Forum KMF Film.org.pl
Watchmen (HBO, 2019-) [SPOILERY nowych odcinków!] - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forum.film.org.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Watchmen (HBO, 2019-) [SPOILERY nowych odcinków!] (/Thread-Watchmen-HBO-2019-SPOILERY-nowych-odcink%C3%B3w--5240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Watchmen [HBO] - Mental - 21-07-2019

To jest kontynuacja filmu Snydera czy rebot? Bo wygląda świetnie.

RE: Watchmen [HBO] - Grievous - 21-07-2019

Kontynuacja, ale podobno komiksu a nie filmu.

RE: Watchmen [HBO] - Kuba - 21-07-2019

To jest kontynuacja komiksu która ignoruje istnienie filmu.
Lindelof na każdym etapie podkreśla, że liczy sie dla niego jedynie materiał źródłowy.

RE: Watchmen [HBO] - brandon_lee - 21-07-2019

Mam 2 pytania do osób które orientują się w tym uniwersum:

1. Czy ten statek który rozbija się na mieście, to ten sterowiec Nite Owla który był też w filmie? Czyli Nite Owl będzie w tym serialu?
2. Czy to ma się dziać na jakichś przedmieściach USA? Bo wszystkie sceny są kręcone na jakichś wioskach.

Trailer mi się podoba. Film Snydera to najlepsze co na podstawie komiksów oglądałem.

Owla gra Don Johnson. Akcja dzieje sie w Oklahomie.

RE: Watchmen [HBO] - marsgrey21 - 21-07-2019

Tak się przyzwyczaiłem do Daniela granego przez Wilsona, że Johnson prezentuje się jak zupełnie inna postać, a już np. Ozymandias nie odbiega daleko prezencją od tego filmowego.

RE: Watchmen [HBO] - Badus - 21-07-2019

Wygląda to rewelacyjnie.
Patrz Netflix, patrz i ucz się.

RE: Watchmen [HBO] - Mierzwiak - 21-07-2019

Tylko ja chciałbym żeby, na przekór temu że to kontynuacja komiksu, a nie filmu, by Manhattana ponownie zagrał Crudup? :/

RE: Watchmen [HBO] - Paszczak - 21-07-2019

Nie, najwyraźniej Grace Randolph też tego chce, więc jest was dwoje.

RE: Watchmen [HBO] - zombie001 - 21-07-2019

Tutaj grałby go bez charakteryzacji, więc to nawet ciekawy pomysł. Ale pewnie nierealny.

Lindelof mógłby do tej roli zatrudnić Therouxa, tak po znajomości.

A zwiastun: petarda. Szkoda tylko, że zaczynam w działaniach HBO czuć lekką desperację. Gdzieś tam wyniki badań ankietowych zaczynają ujawniać problem z rozpoznawalnością nowego tytułu. No i bęc: zaczynają wypuszczać rzeczy, które powinny pozostać niespodzianką. Jak ten Doktor Manhattan.

+ Czy ja widzę tam sceny z finału serialu o.O?

Jakie konkretnie?

RE: Watchmen [HBO] - Mental - 22-07-2019

Don Johnson będzie miał duża rolę? Jeremy Irons?

RE: Watchmen [HBO] - Albertino - 22-07-2019

Na chwilę obecną wygląda, że to będą jedne z głównych postaci.

Czyli kolejny argument, żeby się jarać i czekać na odpalenie premiery.

RE: Watchmen [HBO] - marsgrey21 - 22-07-2019

(22-07-2019, 10:00)Mental napisał(a): Don Johnson będzie miał duża rolę? Jeremy Irons?

Tak, bo to byli tytułowi "Watchmen".

RE: Watchmen [HBO] - Dr Strangelove - 22-07-2019

Nie chcę sobie za dużo spoilerować, komiksów nie czytałem, znam tylko film Snydera.
To jest kontynuacja tego co było w filmie Snydera? Moore napisał drugą część komiksu czy to twórczość tego Lindelofa "na podstawie"?

RE: Watchmen [HBO] - marsgrey21 - 22-07-2019

Kontynuacja komiksu i tylko komiksu na podstawie oryginalnej historii stworzonej przez Lindelofa.

@Dr Strangelove

Wczoraj zadałem to samo pytanie.

Odpowiedź, którą dostałem, brzmiała:

To jest kontynuacja komiksu która ignoruje istnienie filmu.

RE: Watchmen [HBO] - Albertino - 22-07-2019

Trza było temat czytać, stronę temu o tym pisaliśmy :)

Lindelof olewa adaptację Snydera - i słusznie.

Jest to kontynuacja komiksu, który różnił się jednak wieloma rzeczami - w szczególności zakończeniem i widać, że do tego komiksowego odwołuje się trailer.

Powstała kontynuacja komiksu pt. "Doomsday Clock", której oczywiście Moore nie napisał (standardowe odcinanie kuponów); niektórzy twierdzą, że Lindelof jakoś się nią inspiruje. Moim zdaniem nie - kiedy Lindelof zaczął to pisać nie ukazał się ani jeden zeszyt, zresztą miniseria dalej nie jest zakończona i podobieństwa są moim zdaniem raczej "takie se", bardziej kwestia przypadku niż inspiracji.

RE: Watchmen [HBO] - Dr Strangelove - 22-07-2019

Aha, ok dzięki. Czyli może być tak samo jak z "Prometeuszem", genialne trailery/kampania i zażenowanie w kinie :D
Tak czy siak dla samego Ironsa w roli Ozymandiasza zobaczę.