Forum KMF Film.org.pl
Filmy z Gazetą - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forum.film.org.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Filmy z Gazetą (/Thread-Filmy-z-Gazet%C4%85--23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

- Anonymous - 09-02-2006

tez kupiłem, bardzo ładne wydanie, jest nawet czeski dubbing jak ktoś lubi :lol: eby nie mieć kłopotów z kupnem zamówiłem sobie egzemplarz w kiosku dwa dni wczesniej i odebrałem rano w drodze do pracy.

Ciekawe że jak była kolekcja książek z Gazetą Wyborczą to też zaczeli od Imienia Rózy (i wtedy też na tym poprzestałem). Zasadniczo wybór filmów nie trafia w moje upodobania, a cen kolejnch filmów też specjalnie niska nie będzie, więc całe szczęscie że to co najlepsze dali na samym początku za śmiesznei niską cenę :twisted:

- Dusqmad - 10-02-2006

Gieferg napisał(a):Zasadniczo wybór filmów nie trafia w moje upodobania, a cen kolejnch filmów też specjalnie niska nie będzie,

Ja tam wiele z tych filmów dołączyłbym do swojej kolekcji, ale patrząc na cenę wątpię abym to uczynił. Szczerze mówiąc wolałbym zwykłe papierowe wydanie, bez żadnych fajerwerków, ale w cenie pierwszego wydania kolekcji ;).

Gieferg napisał(a):więc całe szczęscie że to co najlepsze dali na samym początku za śmiesznei niską cenę :twisted:

Wolałbym "Mechaniczną pomarańczę" - po pierwsze Kubrick, a po drugie nie widziałem ;)

- Azgaroth - 10-02-2006

Ja kupię Deszczową Piosenkę (najlepszy musical, ever :wink: ) i Mad Maxa (pierwszej części nigdy nie miałem szczęścia obejrzeć :wink: )

- Dusqmad - 10-02-2006

Azgaroth napisał(a):Mad Maxa (pierwszej części nigdy nie miałem szczęścia obejrzeć :wink: )

Dobrych kilka razy w TV leciało ;)

- Dusqmad - 03-03-2006

Nareszcie doczekałem się marcowego wydania "Play DVD" z "Jay i Cichy Bob kontratakują" i "Draculą 200". Jakoś po raz pierwszy ten magazyn dołączył ciekawe filmy, których nie mam w swojej kolekcji.

- Mefisto - 04-03-2006

Jay nawet, nawet - za to Dracula, to szczerze współczuję

- Dusqmad - 04-03-2006

Już oglądałem i uczucia raczej mieszane - to nie dla tego filmu warto się zaopatrzyć w PlayDVD ;)

- Dusqmad - 02-04-2006

PlayDVD:
- Ciśnienie - Below
- Krzyk - Scream

Premiery:
- Teksańska masakra piłą mechaniczną (2003)
- Pamięć złotej rybki

Oba pisma chyba po 11.99 zł

- Q - 28-04-2006

Z Dziennikiem za 1,50 zł może kupić Kill Bill Vol 1.

1,50 za DVD z filmem + plus gazeta = warto kupić.

Oczywiscie na DVD jest sam film, ale czego można sie spodziewać za taką cene.

- tomashec - 28-04-2006

czyli wkrotce czeka nas przecena pudelkowego wydania. w koncu sie doczekalem i niedlugo zamierzam do media sie wybrac:)

- Axel - 28-04-2006

Ja tak czekałem żeby to kupić za 1,50, bo nie mam u siebie Kill Billa a dzisiaj rano już w żadnym kiosku nie było...:?

- Mefisto - 28-04-2006

a ja to pieprzem sypię :evil: niedługo normalnie filmu nie będzie można kupić, bo właśnie najnowszy Spielberg jest dodawany do rolki papieru, a kolekcja jamesa bonda przychodzi poleconym -oczywiście w kartonowych opakowaniach :roll:

- Axel - 28-04-2006

Heh, a jednak mi się udało kupić "Dziennik" z Kill Billem tylko, że musiałem objechać całe miasto, ale oczywiście nigdzie gazetki już nie było po godzinie 15:00. Dlatego potem pojechałem na obrzeża miasta i w sklepie na końcu miasta znalazłem 2 ostatnie sztuki gazety, z czego jedną kupiłem ja a drugą "odłożyła" sobie sprzedawczyni.

Zdjęcie:
[Obrazek: kill_bill.jpg]

- Mefisto - 28-04-2006

a jaka to wersja jeśli można spytać ?

