Forum KMF Film.org.pl
Trylogia Back to the Future (1985-1990) - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Trylogia Back to the Future (1985-1990) (/Thread-Trylogia-Back-to-the-Future-1985-1990--68)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

- wujo444 - 25-11-2010

tak, w odcinkach (sztuk 5). Podobnie wychodziły 3 sezony Sam & Max i Tales of Monkey Island, każdy epizod zajmuje ok. 2-3h.

I gra chyba nie jest kontynuacją BttF, ale adaptacją filmów...

- Crov - 25-11-2010

BezcelowyAlbatros napisał(a):A z tego, co widać na obrazkach, to pewnie będzie podróż do młodości Doca Browna.
Hmm... Co na obrazkach to sugeruje?

Cytat:Nie rozumiem jednak tego 'episode 1'? Co to? Będzie znowu w częściach wydawane? W odcinkach?
Tak.

- BezcelowyAlbatros - 25-11-2010

wujo444 napisał(a):I gra chyba nie jest kontynuacją BttF, ale adaptacją filmów...
Crov napisał(a):the game is set to be 6 months after the story of Back to the Future Part III

Crov napisał(a):Hmm... Co na obrazkach to sugeruje?

Jest jeden screenshot z młodym Dokiem Brownem, ubranym jak docent z uniwersytetu z lat 30 :)

EDIT:

O ten, właśnie:

[Obrazek: docbrown.jpg]

- wujo444 - 25-11-2010

ok, nie doczytałem. Tylko kiedy to jest 6 miesięcy po BttF3? :D

- Mefisto - 25-11-2010

Karol napisał(a):Swoją drogą pochwalę się, że wygrałem na Ale Kino! trylogię na DVD, z czego się bardzo cieszę, bo moje wersje na vhs powoli dogorywają :D.

Biorąc pod uwagę jak bardzo przezajebiste wydanko Blu właśnie ujrzało światło dzienne, aż mnie drgawki biorą na myśl o powrocie do dvd :)
Właśnie skończyłem całą trylogię w HD i mnie zmiotło. Fakt, efekty w tym formacie są znacznie bardziej widoczne (acz o dziwo najbardziej nie raziła mnie pod tym względem słynna scena z ogniem z jedynki, lecz nakładanie scen i finał z trójki), ale cała reszta wygląda w prost cudownie, a przy niektórych scenach kapelusz spada sam z głowy wraz z włosami. MOC!

Ocena filmów: wciąż 10/10 każdy z osobna i razem
Ocena wydanka: 100/10

- Karol - 25-11-2010

Mefisto napisał(a):Biorąc pod uwagę jak bardzo przezajebiste wydanko Blu właśnie ujrzało światło dzienne, aż mnie drgawki biorą na myśl o powrocie do dvd

No, oczywiście zakładając, że posiada się odtwarzacz BluRay ;).

(sorry za offtopa)

- Mefisto - 25-11-2010

odtwarzacze są już w miarę tanie, więc DONT PANIC! ;)

- Karol - 26-11-2010

Poprawka - jednak to jest wydanie na BD :D. Tyle, że jeszcze nie bardzo mam na czym oglądać, PS3 planuję dopiero na przyszły rok...

Ale dość tego przechwalania, przepraszam za offtop.

- Artur - 22-12-2010

http://multikino.pl/zabrze/maratony,pokaz,3460.html

Jak to przeczytałem to nie mogłem się na niczym innym skupić.

- gigacz - 22-12-2010

Jakby u mnie grali..... ale nie grają... to oczywiście bym się przeszedł i oddał za to życie :razz: . Może helios albo novekino coś wymyśli.

Swoją drogą to jednak odrestaurowali wszystkie trzy filmy, a nie tylko "jedynkę". Heh..... pewnie jak zawsze tylko ja o tym nie wiedziałem.

- Mefisto - 22-12-2010

Hell yeah!! Co prawda całkiem niedawno zaliczyłem całośc na blu, ale zobaczyć to znowuż, na dużym ekranie (szczególnie w Multikinie, które ma z reguły wyczesany dźwięk i ekran), cóż będę tam! :cool:

- Predator895 - 23-12-2010

Nie podniecałbym się bo to pewnie będzie pewnie właśnie zrzutka z Blu albo gorzej z DVD :P

PS. Właśnie wyczytałem "pokaz z nośnika Blu-ray" :P

- Mefisto - 23-12-2010

Gdzie tak jest napisane?

- gigacz - 23-12-2010

1080P da się bez problemu oglądać na dużym ekranie.

Jeśli się nie mylę to orawdopodobnie skalują w kinie obraz do 2K. Nawet jeśli nie skalują, a tylko wyświetlają to może nie będzie tak źle. Nowa Trylogia "Gwiezdnych wojen" powstała w zaledwie 1080p :wink: .....

- Predator895 - 23-12-2010

Mefisto napisał(a):Gdzie tak jest napisane?

Drobnym maczkiem w lewym dolnym rogu plakatu. Każda projekcja czy to z DVD czy z Blu-ray w tym kinie wygląda do dupy. Wiem bo pracowałem tam przez rok :P Zresztą jaki jest sens wydawania kasy na coś co ma się w domu z lepszym efektem a nie jakimś gównem przeskalowanym na płótnie :P

- Mefisto - 23-12-2010

Eee to faktycznie tandeta - zostaję w domciu.

- Mierzwiak - 24-12-2010

W USA nie wiem czy wszystkie trzy, ale pierwszą część grali w kinach jak należy, ze zremasterowanej, cyfrowej kopii.

- Mefisto - 24-12-2010

niestety nie jesteśmy w USA... czarnuchu :P

- BezcelowyAlbatros - 25-12-2010

Kawałek gameplaya. Cóż, graficznie tak sobie, ale scenariusz całkiem ciekawie się zapowiada:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wMZ3nvL13jM[/youtube]

- gigacz - 26-12-2010

Grałem już w część pierwszą i skończyłem. Zabawa na kilka godzin. Sporo aluzji, nawiązań itp. Na początku miałem sporo frajdy, ale w dwóch miejscach zagadki są odrobinkę irytujące. Głos Marty'ego bardzo dobry, Doktorka oczywiście najlepszy. Niestety Tannen mało podobny. I tyle. Poczekamy aż pojawi się cała gra. Tak czy siak, fajna gierka.