Forum KMF Film.org.pl
Watchmen (HBO, 2019-) [SPOILERY nowych odcinków!] - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forum.film.org.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Watchmen (HBO, 2019-) [SPOILERY nowych odcinków!] (/Thread-Watchmen-HBO-2019-SPOILERY-nowych-odcink%C3%B3w--5240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 26-06-2018

Co wy się tak uparliście na te postacie. To jakaś teoria, że Lindelof wszystkich oszukał mówiąc, że bohaterowie są zupełnie nowi?

Widze, że operatorem pilota jest Andrij Parekh, pewnie będzie miał sporo do powiedzenia w kwestii strony wizualnej całego serialu. Nie za bardzo go znam, miałem inne typy. Mogliby za to Richtera do muzy wziąć. Ekipa od reszty spraw technicznych wydaje się całkiem doświadczona. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać

RE: Watchmen (2009) - Crov - 26-06-2018

(26-06-2018, 22:10)Kuba napisał(a): Co wy się tak uparliście na te postacie. To jakaś teoria, że Lindelof wszystkich oszukał mówiąc, że bohaterowie są zupełnie nowi?
Jaka teoria? Przecież Lindelof nie powiedział, że starzy bohaterowie się na pewno w ogóle nie pojawią, więc co to za zdziwenie?

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 26-06-2018

Zdziwienie bierze się z tego, że skoro dostaliśmy opisy castingowe 8 nowych postaci (głównie policjantów) którzy mają wieść prym w nowym serialu i teraz dostajemy głównie informacje castingowe o aktorach regularnej obsady to chyba jasne, że wcielają się one w te postacie z opisów, które nie są żadną przykrywką, w końcu Johnson został sfotografowany w mundurze policyjnym na planie.
Jeśli Watchmeni się pojawią to raczej po czasie, nie w regularnej obsadzie i raczej jeszcze nikt ich castingu nie przeprowadził.

RE: Watchmen (2009) - Crov - 26-06-2018

Nie ma szans, że nie pojawi się nikt z oryginalnej ekipy, tym bardziej, że postać taka jak Ozymandias jest cholernie wazna dla tego świata. Jedyną opcją, by się nie pojawił to zabicie go albo ukrycie z jakiegoś powodu.

Z kolei Dreiberg zmienił tożsamość na końcu oryginału, więc nic dziwnego, że jego nazwisko może się nie pojawiać w opisach castingowych. Zostanie policjantem byłoby bardzo pasujące do tej postaci (jak kontynuowanie dziedzictwa oryginalnego Nite Owla).

A trzecia sprawa to fakt, że był casting call na takie a takie postaci nie oznacza, że poza nimi już żadnych ważnych w serialu nie ma. Obstawiam, że jeżeli do jakiejś roli wzięli Dona Johnsona i Jeremy'ego Ironsa to raczej nie konkurowali oni o role z aktorami nołnejmami z otwartego castingu.

EDIT:

Deadline says the acclaimed actor will likely be playing an “aging and imperious lord of a British manor.”

Także chu wie, co to ma być. :D Nie musi to wykluczać Ozymandiasa, ale może też rzeczywiście oznaczać nową postać.

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 27-06-2018

No dobra, przekonałeś mnie :P Informacje od Deadline ciekawe bo w sumie jak najbardziej by pasowało. No i tego brytyjskiego lorda o ile wiem w opisach castingowych nie było.
Z drugiej strony skoro akcja dzieje się sporo po "Watchmen" to trochę szkoda, że po prostu nie osadzą tego w uniwersum filmu, sądzę, że ponowne ściągnięcie części aktorów nie byłoby szczególnie trudne. Zobaczymy jakie plany ma Lindelof, liczę jeszcze na kilka mocnych castingów a przede wszystkim na kogoś z regularnej ekipy Leftovers.

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 17-08-2018

https://variety.com/2018/tv/news/watchmen-hbo-series-damon-lindelof-1202908824/

Pilot najwidoczniej jest już gotowy i przekonał HBO, "Watchmen" zostali zamówieni na cały sezon. 2019 rok.
Stephen Williams będzie jednym z producentów oraz reżyserem. Gość wyreżyserował 2 odcinki "Westworld" (m.in s02e09) czy 26 ważnych odcinków "Lost" które też produkował więc z Lindelofem zna się nie od dziś.

Ciekawe czy ktoś jeszcze do obsady dołączy. Jeśli chodzi o kolejnych reżyserów to trzymam kciuki za ponowną współpracę Lindelofa z Mimi Leder. Ej, HBO, jeszcze Richtera poproszę.

