Forum KMF Film.org.pl
Trylogia Back to the Future (1985-1990) - Wersja do druku

+- Forum KMF Film.org.pl (https://forum.film.org.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forum.film.org.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forum.film.org.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Trylogia Back to the Future (1985-1990) (/Thread-Trylogia-Back-to-the-Future-1985-1990--68)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - szopman - 10-07-2015

http://movieweb.com/back-to-future-comic-book-marty-doc-meet/ Brzmi ciekawie ;) Z Bobem Galem na pokładzie, może wyjść faktycznie coś fajnego ;)

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Szaman - 13-09-2015

Zwiastun dokumentu "Back In Time". Premiera w październiku.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Grievous - 13-09-2015

Nie za bardzo ogarniam o czym to ma dokładnie być? Na DVD/BD znajdują się bardzo wyczerpujące making offy na temat całej trylogii, więc nie wiem co tu jeszcze można dopowiadać, zwłaszcza w tej otoczce sentymentalnych smutów.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Crov - 13-09-2015

No widzisz, ze przeciez to nie mejkingof. Pewnie wspomna troche o powstaniu, o wydarzeniach z premiery, wspomnieniach aktorów, no i o tym, jaki film mial wpływ na ludzi i kulture.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Mierzwiak - 13-09-2015

(13-09-2015, 14:56)Grievous napisał(a): Nie za bardzo ogarniam o czym to ma dokładnie być? Na DVD/BD znajdują się bardzo wyczerpujące making offy na temat całej trylogii, więc nie wiem co tu jeszcze można dopowiadać, zwłaszcza w tej otoczce sentymentalnych smutów.
Takie czasy, teraz każdy musi robić dokument o filmach, jak nie o tych co powstały 30 lat temu, to o takich którym powstać się nie udało.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - szopman - 30-09-2015

Nie moge się doczekać krótkometrażówki ! :D

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Pelivaron - 05-10-2015

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Pelivaron - 07-10-2015

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Juby - 15-10-2015

Było w odpowiednim temacie.

Anyway,

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Phil - 15-10-2015

Już w środę Marty pojawi się w naszych czasach. Jesteście gotowi? Ja jutro odpalam pierwszą część :)

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Super8 - 15-10-2015

A po środzie będzie Beyond Back to the Future... :) Piękne czasy...

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Corn - 15-10-2015

A nie Back to the Future Past?

Przy okazji przypomniało mi się

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Phil - 17-10-2015

Back to the Future - poznałem tę serię dopiero w gimnazjum, więc nie ma mowy o kulcie, którym darzę Indianę i Star Wars, ale cholera, ten film jest bezbłędny. Bawię się na nim jak dziecko, z każdym kolejnym seansem kocham go co raz bardziej. Fajny, prosty pomysł ze świetnym wykonaniem, fantastyczną przygodą, znakomitym humorem i bezbłędnymi postaciami. Nie lubię narzekać na współczesne kino, ale... takich filmów już się nie kręci. KOCHAM. 10/10

Kiedy dwójka? Wiadomo - 21 X 2015 :)

Edit: no i film się super starzeje, bo teraz to nie tylko portret lat 50., ale i 80. Plus dziewczyna Marty'ego jest super hot!

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Gieferg - 17-10-2015

[Obrazek: jennifer-back-to-the-future-recast.png]

A to pech (choć to i tak recast z rodzaju tych, o których się dowiedziałem czytając o nich, a nie przy okazji oglądania filmu).

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Corn - 17-10-2015

Ja to samo. Przez 20 lat się nie zorientowałem.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Grievous - 17-10-2015

Ja się dopiero dowiedziałem podczas oglądania making offa na Blu, kiedy były obok siebie zaprezentowane końcowa scena z jedynki oraz jej odtworzenie w dwójce. Trochę zabawne, bo całą serię znam praktycznie od urodzenia i nieraz robiłem sobie maraton wszystkich części pod rząd :P

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Lawrence - 19-10-2015

W środę wielkie święto i z tej okazji w jednym kinie u mnie pokazywana jest cała trylogia. Bardzo chciałbym się na to wybrać, ale niestety na razie żaden z moich znajomych nie jest gotowy prawie 6 godzin spędzić w kinie. Gdyż chyba tyle mniej więcej wynosiłby maraton Back to the Future. Samemu trochę głupio iść, a jakoś chcę ten dzień należycie świętować.

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - SonnyCrockett - 19-10-2015

Idź Lawrence, wejdź pomiędzy ludzi a nie tak siedzisz na tym forum. ;)

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Predator895 - 19-10-2015

Ciekawe na czym to puszczają :P bo jak na blu-ray to sobie mogą wsadzić :P

RE: Powrót do Przyszłosci - Back To THe Future - Lawrence - 19-10-2015

To jedno z największych i najważniejszych kin w samym centrum miasta, gdzie odbywają się światowe premiery i część Berlinale. Liczyłbym jednak, że nie odwalaliby czegoś takiego.