Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- majkel78 - 23-10-2008

w piątek cz1 w sobote 2

http://www.dodatkidogazet.pl/film/rid,7950,dd,grindhouse-cz1-death-proof.html

- Mefisto - 23-10-2008

w poniedziałek who cares ;)

- Mierzwiak - 23-10-2008

Buhaha chyba żaden film tak szybko nie trafił do gazety. Pewnie przyciągnie ludzi jak magnez! :lol:

- Predator895 - 23-10-2008

No w takim tempie może od razu dorzucą też The Mist do jednego kotła. ;]

- piXi - 23-10-2008

Mierzwiak napisał(a):Buhaha chyba żaden film tak szybko nie trafił do gazety. Pewnie przyciągnie ludzi jak magnez! :lol:
To Ci przeszkadza, że trafił do gazety?

- Mierzwiak - 23-10-2008

He? Nie, po prostu uważam że to śmieszne (jaki dystrybutor, taka polityka).

- Ronaldinho - 23-10-2008

"1408" też poszło bardzo szybko do Wyborczej, to film również Kino Świata. Aczkolwiek nie uważam tego za coś tragicznego w przypadku "Grindhouse'a", bo okładka i pudełko jest spoko, a to na 90% kopie wydań sklepowych.

- piXi - 23-10-2008

Mierzwiak napisał(a):He? Nie, po prostu uważam że to śmieszne (jaki dystrybutor, taka polityka).
A co w tym jest śmiesznego, bo nie rozumiem?

Oświeć mnie bo też bym chciał wydać z siebie "Buhaha" czytając takie newsy...

- Mierzwiak - 23-10-2008

Skoro nie jest dla ciebie śmieszne że stosunkowo nowy film tak szybko pojawia się jako dodatek do gazety, to co ja mam ci tłumaczyć? Zresztą zdaje się że to ty byłeś zachwycony wydaniem tego filmu z reklamą kibla ("buhaha"), więc widzę że jakakolwiek dyskusja z tobą na temat poczynań dystrybutorów nie ma najmniejszego sensu.

- piXi - 23-10-2008

Ale co w tym śmiesznego?

Boli Cię to, że ktoś może kupić sobie taniej ten film?

Dystrybutor i wydawca gazety na tym zarabiają, osoba kupująca takie wydania jest zadowolona (bo jest taniej i można dostać to w małych mieścinach)... Wszyscy są szczęśliwi, tylko Ci coś przeszkadza...

Jak dla mnie to mogli by i do papieru toaletowego dodawać filmy, gdyby na tym zarobili dystrybutorzy/producenci papieru i potencjalni klienci chcieli by takiego rozwiązania...

Jeśli Ci się nie podobają filmy z gazet to ich nie kupuj, chyba proste...

Możesz kupić wydanie sklepowe, możesz nawet kupować wydania 'zajefajnego Imperiala za 70 zł'... Nic mi do tego, ale swoje "buahaha" dotyczące wydań gazetowych zachowaj dla siebie...

- Mierzwiak - 23-10-2008

piXi napisał(a):Boli Cię to, że ktoś może kupić sobie taniej ten film?
Boli cię to że w wolnym kraju, na forum zamieszczam swój komentarz?

piXi napisał(a):Wszyscy są szczęśliwi, tylko Ci coś przeszkadza...
Nigdzie nie napisałem że coś mi przeszkadza.

piXi napisał(a):Jeśli Ci się nie podobają filmy z gazet to ich nie kupuj, chyba proste...
Jeżeli nie podobają ci się moje komentarze, to ich nie czytaj, chyba proste...

piXi napisał(a):swoje "buahaha" dotyczące wydań gazetowych zachowaj dla siebie...
Jeszcze jakieś życzenia?

- Battonsson - 24-10-2008

Kurde, a ja myślałem, że jest oczywiste, iż wydania gazetowe psują rynek DVD. Ale skoro nie jest, to może warto by coś doczytać z ekonomi, czy coś tam (jak mawiał Tom Green zbierając na niewidome dzieci :) )

- skizzie - 24-10-2008

Jaki rynek ???? Z jednej strony elo-dzieciaki z torrentami i osiołkami odpalonymi 24/7 a z drugiej zwykli zjadacze chleba dla których wydania sklepowe są w większości zbyt drogie a "po co przepłacać jeśli nie widać różnicy". Kolekcjonerzy są tu w zdecydowanej mniejszości.
Choć z drugiej strony może nawet masz racje bo akurat w przypadku tych dwóch filmów czuję się po raz pierwszy paskudnie orżnięty jako posiadacz obu tytułów w wydaniach sklepowych.
pozdr.
K

- piXi - 24-10-2008

No ja się czuję orżnięty przez WHV (Galapagos) bo kupiłem Batmana Początek za 60 zł, a teraz za 20 zł jest... Czuję się orżnięty przez Imperial bo kupiłem za 60 zł Infiltrację a teraz jest za połowę tej ceny... Czuję się orżnięty przez Empik bo sprzedawał w promocji 300 za 19,99, gdzie ja musiałem za to zapłacić 60 zł... Mam wymieniać dalej...

