Forum KMF Film.org.pl
Flashpoint (20??) - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forum.film.org.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forum.film.org.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Flashpoint (20??) (/Thread-Flashpoint-20--4214)

Strony: 1 2 3 4 5

Flashpoint (20??) - Phil - 22-01-2016

Budowanie DCEU trwa dalej. W 2018 roku solowego filmu doczeka się postać, którą zobaczymy wcześniej w "The Justice League - Part 1" i całkiem prawdopodobnie w "Batman v. Superman: Dawn of Justice".

Wszystko co musicie wiedzieć o Flashu w filmiku przygotowanym przez DC:

W roli tytułowej Ezra Miller (aka pierwszy chłopak Becki z Californication), za scenariusz i reżyserię odpowiada Seth Grahame-Smith (aka ktokolwiek to jest). Film pojawi się w kinach 23 marca 2018.

Co mogę powiedzieć? Nie czekam jakoś wybitnie, ale lubię Flasha. To taki Spider-Man od DC - geek-superbohater z codziennymi problemami. Oglądam regularnie wersję serialową i widać w tym duży potencjał. W sumie wystarczyłoby poprawić dialogi i dać lepszy budżet, a już wersja telewizyjna spokojnie broniłaby się na dużym ekranie.

Ciekawe jak podejdą do kwestii mocy Barry'ego? Po Man of Steel, Days of Future Past i Age of Ultron trudno będzie wymyślić coś oryginalnego. Czymś nowym (i zajebistym) mogą być podróże w czasie/do alternatywnych światów, ale wątpię, żeby postawili na to w pierwszym filmie.

No i liczę na jakąś fajną Iris. Ale po Gadot i Robbie DC ma duży kredyt zaufania.

Co by nie mówić serialowa daje radę (chociaż postacią jest wybitnie irytującą).

RE: The Flash (2018) - Gieferg - 22-01-2016

Cytat:Ale po Gadot i Robbie
i Adams :P

W sumie znam gościa tylko z jednego komiksu jak się ścigał z Supermanem i starego serialu:

więc nie mam jakichś specjalnych oczekiwań, ale jakoś bardziej mnie to ciekawi niż Wonder Woman.

PS. w sumie to postać najbardziej mi się kojarzy z nerdem z Batcave podpisującym się "Wally West"

RE: The Flash (2018) - Juby - 22-01-2016

Dla mnie to jest Flash:

[Obrazek: latest?cb=20150328073452]

Oglądało się z nim obie kreskówki o Lidze sprawiedliwych na CN. Nowego serialu o Flashu nie widziałem, ale znam go z Arrowa.

Lubię tę postać, była fajna w JLU, i choć uważam, że w składzie Ligii jest trochę zbędny to z chęcią zobaczę go na dużym ekranie (może film zmieni moje zdanie). Na jego solowy film czekałem latami, obecnie jakoś mnie nie jara, ale Ezra Miller jest pozytywnie ciekawym wyborem, więc jeśli DCEU da radę w tym i przyszłym roku, to wizyta w kinie będzie dla mnie obowiązkowa.

RE: The Flash (2018) - szopman - 22-01-2016

Na film specjalnie nie czekam. Phil bardzo fajnie go przyrównał do Spider-Mana, dość trafne porównanie ; )
Podobnie jak Juby, znam go głównie z kreskówki, w której był świetny. Postać tą widziałem także w 'Smallville' (jako "Impulse" zanim został Flashem) i ta wersja również byłą całkiem ok. Obejrzałem pare odc. "Flasha" (tego nowego) i nie za bardzo mi się serial spodobał, chociaż sam w sobie Barry/Flash jako postać był całkiem spoko. Jeszcze oglądałem te animacje "Flashpoin Paradox" gdzie Flash jest głównym bohaterem.
Ogólnie potencjał na postać i na film, jest duży. Filmowy Flash powinien wg mnie troche przypominać charakterem filmowego Quicksilvera (tego z X-Menów, nie z MCU). Tylko ten aktor ;/ Ezra Miller ? Serio ? ;O Nie pasuje mi w ogóle. Chociaż ciężko by mi było stwierdzić, który aktor by mi pasował na filmowego Flasha.

