Forum KMF Film.org.pl
Indiana Jones - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Indiana Jones (/Thread-Indiana-Jones--25)

RE: Indiana Jones - Grievous - 25-04-2017

Premiera piątej części przesunięta o rok, na 10 lipca 2020.

Ford będzie już powoli do 80 wtedy dobijał, o ile mu się nie zemrze po drodze :/

RE: Indiana Jones - Gieferg - 25-04-2017

Forda najwyżej zrobią na kompie, a Williams niech lepiej komponuje w ciemno i na zapas :P

Recast jest jedynym słusznym rozwiązaniem, ciągnięcie tego z Fordem nie ma sensu, nie w roli głównej.

RE: Indiana Jones - Grievous - 25-04-2017

Ja tego osobiście nie widzę inaczej, niż dziadek Indiana wspominający stare czasy, z nowym aktorem w roli Jonesa. Chyba, że planują przekazanie pałeczki kolejnemu pokoleniu... ale w takim razie to się mogą wypchać. Idąc na na film o Indiana Jonesie, chcę oglądać przygody Indiany Jonesa, a nie jego syna, córki, wnuczki czy sidekicka.

RE: Indiana Jones - Gieferg - 25-04-2017

Cytat:Ja tego osobiście nie widzę inaczej, niż dziadek Indiana wspominający stare czasy, z nowym aktorem w roli Jonesa.

To jak najbardziej, na przykład z...

RE: Indiana Jones - zombie001 - 25-04-2017

(25-04-2017, 20:57)Grievous napisał(a): dziadek Indiana wspominający stare czasy, z nowym aktorem w roli Jonesa. 

To już prędzej Spielberg zrobi z Fordem to, co Scorsese planuje w "The Irishman" z Pacino i De Niro.

RE: Indiana Jones - shamar - 29-10-2017

Obejrzałem se fragmenty, po latach na telewizorze "Kryształowej Czaszki" i... już zapomniałem jakież to jest złe. Jakież to jest ZŁE.

Dobiła mnie rechocząca jak debil Marion.

RE: Indiana Jones - Pelivaron - 19-03-2018

http://www.comingsoon.net/movies/news/931105-indiana-jones-5-filming-to-start-in-april-2019

Zdjęcia mają wystartować w kwietniu przyszłego roku. Ehe :)

RE: Indiana Jones - Arahan - 19-03-2018

Oby Ford dożył ;)

Indiana Jones - Badus - 19-03-2018

Spoko, dorobią go w CGI ;]

RE: Indiana Jones - Dirk - 19-03-2018

Wbrew zdrowemu rozsądkowi wierzę w ten projekt. Wprawdzie nie mam pojęcia jakim cudem mogłoby się to udać, ale cóż... jestem fanboyem Indiany, więc trzymam kciuki.

Mam nadzieję, że przynajmniej ten bohater nie zostanie zniszczony przez nowe filmy (bo Bob Iger już dawno powiedział, że na 5-ce się nie skończy, więc pewnie czeka nas reboot/remake).

RE: Indiana Jones - zombie001 - 19-03-2018

He?

Ford ma teraz z 200lat. A za rok, będzie miał z 200 lat + 1. Przecież to wygląda tak jakby Spielberg odkładał ten film w czasie, licząc że mu aktor wcześniej zejdzie i nie będzie musiał już tego kręcić =/

No bądźmy poważni... Harrison nie młodnieje, a oni jeszcze rok chcą z tym czekać? Chyba, że naprawdę czeka nas reboot/reset/sequel z innym aktorem.

RE: Indiana Jones - Kuba - 19-03-2018

Do Irishmana wszyscy dożyli więc nie widze problemu aby i Ford dał rade :P

RE: Indiana Jones - simek - 20-03-2018

Jeśli Ford da radę zagrać w wieku 76 lat w przygodówce, to wiecie, że czekają nas jeszcze przynajmniej dwie dekady z Tomem Cruisem w filmach akcji? :)

RE: Indiana Jones - szopman - 20-03-2018

Przecież jego udział w filmie przygodowym nie znaczy, że musi odrazu robić za 80-letniego kaskadera.

RE: Indiana Jones - simek - 20-03-2018

No ale coś tam chyba pobiega i poskacze, a nie będzie dziadkiem snującym opowieść z wygodnego fotela.

RE: Indiana Jones - Kuba - 20-03-2018

Ewentualnie pobiega i postrzela jak Han a w sytuacjach ekstremalnych kamera przypadkiem pokaze kogoś innego.

RE: Indiana Jones - Pitero - 20-03-2018

Nie zdziwię się jak głowną rolę zagra Shia LaBeouf, a Ford będzie jedynie ojcem mentorem, będzie wysyłał syna na wyprawy, doradzał itp.

RE: Indiana Jones - Snuffer - 20-03-2018

Shia LaBeouf w blockbusterze? Moze jeszcze w rezyserii Spielberga? Przespales ostatnie kilka lat, czy co?! :D

RE: Indiana Jones - nawrocki - 20-03-2018

Osobiście prędzej spodziewałbym się powrotu Connery'ego, niż LaBeoufa. :)

RE: Indiana Jones - Dirk - 20-03-2018

LaBeoufa nie będzie, potwierdził to autor scenariusza David Koepp w jednym z wywiadów.

Film ma natomiast być kontynuacją poprzedników w tym sensie, że nie będzie nic ignorował - czyli Indy będzie żonaty i będzie miał syna. Więc albo zagra go inny aktor, albo na początku zaznaczą, że syn jest gdzieś indziej (nie sądzę, żeby go ubili).