Przecież takie myślenie to paranoja...

- TylerD - 24-10-2008

Witam! Nie wie może ktoś czy "Grindhouse: Death Proof" z "Gazety Wyborczej" jest w wersji Amerykańskiej (krótszej) czy jest to wersja europejska(ileś tam minut dłuższa) ? / pzdr.

- Ronaldinho - 24-10-2008

TylerD napisał(a):Witam! Nie wie może ktoś czy "Grindhouse: Death Proof" z "Gazety Wyborczej" jest w wersji Amerykańskiej (krótszej) czy jest to wersja europejska(ileś tam minut dłuższa) ? / pzdr.

europejska na 100%

- Mefisto - 24-10-2008

piXi napisał(a):No ja się czuję orżnięty przez WHV (Galapagos) bo kupiłem Batmana Początek za 60 zł, a teraz za 20 zł jest... Czuję się orżnięty przez Imperial bo kupiłem za 60 zł Infiltrację a teraz jest za połowę tej ceny... Czuję się orżnięty przez Empik bo sprzedawał w promocji 300 za 19,99, gdzie ja musiałem za to zapłacić 60 zł... Mam wymieniać dalej...

a kto Ci kazał kupować w dniu premiery? kto Ci kazał kupować w empiku (gdzie 300 chyba wciąż ma taką samą cenę)? Mam pytać dalej?

- piXi - 24-10-2008

Mefisto napisał(a):
piXi napisał(a):No ja się czuję orżnięty przez WHV (Galapagos) bo kupiłem Batmana Początek za 60 zł, a teraz za 20 zł jest... Czuję się orżnięty przez Imperial bo kupiłem za 60 zł Infiltrację a teraz jest za połowę tej ceny... Czuję się orżnięty przez Empik bo sprzedawał w promocji 300 za 19,99, gdzie ja musiałem za to zapłacić 60 zł... Mam wymieniać dalej...

a kto Ci kazał kupować w dniu premiery? kto Ci kazał kupować w empiku (gdzie 300 chyba wciąż ma taką samą cenę)? Mam pytać dalej?
Widzę, że nie zrozumiałeś mojego posta...

Jęczenie, że film pojawia się w gazecie i kosztuje 4x mniej niż wydanie sklepowe jest tak samo śmieszne jak jęczenie, że film po kilku miesiącach od premiery kosztuje 1/3 pierwotnej ceny...

Niech Ci co chcą kupują w dniu premiery, Ci co chcą za 19,99 w promocji w MM, a Ci co chcą jako dodatek do Naj czy papieru toaletowego... Komuś to naprawdę przeszkadza, że ktoś inny może kupić wraz z gazetą taniej film (bo może nie potrzebuje ładnego opakowania i tony dodatków)? Ja sam mam może ze 3 filmy z gazet i to nawet nie kupione przeze mnie... Ale skoro ktoś to ogląda i kupuje to chyba wszystko jest na miejscu...
I żadnego "orżnięcia" o jakim pisał skizzie w tym nie widzę...

- Danus - 24-10-2008

Cytat:Niech Ci co chcą kupują w dniu premiery, Ci co chcą za 19,99 w promocji w MM, a Ci co chcą jako dodatek do Naj czy papieru toaletowego... Komuś to naprawdę przeszkadza, że ktoś inny może kupić wraz z gazetą taniej film (bo może nie potrzebuje ładnego opakowania i tony dodatków)? Ja sam mam może ze 3 filmy z gazet i to nawet nie kupione przeze mnie... Ale skoro ktoś to ogląda i kupuje to chyba wszystko jest na miejscu...
I żadnego "orżnięcia" o jakim pisał skizzie w tym nie widzę...
Pixi nikomu to nie przeszkadza, tak samo Mierzwiakowi też to nie przeszkadza pewnie jak sam napisał, ale powinieneś wiedzieć, że to jest forum i każdy ma prawo do własnego zdania i napisania tego o czym myśli, a tobie nic do tego. Sam uważam, że to jest dziwne, śmieszne, że tak nowy film znajduje się w gazecie za psie pieniądze. Nikt nie rozumie motywów tych najgorszych na rynku dystrybutorów.

- Gwahlur - 25-10-2008

http://www.empik.com/grindhouse-vol-1-death-proof-2-dvd-film,prod300083,p

Skoro juz przy Deathproof jestesmy to mam pytanie. Czy to wydanie 2 DVD w steelboxie warte jest zakupu? Tak sie sklada ze mam wydanie 1 DVD zakupione sporo czasu temu, w empicu za 44 zl (wiem...), jeszcze w folii. Pomyslalem wiec ze dam je bratu pod choinke a sam zaopatrze sie w bardziej wypasione wydanie. Pytam poniewaz cos mi swita ze byly spore narzekania na ktores wydanie, ze bodajze 4:3, ze siakies reklamy kibli czy cos w tym stylu...