Wgl nie rozumiem tej polityki DC robienia dwóch osobnych uniwersów - jedno telewizyjne (już chyba liczy 3 seriale? 4? Constantine też wchodzi w skład tego uniwersum?) i jedno filmowe. Mogli to jakoś spróbować połączyć ;D Chociaż z drugiej strony, nie lubie tych seriali, więc dla mnie to lepiej, że są to osobne światy.

RE: The Flash (2018) - Szpeku - 22-01-2016

Bardzo czekam na film, chociaż skoro i tak się bawią czasem, tzn. np. wszyscy bohaterowie już istnieją itd. to chciałbym zobaczyć rudowłosego, lajtowego Wallyego Westa którego znam z serialu o Justice League, (polecam kompilacje z nim na youtube, bo postać jest obłędna i taki sam jest w komiksach.), a wątek Barry'ego poruszyć później, w końcu przy podróżach w czasie można pokombinować :D

[Obrazek: 1400896719730]

Ktoś jednak uznał, że lepiej zmienić go na murzyna po restarcie uniwersum i zrobić zbuntowanego nastolatka z ciulowym srebrnym strojem... jakby nie mogli zrobić tak jak w marvelu i dać nową czarnoskórą postać o podobnych mocach jak Miles Morales, a nie zmieniać już istniejącą postać która w dodatku ma olbrzymi fandom...
Jak ktoś jest zainteresowany to w serialu o Flashu już jest Wally West i guess what... to murzyn i w dodatku buntownik który ściga się samochodami...

Ach Wally... :(

[Obrazek: tumblr_m56uowacZD1qht847.gif]

A co do filmu (sorry, musiałem się moim żalem podzielić), to Ezra wydaje się spoko gościem, w dodatku wygląda jak Barry i jeśli dodamy do tego dobrą fabułę i porządne efekty to twórcy mogą kreatywnie to wykorzystać.

Chciałbym jakąś fajną zagadkę kryminalną z jakimś superłotrem w tle, w końcu praca Barry'ego do czegoś zobowiązuje, a i uważam, że w temacie superszybkich bohaterów i akcji z nimi, nie zostało wszystko powiedziane i można pokazać coś naprawdę ekstra.

RE: The Flash (2018) - szopman - 01-02-2016

Ja za to chętnie w jakimś filmie o Flashu zobaczyłbym Jaya Garricka ! ; )
[Obrazek: 4247387-jay_garrick.jpg]

Nie łudze się, że ta postać kiedykolwiek dostanie własny film albo chociaż serial, ale rola drugoplanowa byłaby miłą niespodzianką ; ) Ponoć pojawił się w serialowym "Flashu", ale z tego co widziałem po fotkach to wyglądał tam dość tandetnie.

RE: The Flash (2018) - Phil - 01-02-2016

Wyglądał niemal jak w komiksie. Trudno, żeby przy takim projekcie kostiumu wyglądał poważnie.

RE: The Flash (2018) - raven.second - 22-04-2016

No... coś się ruszyło. Wiem, plotki i pogłoski, więc równie dobrze można to wszystko spuścić w klozecie, ale przynajmniej wiadomo, że coś się dzieje.

RE: The Flash (2018) - Phil - 05-05-2016

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/flash-movie-loses-director-888994

Znów coś się ruszyło! :)

RE: The Flash (2018) - Gieferg - 06-05-2016

Jak następnym razem podadzą, że Flash traci datę premiery to też będziesz mówił, że "coś się ruszyło" ? :)

RE: The Flash (2018) - Pelivaron - 31-10-2016

http://heroichollywood.com/flash-movie-loses-director-rick-famuyiwa/

Hue hue hue, creative differences :)

RE: The Flash (2018) - raven.second - 31-10-2016

Bo nie chcą być jak Marvel, że wszystkie filmy są od linijki, jednakowe, identyczne!

RE: The Flash (2018) - zombie001 - 31-10-2016

Huh..

Chociaż w sumie, who give a fu**. Marvel miał w d*** pomysł Wrighta, WB ma w d*** pomysł Famuyiwy. Jeden pies.