- Axel - 28-04-2006

Chyba ta sama co normalnie w sklepie bo dystrybutor to Monolith.
Dodatków żadnych nie ma. Przed filmem jest jeden przymusowy zwiastun, którego nie można przewinąć i jest to zwiastun filmu Silent Hill. Po zwiastunie jest jeszcze reklama "Dziennika" - też nie można przewijać...
Wersja z napisami albo z lektorem do wyboru. Kartonowe pudełko, jak widać na zdjęciu...

Aha, za tydzień ma być druga część Kill Billa ale jaka cena będzie to nie wiem, ale mam nadzieje, że też 1,50zł.

- Dusqmad - 30-04-2006

Ehhh... Tylko mogę żałować, że przegapiłem taką okazje.

Cytat:niedługo normalnie filmu nie będzie można kupić, bo właśnie najnowszy Spielberg jest dodawany do rolki papieru, a kolekcja jamesa bonda przychodzi poleconym -oczywiście w kartonowych opakowaniach

Takiego ględzenia nie rozumiem. Nie wszyscy mają tyle kasy, aby sprawiać sobie wydania Super Mega Deluxe, czy chociażby te w cenie 50 zł. Z gazet za krocie mozna zdobyć całkiem pokażną kolekcję i to jest ich plus. Często nawet możesz załatwić sobie oryginalny film taniej, niż kosztowało by jego wypożyczenie. I w tym momencie paplanina w stylu, że rekalmy i kartonowe pudełko - no nie, do odstrzału ;). Czego chcieć za 1, 50?

Doceń też to, że zmniejsza to problem piractwa. A płytka z giełdy, targu, czy stadionu nawet takim byle kartonowym pudełkiem nie może się poszczycić.

- Bułecki - 30-04-2006

Mefisto napisał(a):a ja to pieprzem sypię :evil: niedługo normalnie filmu nie będzie można kupić, bo właśnie najnowszy Spielberg jest dodawany do rolki papieru, a kolekcja jamesa bonda przychodzi poleconym -oczywiście w kartonowych opakowaniach :roll:

Płytka dvd kosztuje 100zł- jest źle, do pupy, bo za drogo.
Płytka dvd kosztuje 50zł- jest źle, jeszcze bardziej do pupy, bo mogło być taniej.
Płytka dvd razem z gazetą i ciekawym dodatkiem kosztuje 1,50zł- jest beznadziejnie, pożoga, kanał, PiS u władzy, mały Tomuś w studni, bo zbyt tanio.
Wiem, że jest to dziwne, ale nie mam tyle pieniędzy, aby sobie pozwolić na 3-4 filmy dvd w normalnej cenie. Bijcie mnie makrelami, mnie się mimo wszystko podoba fakt, że do czasopism/gazet dodają porządne filmy. Z resztą, jeszcze mieszkamy w państwie demokratycznym, więc nie trzeba kupować :P

- Mefisto - 01-05-2006

ah, oh chłopi doszli do władzy widzę - mam się bać ?
Mnie też do kroćset fur beczek! nie stać na takiego LOTRA co to w wersji super ultra deluxe kosztuje ponad setkę albo i więcej, ale w sytuacji kiedy większość filmów tanieje w niewiarygodnym tempie i kosztuje już od 9 zł do 50 maks (z dodatkami, normalny pudełkiem i w ogóle bajerami) kupować lipne gówno (gdzie Ty tam dodatki widzisz to ja nie wiem) w kartonowym czymś, z masą reklam, poucinanym obrazem albo niemożnością wyłączenia lektora jest dla mnie idiotyzmem. I ludzie to będą kupować, bo tanie. Co z tego, że nijakie, że nie mają w ogóle szacunku dla filmu? Ważne że 1,50 i możesz sobie kupić paczkę fajek za resztę kasy. Normalnie "dżizus do kroćset fur beczek! ja pierdolę".
Dusq widzi w tym hamulec na piractwo, a ja widzę w tym jedynie powolny upadek filmów na dvd. Ludzie przestaną je kupować, bo w każdej gazecie będzie za 1,50. Oczywiście piractwo nie zginie (tym bardziej przy ludziach takich jak Wy co w ogóle wszystko za darmo by chcieli) i tylko będzie kwitnąć, ale Wy macie filmik z gazety, filmowcy (a jest to praca bądź co bądź) nie zarobią, dystrybutorzy nie zarobią i w końcu przestanie się to opłacać. Że już nie wspomnę o jakimkolwiek szacunku dla kina. Tyle ode mnie.

- maciej - 01-05-2006

no właśnie ale za reszte można kupić paczke fajek :D do filmu idealnie...

powinni do filmów dołaczać paczkę kiepów...

- Dusqmad - 01-05-2006

Przy takim wydaniu dodatków oczekujesz?