Forum KMF Film.org.pl
Indiana Jones - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Indiana Jones (/Thread-Indiana-Jones--25)

- Corn - 10-10-2008

Cytat:Ciekawa stronka...
Założona przez Treya i Matta, którzy uznali, że zarobili na SP tak dużo, że mogą się dzielić tym w necie. :)

- military - 10-10-2008

Dowcip z gwaltem byl dobry za pierwszym razem, za kazdym kolejnym nudny; zreszta byl juz odcinek o tym samym. Watek inwazji chinczykow rozegrany wtornie i nuzaco, widzialem to w SP juz chyba z 10 razy. Ogolnie slabujacy odcinek. Tylko czemu o nim wszyscy pisza w tym watku?

- Maik - 10-10-2008

Corn napisał(a):Założona przez Treya i Matta, którzy uznali, że zarobili na SP tak dużo, że mogą się dzielić tym w necie. :)

Jeszcze lepiej niż sądzisz :D
Matt i Trey wypowiadali się na commentary na DVD do odcinka South Parku „Christian Hard Rock”, że… Popierają ściąganie filmów z Internetu! :) Jak twierdzą, mimo że ich są ściągane na okrągło, w ogóle nie ucierpieli na tym finansowo, i że tylko pomogło to "South Parkowi" stać się popularnym, a ludzie co ściągają filmy, i tak, tak by ich nie kupili, więc poco im komplikować życie?

- military - 22-10-2008

Ciekawostka: oto tytuly 4 czesci, ktore chcial przeforsowac Lucas:

Indiana Jones and the Mysterians
Indiana Jones and the Saucermen
i absolutny faworyt
Indiana Jones and the Son of Indiana Jones

- Danus - 22-10-2008

Ciekawe dlaczego, żaden z tych tytułów nie przeszedł. :twisted:

- Mefisto - 22-10-2008

wielka szkoda, że żaden nie przeszedł - tak od razu wiedzielibyśmy czego się spodziewać, bo Królestwo Kryształowej Czaszki stało się dokładnie takim samym tytułem-pułapką, co Plac Zbawiciela

- Ronaldinho - 22-10-2008

military napisał(a):Ciekawostka: oto tytuly 4 czesci, ktore chcial przeforsowac Lucas:

Ktoś se zrobił głupi żart, bo takich tytułów Lucas na pewno by nie zaproponował.

- Danus - 22-10-2008

Jesteś tego pewien? Bo ja bym na coś takiego nie liczył :twisted: Lucasowi na stare lata odwala :twisted:

- military - 22-10-2008

Ronaldinho napisał(a):Ktoś se zrobił głupi żart, bo takich tytułów Lucas na pewno by nie zaproponował.

To z dvd z dodatkami. Czytalem recenzje w DVD Review (taki magazyn drukowany) i podali pare ciekawostek z dokumentow.

- Ronaldinho - 22-10-2008

Jeżeli to rzeczywiście tak było, to współczuje tym, którym Lucas proponował te tytuły, bo są one maksymalnie nie w klimacie, no i debilne.

- Maik - 22-10-2008

Nom. Tytuł "Indiana Jones and the Saucermen" obił mi się już o uszy, jeszcze nim "Kryształowa czaszka" weszła na ekrany.

Zastanawiam się jakby owe "Saucermen" przetłumaczli?
"Indiana Jones i spodkoludzie"?
"Indiana Jones i latające talerze"?
czy poprostu "Indiana Jones i kośmici"...

- military - 22-10-2008

Indiana Jones i kosmaci. :)

Widzialem tez kadr z wywiadu z Lucasem, gdzie w tle jest "Indiana Jones and the Attack of the Giant Ants", ale nie wiem czy to czasem nie jest zart. Chociaz... skoro mogli byc sosermeni, to czemu nie gigantyczne mrowki?

- Kaczor - 23-10-2008

Tu są propozycje tytułów kontynuacji Indiego powstałe kilka lat przed KOTCS. Made in magazyn Mad. Uwaga obrazek waży 2MB.
http://farm3.static.flickr.com/2093/2517571276_14e3554a03_o.jpg

- Maik - 24-10-2008

A tam mi się w 10 sekund załadował ;)

Wielkie dzięki! Przekomiczne! :D :D :D

- Mefisto - 24-10-2008

and those damn kids :lol:

- Mierzwiak - 27-10-2008

Kingdom obowiązkowo. To nic że nie ma to nic wspólnego z fabułą filmu, ale Kingdom musi być!

Christopher Nolan powinien się uczyć od Dżordża. Czy "Batman and the Kingdom of the Crazy Clown" nie byłoby cudownym tytułem?

- Hitch - 27-10-2008

Zgadzam sie. Wzorem Dark Knight, najnowszy Indy winien sie zwac Old Fuck :)

- Danus - 28-10-2008

Wczoraj obejrzałem po raz drugi i te wszystkie głupoty tak jakby mi mniej przeszkadzały, nie wiem może dlatego bo szkoda mi psioczyć na film za którego dałem 65 zł, czy może dlatego że patrzyłem na ten film pod innym kątem niż wtedy jak widziałem go w kinie. Mimo wszystko uważam go dalej za zły film, a kupiłem go dla pięknego stelboxa :oops: :P

- Spirit - 04-11-2008

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki-obejrzany drugi raz wkońcu, za pierwszym razem miałam mieszane uczucia, za drugim wiem, że nie kupię sobie tego filmu.Ani mnie on ziębi ani grzeje, nie ten klimat, nie ten Indiana to jest twór 21 wieku, który ma się nijak do klasyki jaką jest dla mnie stara trylogia.Dużo się w tym filmie dzieje, ale co z tego, nic konkretnego z tego nie wynika, za dużo efekciarstwa, za dużo nieprawdopodobnych scen, humor taki oklepany i przeciętny, no i infantylizm, od razu widać kto ma być adresatem tego filmu :roll: .A przede wszystkim to cholerne ufo, które mi wogóle do Indiany nie pasuje, i ta końcówka jak w X-files ze spodkiem i skośnookim ufokiem blee.Wkurzający Oxley bełkocący jak opętaniec, "potrójny" agent, którego mam ochotę kopnąć w zad, ach można tak wymieniać.Steven, po coś ty zrobił profanację własnej świętości, pytam się po co?Nie pamiętam swojej poprzedniej oceny, teraz daję 6\10 i idę oglądać Poszukiwaczy zaginionej Arki.

- Negrin - 04-11-2008

Spirit napisał(a):Steven, po coś ty zrobił profanację własnej świętości, pytam się po co?Nie pamiętam swojej poprzedniej oceny, teraz daję 6\10
Profanacja na 6/10? Niezłe, niezłe ;)