Ciekawe jak długo Wan wytrzyma =/

RE: The Flash (2018) - Juby - 01-11-2016

Ten news. XD

Ciekawe czy data premiery filmu się utrzyma, czy nie zastąpi go solowy Batfleck? Po rozczarowujących wynikach w kasach kinowych Justice League (a jestem pewny, że takie będą) myślę, że sporo obecnych planów DCEU pójdzie do kosza.

RE: The Flash (2018) - Mierzwiak - 01-11-2016

To wszystko wina Marvela :(

Warner też chce robić bezpieczne filmy od linijki no i masz, reżyserzy odchodzą bo nie jest im dane spełnić się artystycznie. O peszek.

RE: The Flash (2018) - zombie001 - 01-11-2016

Heh Mierzwiak, co do kwestii kopiowania Marvela i robienia bezpiecznych filmów

Cytat:Sources say that the Dope director’s vision of making a movie with more edge clashed with the studio’s take.

:P

Moje "FUCK Marvel" - wciąż aktualne. Szkoda, że niedługo pewnie dopisze tam "&WB/DC"...

RE: The Flash (2018) - Szpeku - 01-11-2016

Szczerze mówiąc, to nawet mnie to nie zaskoczyło, przy tak odległych projektach jest wystarczająco dużo czasu i szans by się coś popieprzyło.

Może Warner powinien stosować plan Marvela i zatrudniać reżyserów którzy będą realizować produkcje wg szablonu, wszak klucz do sukcesu jest prosty, a oni bawią się w jakieś wizje, nie wizje ;)

RE: The Flash (2018) - Juby - 01-11-2016

O kurka! XD Dopiero news na filmwebie uświadomił mi, ze to już TRZECIA rezygnacja ze stanowiska reżysera tego filmu! Ci z Warnera naprawdę muszę mieć coś nie równo pod sufitem, skoro doprowadzają każdego reżysera do odejścia.

Premiera za 17 miesięcy. No nie wiem, biorąc pod uwagę fakt, że dotychczasowe filmu DCEU był kręcone po 5-7 miesięcy, a potem przeznaczano 11-15 miesięcy na post-produkcję i reklamę, myślę, że albo Warner znajdzie jakiegoś figuranta na to stanowisko i zrobi najskromniejszy film uniwersum śpiesząc się na ustalony termin (tak jak to było z Ant-Manem w MCU), albo film pofrunie na inną datę w kalendarzu.

Bardziej wierzę w to drugie, bo sprawdziłem rozpiskę planowanych dat premier filmów DCEU na BoxOfficeMojo i... 23 marca 2018 został usunięty! Obecnie widnieją tylko dwie daty od DC na 2018, 27 lipca i 5 października. Coś czuję, że ostatecznie trafią do nich Aquaman i Suicide Squad 2. Solowy Batman na 14 czerwca 2019, a na 5 kwietnia 2019 ten długo zapowiadany Shazam z The Rockiem. Nie wiem gdzie oni wcisną tego Flasha.

RE: The Flash (2018) - Szpeku - 01-11-2016

Prędzej Cyborg wyleci z kalendarza niż Flash, myślę, że tak czy owak, najwyżej opóźnią premierę o parę miesięcy, ja i tak nie biorę sobie (mimo uwielbienia komiksów) tych zapowiedzi do serca, bo powodzenie tych projektów to loteria, a Flasha mogą robić ostatecznie podobnie do Hobbitów, czyli na szybko i improwizując.

Poza tym za mało informacji, nie wiadomo czy Warnerowi się odwidziało z humorem i teraz znowu ma być mrok, czy też film miał być zbyt komediowy i zareagował Geoff Johns, czyli jedyna ostoja tego uniwersum, przy czym dziwi mnie, że do tej pory nie zatrudnili Bruce'a Timma jako konsultanta, ale cóż... ich piaskownica ;)

RE: The Flash (2018) - Huntersky - 01-11-2016

Warner kopie sobie grób, to już przestaje być żałosne, a robi się po prostu smutne.