, widać idzie w ślady Imperiala.

- Phil - 18-10-2007

Dobra panowie i panie, wszystko (prawie) ustalone co do kolekcji tarantino ;).
jutro: Sin City
za tydzień: Jackie Brown
prawdopodobnie* za dwa tygodnie: Kill Bill vol.1
-||- za trzy -||-: Kill Bill vol.2
-||- za cztery -||-: nie mam pojecia ;)
-||- za pięć -||-: Pulp Fiction
-||- za sześć -||-: Od zmierzchu do świtu

info na podstawie dziennik.pl i spotu dziennika w tv.

dziekuje, dla KMF Phil Filippowski.
___
* to znaczy będzie na pewno, ale nie jestem pewny czy w tym terminie.

- Mierzwiak - 18-10-2007

Tomek-1 napisał(a):Myślałem, że bazujesz swoją wypowiedź na faktycznym posiadaniu tego wydania... :? Ta specyfikacja tak mówi, ale cała reszta sklepów (astabe, punkt44, dvdmax itd.) mówią o 2.0. Wypowiedź niejakiego Predatora (czyżby "nasz" z tego forum?) zaraz u dołu mówi totalnie co innego:
Film jest z polskimi napisami(tylko polskimi, angielskich brak), ale płyta jest goła(bez dodatków). Błąd jest w opisie ścieżki dźwiękowej na stronie dvdmanii, nie ma ścieżki 5.1:(. Jest tylko 2.0 Polska i Angielska. Nowy dystrybutor TIM się nie popisał już na początku swojej działalności, widać idzie w ślady Imperiala.
Gdybym miał, napisałbym, przepraszam jeśli wprowadziłem cię w błąd.
Rzeczywiście TiM nie popisuje się jak na razie...

- Tomek-1 - 19-10-2007

Nic się się nie stało ;) Nawet lepiej, że podałeś linka do strony na dvdmanii, bo zastanawiałem się nad tą pozycją, ale teraz (skoro nie ma dodatków nawet) odpuszczam ją sobie.

- Hannibal - 19-10-2007

Nie ma to jak Sin City w kolekcji Tarantino. Wystarczy że wpadł odwiedzić Rodrigueza na planie a ten poprosił go o zastąpienie na chwilę to teraz jest to jego film. Ciekawe czy jak Tarantino przyszedłby na plan Sin City tylko się wysrać to też by dodano ten film do jego kolekcji :twisted:

- Battonsson - 19-10-2007

To się uśmiałem nieźle z Twojej hipotezy :D.

Myślę, że wystarczy żeby Tarantio przechodził w promieniu 50 mil od planu zdjęciowego i automatycznie, niejako z mocy prawa, film jest zapisywany do jego filmografii :).

W multikinie na przykład leciał maraton Tarantino: Sin City, Deaht Proof, Planet Terror :roll:

Zaś w kolekcji Dziennika prócz Sin City jest jeszcze Od zmierzchu do świtu gdzie niby QT zagrał i współtworzył scenariusz ale, też tego nie reżyserował przeca!

- military - 19-10-2007

Pewnie się ucieszycie, bo do kolekcji Tarantino pewnikiem zaczną dodawać Host:

[Obrazek: 40983-01.jpg]

Niedługo Tarantino powie "hmm, no tak, chyba ten film widziałem... zdaje się, że nawet, nawet", a stanie się to polskim hasłem reklamowym filmu. Który wejdzie w skład kolekcji Tarantino, jako się rzekło.

- D'mooN - 19-10-2007

Zazdrośnicy.
To sztuka nakręcić garstkę filmów i jednocześnie dorobić się filmografii jak stąd na Kamczatkę.

Ukorzcie się przed potęgą Kłentina! ;)

- Phil - 19-10-2007

Oprócz podanych przeze mnie wyżej filmów w kolekcji pojawi się jeszcze film "Cztery Pokoje". Komplet filmów ujawniony ;D

- simek - 19-10-2007

No to kolekcja bez najlepszego jego filmu, czyli Wściekłych psów :(

Mierzwiak napisał(a):Sin City ma jeden z najlepszych pod względem ostrości obrazów dvd jakie widziałem i jak wydadzą to na DVD5 to będzie koszmar.

Chyba nawet nie muszę mówić co zrobił Dziennik :x

- David Frost - 19-10-2007

simek napisał(a):No to kolekcja bez najlepszego jego filmu, czyli Wściekłych psów :(

A ja ten film kupiłem kiedyś w Media Markt'cie za 5 złotych :D W pudełeczku slim, ale ładnie się prezentuje z resztą kolekcji spod znaku Q.T. :) Teraz widzę, że film praktycznie nie do dostania... Nie ma to jak polscy dystrybutorzy

- simek - 19-10-2007

W ogóle ktoś potrafi wyjaśnić fenomen tanich filmów Tarantino? Przecież to nie jest jakiś niszowy reżyser, którym zachwyca się garstka maniaków, tylko doceniony przez szreką publiczność i krytykę jeden z najbardziej wpływowych twórców współczesnego kina? Ja Pulp Fiction kupiłem za 3,99, wy wszyscy podajecie ceny niewiele wyższe za inne jego filmy. Co jest grane?

- military - 19-10-2007

Chcesz powiedzieć, że nie podoba ci się to, że jedne z ciekawszych filmów ostatnich lat są dostępne za grosze w nienajgorszych wydaniach...?

- Bzyku - 19-10-2007

Raczej chodzi o przekonanie, jakie się utarło, że im gorszy film, tym tańszy.

Na szczęście to nie do końca prawda :)

- Artemis - 19-10-2007

ciekawe, jakie tlumaczenie dadza do "pulp fiction"...