Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- siku - 17-02-2009

kiedyś miałem parę filmów z tego typu kolekcji , zawartość płytki nie różni się raczej od tych wydań teoretycznie pełnych , a czasami jest lepsza , jak to było w przypadku "gladiatora" gdzie w kiosku za chyba też 19,99 (później 19,99 za 2 tytuły) można było zanabyć wersję reżyserską tego filmu. Książeczka zawiera czasami ciekawe informacje, niby standardowe , ale ja na przykład wolę czytać z papieru niż z ekranu monitora :twisted: ......

.... tak czy siak wszystkich się pozbyłem, bo za ruskie chiny nie podobały mi się na półce :evil:

- Negrin - 17-02-2009

siku napisał(a):.... tak czy siak wszystkich się pozbyłem, bo za ruskie chiny nie podobały mi się na półce :evil:
Wow. Po prostu wow. Jestem... no, chyba pod wrażeniem, z braku lepszych słów.

- Snappik - 20-02-2009

Taka mała ciekawostka - Ultimatum Bourne'a w Vivie to wersja z dodatkami :) digipack daje radę, chociaż okładka wygląda....hmmm po prostu źle. Ale przeboleję.

- Anonymous - 20-02-2009

Digipack? :shock:

- Mierzwiak - 26-06-2009

http://www.kolekcjafilmowa.pl/clint/

To tyle jeśli chodzi o "Tego filmu nie znajdziesz w gazecie". Chociaż to Warner obiecywał, nie Galapagos, więc wszystko gra : )

- Negrin - 26-06-2009

Ale w sumie to o co chodzi? Bo ta kolekcja już raz była w kioskach, tylko że nie pod patronatem Przekroju... :)

- Mierzwiak - 26-06-2009

Cholera, wiedziałem że odstawienie leków to zły pomysł.

W takim razie: Kolekcja Eastwooda ponownie w kioskach.

- Super Green - 26-06-2009

Ponownie, jednak kolekcja z DeAgostini była trochę większa. Brakuje takich tytułów jak "Lina", "Gorący Towar", "Krwawa profesja", Północ w ogrodzie dobra i zła".

- mroziek - 27-06-2009

Kupiłem pierwszy numer. Chyba założę prenumeratę - w niej film wychodzi ok 13zł.

- tomashec - 01-07-2009

to sa ksiazki z plyta, czy jakies pudelka slimy?
co prawda sa wszystkie czesci brudnego harry'ego (skad oni wzieli polski tytul the enforcera jako "straznik prawa????).. ale wolalbym w standardowych wydaniach.

- Jakuzzi - 01-07-2009

Ile kosztuje numer Przekroju z Bez Przebaczenia?
Film jest w jakims pudelku czy tradycyjnej gazetowej tekturce? Jakies dodatki? Reklamy przed filmem?

- mroziek - 01-07-2009

W pudełku SLIM i co najważniejsze żadnych reklam itp dziwactw:)

- Huntersky - 01-07-2009

Prościej mówiąc, są to pewnie płyty ze sklepowych wydań wsadzone w gazetowe pudełeczka.

- mroziek - 02-07-2009

Pewnie tak, dlatego myślę ze warto, tym bardziej że jeden film w prenumeracie to całe ~ 13zł.

- tomashec - 02-07-2009

te filmy ktore chcialbym z tej kolekcji to wlasciwie juz mam. ostatnio trafilem na wyprzedazy a perfect world za 10 zl. no i te slimy. nie dla mnie ten badziew.

- korbenpl - 14-07-2009

W jakimś komputerowym magazynie dają Machine Girl!! :D

- Super Green - 15-07-2009

tomashec napisał(a):(skad oni wzieli polski tytul the enforcera jako "straznik prawa????)

Ha, co ciekawe w wydaniu DeAgostini (nie wiem jak w "Przekroju", ale sądzę, że podobnie) tytuł na pudełku jak i nadruk na płycie jast taki sam czyli "Strażnik Prawa", ale gdy odpalimy sam film z polskimi napisami widnieje znane polskie tłumaczenie "Egzekutor". Chyba można podpiąć takie praktyki pod bubel i umieścić w odpowiednim temacie :wink:

- B2Ka - 19-08-2009

Od jutra w kioskach nowa kolekcja filmowa sci-fi. Pierwszy numer za niecałe 10 złotych - Aliens w wersji kinowej i reżyserskiej. Prawdopodobnie będzie to DVD-9. Więcej info o specyfikacji tutaj. Pierwszy numer na pewno zakupię zwłaszcza, że w takiej okazyjnej cenie jeśli wszystko to będzie tip top to może i nabędę kilka następnych bo jest tam parę ciekawych pozycji. Kolejne numery będą się ukazywać co tydzień, mam nadzieję, że ich cena nie przekroczy 20 złotych. Dziwne, że zaczęli kolekcje od Aliens, a nie pierwszego Aliena.

- Predator895 - 19-08-2009

Ostatnio przejeżdżając koło kiosku wyczaiłem jakąś nową kolekcje Clinta Estwooda. Czy ktoś kojarzy czy ukazało się, albo czy ma ukazać się Złoto dla zuchwałych ??, bo poluje na ten film od jakiegoś czasu i nie mogę go dorwać za rozsądną cene.

- Don Vito - 19-08-2009

Dlaczego Obcego wydali w kolejności 2,4,3,1?