RE: Watchmen (2009) - simek - 17-08-2018

To to jeszcze nie miało zamówienia na cały sezon?? Myślałem że lecą już pełną parą z produkcją.

Tak BTW, to czy był ostatnimi laty jakoś serial HBO który po pilocie nie dostał zamówienia na sezon?

RE: Watchmen (2009) - Corn - 17-08-2018

Zapewne sporo, tylko się o nich nie słyszy. Z tych, które kojarzę to na pewno komedia o Wall Street lat 80tych z Robem Rigglem

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 17-08-2018

Właśnie z tych większych projektów to "Watchmen" to trochę ewenement u HBO bo najpierw zamówili tylko pilot, potem kolejne scenariusze a teraz serial. Biorąc pod uwagę materiał źródłowy, nazwisko Lindelofa i takie osoby w obsadzie jak Irons aż dziwne, że od razu nie zaklepali całej serii.

RE: Watchmen (2009) - Perfik - 18-08-2018

(17-08-2018, 23:24)simek napisał(a): Tak BTW, to czy był ostatnimi laty jakoś serial HBO który po pilocie nie dostał zamówienia na sezon?

"The Corrections" Noah Baumbacha. Jeśli dobrze pamiętam to powstał pilot, ale HBO porzuciło projekt. Szkoda bo opis fabuły był ciekawy, a i obsada znakomita - Ewan McGregor, Maggie Gyllenhaal, Dianne Wiest i Chris Cooper w głównych rolach.

RE: Watchmen (2009) - Snuffer - 19-08-2018

No ksiazka jest fantastyczna a Baumbach wydawal sie po prostu IDEALNA osoba do stworzenia tego. Szkoda, mysle ze gdyby podeszli do projektu 2-3 lata pozniej to powstalby. 

RE: Watchmen (2009) - OGPUEE - 22-08-2018

Jakby kogoś interesowało - wykład nt. politycznego spektrum w Strażnikach i V jak Vendetta na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UW:
https://www.facebook.com/InstytutMisesa/videos/1957789500933621/

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 20-09-2018

https://variety.com/2018/music/news/trent-reznor-atticus-ross-to-compose-music-for-hbos-watchmen-series-1202950631/

Trent Reznor i Atticus Ross skomponują muzykę.
Ehh, chciałem Richtera :(

RE: Watchmen (2009) - nawrocki - 20-09-2018

A ja wolę ten duet, jakoś bardziej mi pasuje do świata Watchmen.

RE: Watchmen (2009) - Mierzwiak - 20-09-2018

Kolejny dzień, kolejne jojczenie Kuby na informacje o obsadzie / ekipie i niekończący się festiwal nazwisk. Sorry ale rzygam tym już.

RE: Watchmen (2009) - Kuba - 20-09-2018

Hmm, rozumiem..chyba. Faktycznie spamuje jak z automatu tymi informacjami o ekipach, skoro to przeszkadza to mogę sobie darować, spoko.
A co do jojczenia to byście się zdecydowali czy w końcu wszystko mi się podoba czy na wszystko narzekam :P

RE: Watchmen (2009) - Crov - 20-09-2018

Nie śledze może jakoś nałogowo postów Kuby, ale nie widze niczego irytującego w tym, że ktoś wyraża swoją opinię na temat elementu serialu. Tym bardziej, że jednak wrzucił link, a nie po prostu jojczył sobie dla samego jojczenia. Bo jojczenie na coś dla samego jojczenia - to jest dopiero męczące i śmiecące. :P

A do tematu - wybór niespodziewany i mnie jara bardzo!

RE: Watchmen (2009) - Mierzwiak - 20-09-2018

Crov, cieszę się że nie widzisz w tym niczego irytującego, ale ja widzę więc to że nie widzisz absolutnie nie zmienia niczego w tym że ja widzę, czytaj: twoje zdanie nie ma znaczenia dla mojego widzenia :)

@Kuba
Nie bierz tego do siebie, miałem podły dzień i akurat padło na ciebie :*

RE: Watchmen (2009) - Crov - 20-09-2018

To miała być taka delikatna sugestia, żebys nie zaśmiecał wątku przeżywaniem pierdół, bo po co? :) Napisz Kubie na PW, że Ci przykrość sprawia i rozwiążcie to miedzy sobą. Ja wchodzę do tego wątku, bo czekam na serial "Watchmen", a nie serial o tym, co irytuje Mierzwiaka. ;)

RE: Watchmen (2009) - tchopz - 21-09-2018

Jojczenie Crova o irytacji Mierzwiaka to dopiero zaśmiecanie wątku, ale ja tu wchodzę tylko dla relacji międzyludzkich także propsy dla wszystkich.