Forum KMF Film.org.pl
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forum.film.org.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) (/Thread-Spider-Man-Into-the-Spider-Verse-2018--4918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Pelivaron - 06-06-2018

[Obrazek: 6CrvTDZ.jpg]

Cytat:Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Dzisiaj pojawił się oprócz plakatu również pełny zwiastun. Jak dla mnie jest super :)

Premiera 14 grudnia.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER (2018) - nawrocki - 06-06-2018

"Dad, I love you". :D

Fajny zwiastun. Czuć rękę Lorda i Millera.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Gieferg - 06-06-2018

2:23

[Obrazek: oh-shi.gif]

Podziękował.

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Badus - 06-06-2018

Melduję się w kinie :D

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - SonnyCrockett - 06-06-2018

To jest jakaś animowanka z przeznaczeniem na rynek DVD/BD? Pomijam mehowość tego całego SpiderVersum ale ta grafika rodem z gier sprzed 10 lat nijak do kina nie pasuje.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Proteus - 06-06-2018

Jakie będzie zobaczymy, ale wygląda świetnie.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Mierzwiak - 06-06-2018

Bardzo fajne. Kiedyś psioczyłem że to bez sensu by aktorski i animowany Spider-Man funkcjonowali jednocześnie jako filmy kinowe, ale to jest na tyle inne, że nie mam z tym żadnego problemu.

Animacja GENIALNA, o mamo jak to się będzie prezentować w HDR!

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Szaman - 06-06-2018

Ładne, sympatyczne, tylko aktorzy w dubbingu sprawiają dość anemiczne wrażenie, szczególnie Jake Johnson jako Parker. Może to kwestia szybkiej sesji na potrzeby zwiastuna.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Danus - 06-06-2018

Strasznie to zle wygladajace. Nic mnie nie przekonalo do filmu wiec pewnie nie obejrze. Gwozdziem do trumny jest koncowka zawiastuna.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Huntersky - 06-06-2018

Sam film średnio mnie interesuje, ale paint me green and call a pickle jeśli nie wygląda to ślicznie. Choć zredukowany, "animowany" klatkarz nieco wytrąca z rytmu.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Kuba - 06-06-2018

Hehe, żyłem do dziś w przeświadczeniu, że głos pod Milesa podkłada Glover :P Dla mnie wygląda super, wreszcie animacja superhero która wygląda naprawdę ciekawie i pomysłowo a nie jak te robione na jedno kopyto animacje DC (choć wiele z nich jest dobrych). Dla mnie wygląda nawet ciekawiej niż "Homecoming" którego fanem nie jestem.
Hmm swoją drogą coraz więcej ostatnio Milesa, pojawi się w grze od Sony, teraz film animowany, kompletnie się nie zdziwię jak go wprowadzą do MCU w Spiderze 3 lub jakimś crossoverze i dostaniemy duecik z Parkerem, jakby wynaleźli równie sympatycznego, energicznego i fajnego aktora to ja jestem w zupełności za.

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - nawrocki - 06-06-2018

Cytat:kompletnie się nie zdziwię jak go wprowadzą do MCU w Spiderze 3 lub jakimś crossoverze i dostaniemy duecik z Parkerem, jakby wynaleźli równie sympatycznego, energicznego i fajnego aktora to ja jestem w zupełności za.
Jaden Smith byłby idealny.

#hehe

RE: SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) - Mierzwiak - 07-06-2018

(06-06-2018, 16:29)Pelivaron napisał(a): [Obrazek: 6CrvTDZ.jpg]
Nie mogę napatrzeć się na ten plakat. To odwrócenie, kolorystyka, poza głównego bohatera, jego kostium, coś pięknego.

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Bucho - 07-06-2018

(06-06-2018, 17:38)Proteus napisał(a): Jakie będzie zobaczymy, ale wygląda świetnie.

&

(06-06-2018, 17:41)Mierzwiak napisał(a): Bardzo fajne. Kiedyś psioczyłem że to bez sensu by aktorski i animowany Spider-Man funkcjonowali jednocześnie jako filmy kinowe, ale to jest na tyle inne, że nie mam z tym żadnego problemu.

Animacja GENIALNA, o mamo jak to się będzie prezentować w HDR!

Yep, moge sie tylko podpisac.

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Monika - 07-06-2018

Danus napisał(a):Strasznie to zle wygladajace

Jak ty coś czasami napiszesz to jak policjant pałą o sosnę.
Mnie film nie interesuje wcale ale przyznać trzeba, że animacja jest obłędna.

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Crov - 07-06-2018

Jedyne, co mi nie odpowiada to Jake Johnson jako Peter Parker. Brzmi jakby był senny i znudzony, jakby się zjarał, zwłaszcza w scenie z gastro Parkera. ;)

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Pelivaron - 02-10-2018

Nowy zwiastun :)

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Gieferg - 02-10-2018

Coś tu jest nie tak z płynnością? Wygląda jak gra komputerowa gubiąca klatki.

Poprzedni post w sprawie wciąż aktualny.

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - al_jarid - 02-10-2018

No, jeśli chodzi o płynność, to ten "Spider-Man" jest trochę jak netfliksowy "The Dragon Prince", co to niedawno miał premierę. Może to jakiś nowy, świeży trend w branży?

RE: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - szopman - 02-10-2018

Swoją drogą, to ten film (czy też jego potencjalna kontynuacja) mogłyby fajnie połączyć wszystkie inkarnacje Spider-Mana w jeden multiverse ;)