Forum KMF Film.org.pl
Indiana Jones - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Indiana Jones (/Thread-Indiana-Jones--25)

RE: Indiana Jones - szopman - 16-06-2016

Ej, ludzie. Przecież przez te 10-12 lat Marion mogła wykitować, syn wyjechać itp? Rocky w "Creedzie" też jest wdowcem, a po synu ani śladu ; )

RE: Indiana Jones - Negatywny - 16-06-2016

Ktoś pamięta o czym był IJ4:KotCS? Szacun ;)

RE: Indiana Jones - shamar - 16-06-2016

(16-06-2016, 14:30)al_jarid napisał(a): ... więc jak byś potem wyjaśnił, że akcja dzieje się przed "Królestwem" a Indy wygląda starzej?

Przecież może dziać się 2 lata przed "Czaszką". Włosy mu ufarbują i będzie w miarę ;)

RE: Indiana Jones - Gieferg - 16-06-2016

Jak Ford zemrze, ciekawe czy będą robić postać Indy'ego w CGI skoro tak się rozpaczliwie bronią przed recastem.

RE: Indiana Jones - Lawrence - 16-06-2016

A co za problem, że Indy uda się bez rodziny na wyprawę?

RE: Indiana Jones - Grievous - 22-06-2016

Cytat:“George is going to be an executive producer on it with me,” he said. “Of course — I would never make an ‘Indiana Jones’ film without George Lucas,” Spielberg said. “That would be insane.”

RE: Indiana Jones - Lawrence - 22-06-2016

Brawo! Brawo Panie Spielberg! I bardzo się cieszę i tak powinno być. :) I nic tu więcej mądrego na razie nie napiszę, ale taka przyjaźń mi się podoba. I nawet jeżeli obecność Lucasa będzie tylko symboliczna, to ładnie ze strony Spielberga, zwłaszcza, że pewnie wielu by wolało inaczej. I tylko czekać (może nawet nie tutaj) na komentarze stylu "CGI", "zrujnowane dzieciństwo" "Bring J.J." itd.

RE: Indiana Jones - military - 23-06-2016

Dawać George'a. Może to i gnojek, ale nasz gnojek. Po Force Unleashed zacząłem go zresztą bardziej doceniać - może i zawiódł w prequelach, ale przynajmniej się starał, a J.J. nie starał się wcale.

RE: Indiana Jones - Arahan - 23-06-2016

Dobrymi checiami to jest piekło wybrukowane.

RE: Indiana Jones - Mierzwiak - 22-11-2016

Jaka subtelna aluzja do krytyki Przejaśnienia Nocy :)

Tylko że gdyby Krucjata wyszła dzisiaj, Arka byłaby z 2008 roku. 8 lat a 38 to nieco różny okres dzielący filmy, no ale plusik za dobre chęci <daje lizaka>

RE: Indiana Jones - military - 22-11-2016

Gdyby powstał w 2015, Indy w świątyni musiałby unikać nie trzech ostrzy wysuwających się ze ścian, ale latających robotów śmierci wyposażonych w piły mechaniczne, po których skakałby jak McClane po odrzutowcach.

RE: Indiana Jones - Crov - 22-11-2016

(22-11-2016, 09:36)Phil napisał(a): ale pewnie takie dostałby recenzje na forum, gdyby powstał w 2015.
Kolektywizacja zawsze na propsie. ;)

Ostatnia Krucjata jest super. Przy ostatnim odswiezaniu moja ulubiona czesc serii. Ale to mi przypomina, ze warto by bylo zrobic sobie powtorke Indy'ego.

No i dwójka ma Szort Ralnda i irytujaca lasie Spielberga. :D

RE: Indiana Jones - Szpeku - 22-11-2016

Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem dwóch pierwszych części, ale trójka wprost uwielbiam, a czwórki nie oglądałem i dobrze mi z tym ;D

RE: Indiana Jones - al_jarid - 22-11-2016

To ja z kolei trójkę, owszem, lubię, ale jakoś zdecydowanie mniej niż dwie pierwsze części. To już jednak nie ten klimat. Może za dużo tu komedii w porównaniu do poprzedników?

RE: Indiana Jones - Corn - 22-11-2016

Phil - czyżbyś nagle polubił Świątynie zagłady?

RE: Indiana Jones - Lawrence - 23-11-2016

(22-11-2016, 09:36)Phil napisał(a): Nie no, żartuję. Kocham ten film (10/10), ale pewnie takie dostałby recenzje na forum, gdyby powstał w 2015.

Mało subtelne, ale mogę pochwalić za dobre chęci. ;) Przy czym skoro już się tak bawimy, to gdyby Krucjata powstała w 2015 roku, to Indy zmieniłby płeć i wszystko by mu się bez problemów udawało, zamiast Seana Connery 'ego byłby Danny Glover, połowę wątków nie byłoby wyjaśnionych, a przeciwnikiem zamiast Nazistów byliby Bieda-Naziści z emo generałem jako przeciwnikiem. A i w środku filmu, mielibyśmy zupełnie nic nie wnoszącą scenę akcji. ;)

OK, a teraz możemy przejść do spekulowania nad 5 częścią.

RE: Indiana Jones - Corn - 24-11-2016

Cytat:Swój rasizm podkreśliłeś już w temacie o "Rogue One", wystarczy, załapałem.
A w czym Glover jest gorszy od Connery'ego?

Czepiasz się, że Glover zamiast Seana to rasizm, a ja tego nie czaję. Co tam rasistowskiego oO. Czemu Glover miałby być gorszy? ;)

A co to ma za znaczenie jakiego koloru skóry by był. Piję do twojego wytykania rasizmu ;)

RE: Indiana Jones - Crov - 24-11-2016

(24-11-2016, 09:16)Phil napisał(a):
Lolrens napisał(a):zamiast Seana Connery 'ego byłby Danny Glover

Swój rasizm podkreśliłeś już w temacie o "Rogue One", wystarczy, załapałem.
Lolrens, ty rasisto, jak śmiesz twierdzić, że dziś czarny mógłby grać w Indiana Jonesie!? :P W Indiana Jonesie moga grac tylko biali, rasisto!