Forum KMF Film.org.pl
Seria Cloverfield - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Seria Cloverfield (/Thread-Seria-Cloverfield--588)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Cloverfield \ Slusho \ cokolwiek - military - 07-08-2007

Niezłą kampanię ma ten film, dałem się wrobić i wsiąkłem, szukając o nim informacji. :) Większego wprowadzenia nie będzie, bo w zasadzie wiele nie wiadomo, ale wpisujcie tu swoje domysły. To wątek "na zapas". ;)

Na początek ciekawe filmiki:

=

=

- Oconnel - 07-08-2007

Tak. Ja szukam różnych informacji odkąd obejrzałem oficjalny teaser. Właściwie wiadomo już całkiem sporo:

- Nie jest to film o Godzilli.
- To całkowicie nowy potwór.
- Film nie posiada tytułu, jedynie tytuły robocze: Cloverfield, 1-18-08, Slusho, Furious, Monstruos, [...]
- Film będzie prawdodobnie w takim stylu, w jakim widzimy go w teaserze tj. filmowany zwykłą ręczną kamerą (Blair Witch Project Style)
- Premiera wiadomo 1-18-08
- Abrams obiecał niebawem trailer z prawdziwego zdarzenia.
- Potwór to prawdopodobnie Alien.

Teaser i plakat są dostępne na Apple-u.

- military - 07-08-2007

Ktoś wysunął gdzieś ciekawą teorię, że teaser nie pokazuje właściwego filmu, tylko kawałki, hmm, "retrospekcji" - tyle że nie obrazowanej poprzez zaglądanie do wspomnień bohatera, a poprzez pokazywanie "archiwalnych" filmów.

- Hitch - 07-08-2007

A ja tego nie obejrze jak tylko okaze sie ze to potwor z kosmosu. Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.
Wyjatkiem jest tu ID4, ale technicznie nie ma wielkiego monstrum tylko inwazja :)

- Oconnel - 07-08-2007

Teorii jest mnóstwo. Część osób twierdzi że potwór był zakopany, i przebudził się po wiekach (Slasho Theory).

- Yossa - 07-08-2007

Hitch napisał(a):Po prostu kosmiczne monstrum atakujace miasto to jeden z najgorszych pomysl w historii kina.

Chyba, że potwór jest grany przez kolesia w gumowym kostiumie.

- Oconnel - 07-08-2007

Takie filmy też istnieć muszą. To rozrywka w czystej postaci. Totalny armageddon bawi masy, i nie powiem Ja też lubię od czasu do czasu obejrzeć totalną destrukcję :) Potwór gorszy, groźniejszy, wścieklejszy i większy od Godzilli, to brzmi dobrze :D

- MOLQ - 07-08-2007

Ja dziekuje za rozrywke gruby facet silky costume.Ten teaser mi nie przyapdl do gustu ,jest jakis inny jeszcze ? .No i raczej pojda w pizdu jakies budynki amerykanske ,zeby to czlek amerykansky przegryzajacy cheeseburgera wystraszyl sie ,ze jego ukochany ESB lub WH poszlo w pizdziec .

- desjudi - 07-08-2007

nie widziałem nic, oprócz plakatu, który wydał mi sie lekko tandetny (jeśli katastrofa, to zawsze kurła zawsze musi być Statua Wolnośc, taki zajebisty Symbol z wielkiej litery).
mam ochote na dobrego rodzaju rozpierduche, ale drugiego ID4 albo Wojny Światów (swoja drogą dobrych filmów) nie zdzierżę. Niedługo czeka mnie seans koreańskiego The Host, więc w sprawie filmu-z-rekordową-ilością-tytułów wypowiem sie więcej gdy poznam współczesną konkurencję 8)

- D'mooN - 07-08-2007

'Host' to trochę inna para kaloszy;)

- desjudi - 07-08-2007

wiec przydałby sie nowy topic o koreańskim potworze 8)

ciekawi mnie kwestia realizacji. Oconnel wspomniał o ręcznej kamerze i nie powiem - to jest intrygujące, bo... inne.

- Oconnel - 07-08-2007

Jeżeli nie widziałeś teaser-a to warto looknąć:
http://www.apple.com/trailers/paramount/11808/

- LPC - 07-08-2007

nieoficjalnie będzie to kolejna część ghostsbusters a ten mega potwór to powracający Stay Puft Marshmallow Man :lol:

- MOLQ - 07-08-2007

NIKT NIE OPRZE SIE MOCY PIANKOWEGO MARYNARZYKA ! muahaha

- Crov - 08-08-2007

Filmów katastroficznych było sporo, nawet tych o potworach z kosmosu/spod ziemi/z innego wymiaru/etc., ale nie było żadnego kręconego cały czas w stylu Blair Witch. Teaser zrobił na mnie wrażenie i zdecydowanie pójde na ten film (chyba, że wyjdą trailery, które mnie zniechęcą). Może byc naprawdę ciekawie.

Niektórzy sugerują coś z diabłem (na zdjęciach na stronie gdzieś coś wygląda jak róg wychodzący z głowy i takie tam :P).

- Mierzwiak - 08-08-2007

Film zapowiada się na coś świeżego. A że znowu zostaje zniszczona Statua Wolności? Who cares, w żadnym filmie żaden potwór nie rzucał jej głową!

Co poza tym? Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

- D'mooN - 08-08-2007

Mierzwiak napisał(a):Reżyser odcinków LOST i Alias, scenarzysta odcinków LOST i Alias + produkcja JJ Abrams. Komentarz zbędny.

Dobre podsumowanie, naprawdę nie ma co sobie robić smaka na cokolwiek dobrego;)

- MOLQ - 08-08-2007

Latajacy dym ,ktory bedzie zabijal ,ale tak naprawde pod koniec g.... ujrzymy ,wyjdziemy z kina i bedziemy sie zastanawiac jak tu spalic moje kino .

- military - 06-09-2007

Maszyna reklamowa jedzie pełną parą...

Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie informacjami najnowsza produkcja J.J. Abramsa, projekt znany do tej pory jako "Cloverfield" lub "1-18-08", zmienił tytuł i od tej pory nazywa się "Wreck". Twórcy filmu na razie jednak nie komentują tych doniesień.

"Cloverfield" lub "Wreck" ma być filmem o gigantycznych potworach, a jednego z nich twórcy określają mianem pasożyta. Wśród filmowców, zajmujących się jego realizacją obrazu znajdują się: Drew Goddard, jeden z twórców fabuły serialu "Lost: Zagubieni", który napisał jego scenariusz oraz Matt Reeves ("Żałobnik"), który zajmuje się jego reżyserią. Abrams kieruje całością produkcji.

Roboczy tytuł filmu, "1-18-08", to także data jego kinowej premiery w Stanach Zjednoczonych.

- Snuffer - 06-09-2007

Wow, toście mnie zaciekawili. Wybiore się. Jak to u mnie zagrają.. no, twórcy związani z Lost, to daje nadzieję.